Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, blantman napisał:

ja śledzę temat i chce codziennie jednego gifta wysyłać ale też nie będę kupował na zaś bo za dużo tego aby ogarnąć :)

Mam bardzo podobny plan. Ten rok to bardzo mocny obstrzał prezentowy od samego początku. Ciekawe ile się takie tempo utrzyma i czy chociaz w drugi dzien swiąt będzie podobnie :)

Odnośnik do komentarza

Czułem się trochę jak ten dzieciak w szkole podczas klasowych mikołajek który nie dostał prezentu bo kumpel się rozchorował i nie mógł wręczyć gifta, ale Mikołaj dotarł z prezentami i do mnie i to jakimi

 

:xboss::banderas::fsg::obama::daddy::ohboy:

 

zkkhox.png

4h48hs.png

 

Szczerze nie wiem co powiedzieć. Random dostaje prezenty o jakich nawet przez chwile nie śniłem jedyne co się ciśnie na usta to DZIEKUJE UberAdi zrobiłeś mi święta jak 100 pięćdziesiąt!

Odnośnik do komentarza

Niecierpliwy jestem jak cholera i ta ciekawość co tam Mikołaj przyniesie jak u dziecka tym bardziej patrząc na te wszystkie wspaniałe prezenty :ohboy: Jeszcze się nie zaczęło czy może być lepiej? Dzisiaj wieczorkiem i ja puszczę kilka kolejnych prezencików ;)

13 minut temu, ireniqs napisał:

:mog: Święta i event jeszcze się nie zaczęły (tak na dobrą sprawę).

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Moldar napisał:

Nie zrobiłem zdjęcia, ale dziękuję Velisowi za Black Mesa, pomimo tego, że nie biorę udziału :)

Tak Velsu to prawdziwy święty Mikołaj, też od niego dostaje prezenty co roku, choć nie biorę z reguły udziału, a wolne kody zostawiam w innych tematach. Dzięki i Wesołych Panowie! 

Odnośnik do komentarza

Serio po takim czymś chce się dawać dalej, non stop, szczególnie tym którzy nadal są aktywni w rozdawaniu, no ale budżet już po dnie szoruje. I tak wydałem o 300% więcej niż planowałem. :yao:

 

Brak słów co tu się odjaniepawla. :obama:

Odnośnik do komentarza

Nie tak sobie wyobrażałem ten event. Myślałem, że to coś na zasadzie 'damy sobie po grze, czasem ktoś zamożniejszy rzuci innemu jakąś armatę do kolekcji i idziemy na barszczyk', a tu bomby lecą lepiej niż na wrzesień '39. Szacun w wuj :fsg:

Ciekawe, że dzisiaj Kryspin nic nie napisał... Przytłoczyło go? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...