Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Bzduras napisał:

 

 

Dzięki Wam w dość trudnym dla mnie psychicznie okresie na twarzy mam uśmiech i wróciła mi wiara w ludzi, gdy patrzę na te szczere emocje obdarowanych, na radość jaka wylewa się z tego tematu po prostu wracają mi siły do życia emoji4.png

 

(pipi)a, rozkleiłem się :yao:

A co sie stalo ze dosc trudny psychicznie moment?

Odnośnik do komentarza

25552199_1784468824926317_76160087502863

 

:banderas: Człowiek siada do kompa aby odpalić tales of berseria (a miałem czekać) i coś takiego po odpaleniu steam. Teraz nie wiem w co zagrać wpierw :D (no dobra wiem internet wolny to i planescape dzisiaj nie dociągnie się). Dziękuję bardzo. Jedna z 3 gier mojego życia. Gra do której wracałem w klasycznej formie raz na 2-3 lata. Teraz sobie w remasterka zagram :)

Odnośnik do komentarza

Ledwo oczy otworzyłem a tu prezent czeka, jak z dzieciństwa.

 

ln3TBgu.png

 

giphy.gif

 

Dziękuję serdecznie Kes! Gra wygląda ślicznie i już jakiś czas miałem ją na tapecie. Trafiłeś z prezentem idealnie.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A u mnie taka nocna akcja:

GfzWhEY.jpg

 

I co terass? :/

Według steamowych maili pan @Kosmos był szybszy o 33 minuty, także chyba wezmę od niego. Mam oczywiście nadzieję, że @kes się przez to nie obrazi.

Generalnie Gaben ostro zyebau z tą zmianą mechaniki giftów, przez którą nie można trzymać ich w ekwipunku. Teraz w wypadkach takich jak powyżej w przypadku odrzucenia prezentu od razu leci zwrot hajsu do kupującego, a kiedyś można było przekierować podarek do kogoś innego, albo zatrzymać u siebie. No a handlarze giftami nadal działają, choć ich przedsięwzięcia nie są już tak zautomatyzowane - na takim Alledrogo Janusze dopisują zdanie o konieczności uprzedniego dodania ich do znajomych na Steamie i voila.

A za samo D4 bardzo, bardzo dziękuję. :ohboy: Nawet nie wiecie, od jak dawna czaiłem się na ten tytuł, ale zawsze coś mnie powstrzymywało przed kupnem.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...