Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, wysypałem resztę giftów. Z tego co widzę jeszcze chyba 3 czekają na odbiór. I to ode mnie na tyle w tym roku - na więcej niestety i tak już mocno nagięty budżet mi nie pozwoli. :frog:
Przykro mi, że nie udało mi się czymś obdarować wszystkich uczestników, ale mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej. :)

Z tego miejsca więc pragnę również życzyć wszystkim udanej forumkowej zabawy aż do końca eventu, a także podziękować za wszystkie gifty, życzenia i ciepłe słowa, jakie otrzymałem do tej pory. Niech moc forumkowego ducha Świąt będzie z Wami. :santa:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Kolejna bomba została zrzucona prosto na mój przytłoczony łeb :obama: W tym momencie tylko boli mnie serducho, że nie mogę obdarować Was wszystkich już dzisiaj :( Pięknie dziękuję, drugi Max to najbardziej klimatyczna część serii, jestem przeszczęśliwy :)c2a0c9d36b84c8b7e071b6469b5af1e7.jpg

Odnośnik do komentarza

Chłopakowi zaciał sie spust i strzela gdzie popadnie :obama:

 

OrGl69y.png

 

No teraz cos japonskiego :kaz: Dziekuje serdecznie @Gumiś_JaGoDa.

 

Taka mala adnotacja, jak dostajecie kluczyk to jako dodatek dlatego ze zakupilem gierke wczesniej w humble store na promocji, nie wiedzac czy u nas w ogole bedzie cena/promo z mysla wlasnie o tym sale, nie sa to zadne g2a czy inne zlodzieje wiec smialo ładować na swoje konto :kaz:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz biorę udział w tej akcji i jestem bardzo mile zaskoczony. Cieszę się bardzo z tego co otrzymałem, a jeszcze bardziej cieszę się, że mogłem sprawić radość niektórym z Was. Świetna akcja i nie mogę doczekać się kolejnego roku, na który z pewnością przygotuję się lepiej.

 

Wszystkim Wam życzę pogodnych i radosnych świąt! Jeszcze raz serdecznie dziękuję :hi:

 

1PCA2T3.gif

 

Edit: 

 

Dziękuję Hum! 

7LVop71.png

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Robota w kuchni pali się od rana, z wiadomych powodów a tu takie niespodziewanki:

 

kUSB0bU.jpg

 

Xra46Cn.jpg

 

tenor.gif

 

No GURWA PANOWIE... Kłaniam się w pas.

 

Miałem te tytuły jeszcze sobie zakupić. Teraz już nie muszę.

 

SZALEŃSTWO, CZYSTE SZALEŃSTWO. :pawel:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

ok odebrałem prezenty dziękuję mojemu secret santa zakupy tak trafione że potem velius bezdomny ponownie to samo chciał dać :D

 

25626103_1784060174967182_53325989119995

 

na pierwszy ogień planet coaster i już instaluje a tales of berseria jak ochłonę po xenoblade 2 :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...