Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Raven dziękuję kolego. Będę z wielkim przedwiecznym budować nowy świat! :D Idealna gra na święta Bożego Narodzenia. 25626796_1785275481512318_87101089223802

 

 

 

wysłałem jeszcze kilka prezentów ale na tą chwile koniec. Po Świętach wraz z wypłatą wyślę pewnie jeszcze kilka. Miałem codziennie po jednym ale ta ilość jaką dostałem zmusiła mnie do wypstrykania się wcześniej. Przepraszam tych którym jeszcze prezentu nie dałem. Obiecuje jak największą ilość obdarować po wypłacie. Tylko proszę nie mówić mojej żonie ile tu wydałem bo skończę jako bezdomny w kartonie obok @Velius

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
a43vwVy.png
:obama: dzięki blant, czeka mnie rozwijanie sklepu jako mała dziewczynka (japończycy i tak będą mówić, że pełnoletnia)

Bardzo dobry tytul, jedna z moich ulubionych gier ever, wyglada niewinnie ale naprawde kozacki szpil z naciskiem na ekonomie i splacanie dlugu starego.

Gdyby nie blant to pewnie bym Ci zarzucil jeszcze na koniec sale :kaz:
Odnośnik do komentarza

JkC9FBH.jpg

 

11MoMaR.jpg

 

VCHdw6u.gif

 

Jesteście wariaty. Naprawdę nie trzeba było. :beksa: Dziękuję bardzo serdecznie.

 

@blantmanRównież dał prezent, niestety taki sam co Kruk, więc musiałem oddać. Przykro mi z tego powodu. :(

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Velius napisał:

Ku.rwa ale czekaja na mnie gifty a ja na wigilii matko ale bomby niech tylko do domu wroce to bede dziekowal jak nalezy :ohboy:

Mam wrażenie że to nie jest już tylko dawanie prezentów, ale wyścig na zasadzie "kto da więcej i mocniej". :yakubu:

Nie da się tego opisać w odpowiedni sposób. Nie da.

Odnośnik do komentarza

Niesamowity event :obama:

Mimo tego, iż oficjalnie się z niego wypisałem, to i tak dostałem kilka zacnych tytułów za które jestem ogromnie wdzięczny!

Generalnie miałem ograniczony budżet, ale liczę że moje skromne prezenty choć w połowie ucieszyły obdarowanych tak, jak mnie te gierki które od Was dostałem. 

Za rok postaram sie nieco lepiej przygotować do tej imprezki. :ohboy:

Życzę wszystkim spokojnych i rodzinnych świąt, smacznego karpia i dużo radości na nadchodzące dni.

 

Odnośnik do komentarza

S3yJvuJ.jpg

 

Wrzucam i dziękuję z opóźnieniem, bo niestety karta graficzna w kompie akurat postanowiła sobie wyzionąć ducha i jedynie jak mogę cokolwiek działać to w szalonej rozdzielczości 1024x768 z artefaktami na 1/3 ekranu. Styl retro niemal. :lapka:

Dziękuję @tomzacz za Gunslingera. Kolejna rzecz, na którą czaiłem się od lat.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Velius napisał:

Nikt tu sie nie sciga i nie chcialbym aby tak myslano, poprostu dobra wola dobrych ludzi :)

No jasne, nikt tego nie chce. Tak tylko plotę głupoty po przejedzeniu. Zabawa na całego i to się liczy. :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...