Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

szczesny czesciej byl przy pilce niz lewy, milik czy kuba (cyferki liczba kontaktow)

 

szczesny 35

blaszczykowski 14

milik 26

grosicki 37

lewandowski 34

 

z czym kuvvva do ludzi, gra na stojaco, zero ambicji, woli walki, bledy, wymienianie pilek wzdluz linii obrony i z bramkarzem by potem wybic na jana pod pole karne rywali, fizycznie i kondycyjnie zero

 

zenada

Odnośnik do komentarza

Wiem że spóżniłem się na (pipi)nięcie balonika, no ale..

 

Bedąc bardzo przebiegłym Polakiem stwierdziłem że sprytnie będzie wybrać się dzisiaj na zakupy do stolicy Vaterlandu - no bo jaki normalny Polak jedzie w dzień zmartwychwstania polskiej piłki na obczyznę?

 

Wracam sobie do domu busem, wbija się na sam koniec jakiś Seba - "Ty no (pipi)a, pierwszą połowę jeszcze widziałem. 1-0 ale nie z naszej winy! Jeszcze to wyciągną!"

 

Dostaje smsa "Już jest 2-0". Kurtyna. Czyli (pipi)nięcie balona było słychać w Berlinie. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ficuś napisał:

szczesny czesciej byl przy pilce niz lewy, milik czy kuba (cyferki liczba kontaktow)

 

szczesny 35

blaszczykowski 14

milik 26

grosicki 37

lewandowski 34

 

z czym kuvvva do ludzi, gra na stojaco, zero ambicji, woli walki, bledy, wymienianie pilek wzdluz linii obrony i z bramkarzem by potem wybic na jana pod pole karne rywali, fizycznie i kondycyjnie zero

 

zenada

To nie może być prawda, powiedz kolego... :frog:

Odnośnik do komentarza

taa ustawienie - cale przygotowania czytalem placz czemu nie wracamy do super taktyki z euro, czterech obroncow i milik obok lewego bo przeciez trojka obrony i wahadla to chyu bo mecze sparingowe takie se, nawalka wychodzi z takim ustawieniem jakie chcialo 80% neta i nagle placz, ze zle ustawienie

 

mecz w ktorym bramkarz ma wiecej kontaktow z pilka niz gracze ofensywni to zenada, senegal zagral mecz zycia? absolutnie nie, oni tylko wysoko ustawili presing i mieli wiecej sily przez co zesrana obrona podawala tylko miedzy soba i szczesnym i walila lagi 40metrowe, krycha gral jak caly sezon, cionek pokazal, ze pomysl z kadra to chory pomysl, zielinski dalej udowadnia, ze to jeszcze dziecko, a nie mezczyzna na poziomie reprezentacyjnym, blaszczu,piszczek powoli piesn przeszlosci i tak dalej

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ficuś napisał:

taa ustawienie - cale przygotowania czytalem placz czemu nie wracamy do super taktyki z euro, czterech obroncow i milik obok lewego bo przeciez trojka obrony i wahadla to chyu bo mecze sparingowe takie se, nawalka wychodzi z takim ustawieniem jakie chcialo 80% neta i nagle placz, ze zle ustawienie

 

mecz w ktorym bramkarz ma wiecej kontaktow z pilka niz gracze ofensywni to zenada, senegal zagral mecz zycia? absolutnie nie, oni tylko wysoko ustawili presing i mieli wiecej sily przez co zesrana obrona podawala tylko miedzy soba i szczesnym i walila lagi 40metrowe, krycha gral jak caly sezon, cionek pokazal, ze pomysl z kadra to chory pomysl, zielinski dalej udowadnia, ze to jeszcze dziecko, a nie mezczyzna na poziomie reprezentacyjnym, blaszczu,piszczek powoli piesn przeszlosci i tak dalej

Nie wiem co chciało 80% neta, ale ja chciałem Bednarka z Pazdanem, dwóch dmf i Zielińskiego za Lewym i tego niestety nie dostałem. A i jeszcze Fabiana chciałem na bramce, ale to akurat najmniejsze znaczenie miało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...