Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.06.2018 o 11:37, ścierpła mi noga napisał:

a ja się Nawałce z tym Peszko nie dziwię. To jest zawodnik, który ma wejść w 87 minucie i nie strzelić sobie samobója. Już widzę, jak ta młodzież z ekstraklapy wchodzi i jest tak zrelaksowana, że na jeden zamach bierze Mane, czy innego Jamesa. Jak oni nawet w LE nigdy nie grali. To są zawodnicy na Ligę Narodów, nie na mundial. Peszko też nie jest piłkarzem na mundial, ale czy pojedzie on, kangur z Australii, czy 19 latek z ekstraklasy to jest jeden kij. 

 

 

W dniu 4.06.2018 o 14:21, Yakubu napisał:

Zero zaskoczeń przy powolaniach

 

 

W dniu 4.06.2018 o 14:54, krupek napisał:

 Co do Peszki to nie ma co przeżywać, to duch zespołu, boiska nie powącha, oby.

 

 

W dniu 4.06.2018 o 14:45, Cedric napisał:

Niech będzie i ten Peszko, jakoś innych skrzydłowych wyraźnie od niego lepszych nie widzę. Jakby jechał nie wiem np. za jakiegoś ofensywnego pomocnika z Serie A to bym się zżymał, ale tutaj był wybór zawodnik z ekstraklasy albo inny zawodnik z ekstraklasy. Szału ni ma.

 

No jeszcze gdzieś tam był taki Wszołek, ale ten gość jakoś nie potrafi wskoczyć na wyższy poziom.

 

W dniu 4.06.2018 o 14:34, szejdj napisał:

Bardzo mi się podoba ten skład. Obyśmy tylko grali dwoma napastnikami to jesteśmy w stanie wyjść z grupy. Niestety to chyba ostatnia taka impreza, z takim mocnym składem :/ 

 

 

Jak ktos pisze ze bardzo mu sie podoba ten sklad i zero zaskoczen to znaczy ze bardzo mu sie podoba powolanie np. Peszki i na to liczyl. A jak ma jechac dla atmosfery to niech jedzie jako czlonek sztabu. To tylko 3 strony z tematu reprezentacja a pewnie znazlalbym wiecej ale mi sie nie chce.

 

@Yakubu nie pjerdol bo akurat dobrze zyczylem tej druzynie i czekalem na mecz. I uwazam ze nadal moga wygrac z Kolumbia i wyjsc z grupy.

 

Ale wczoraj zagrali najgorzej jak sie dalo. A Peszko ukradl miejsce innym ktorzy potrafia prosto biegac i kopnac co drugi raz prosto pilke. Peszko nie potrafi tego nawet w ekstraklasie. Lepsze staty w tym sezonie mial od niego np Kucharczyk z ktorego robi sie przesmiewcze memy.

 

0min z Chile, 0min z Litwa. 3min w calych eliminacjach do mundialu. 3min  na Euro z Niemcami i faul na Ozilu w ostatniej akcji meczu ktory mogl nam odebrac punkt.

 

Z A D A N I O W I E C

Odnośnik do komentarza

No jak dla mnie najlepsza ocena jego kunsztu jest to ze Nawalka sciagajac Kube, czyli rywala Peszkina o miejsce na prawej pomocy xDDDDDD, wolal wpuscic Bednarka.

 

 

 

Tak tak, zmiana ustawienia xDDDDDDDD No to jak zmiana ustawienia to lepszym prawym pomocnikiem jest dla Nawalki Piszczek, ktory nie jest prawym pomocnikiem niz Peszkin. Brzmi logicznie.

Odnośnik do komentarza

Ch.uj z lnp, czekam co powiedza u Pola na drugim sniadaniu xD

 

A z Peszkiem to by nie bylo problemu gdybysmy mieli 22 gladiatorow wiec jeden ekstra jako maskota druzyny czy tam inny talizman (znajac zabobonnosc Nawalki) niech sobie bedzie. Ale pech trenera, ze Blaszczykowski jednak nie wydolil i zmiennika ni ma. A ze zapewne wiedzial jak niepewny moze byc Blaszczu to zabranie jako zmiennika Peszki mozna poddciagnac pod sabotaz xD.

 

3 minuty temu, krupek napisał:

No i dobrze, czas się wziąć w garść i skoncentrować na tym, co najważniejsze, a nie na marketingu, reklamach, vlogach i świrowaniu przed kamerą.

Tak samo pisali w 2002, ze porazka bo sobie chlopaki w reklamach wystapili. W 2016 tez wystepowali w reklamach wiec to raczej nie te czynniki zewnetrzne wplywaja na ich koncetracje.

Odnośnik do komentarza

trenowali, trenowali i się chyba przetrenowali. Reklamy nie mają nic do tego, 3-4 godziny na planie nie zepsuło Grosickiego, tylko bycie przeciętnym piłkarzem w słabych klubach. Nie Berlinki zepsuły Nawałkę, tylko 5-6 piłkarzy którzy mieli koszmarny sezon. Nie Huawei zespół Lewego, tylko podwajanie krycia i fakt, że Zieliński z Milikiem grają ogony w lidze włoskiej

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, c0ŕ napisał:

ale kaca moralnego mam po tym meczu, wyglądam tak

 

comment_ujZ7XrLgDPkBkrX1ZF9EmzSF5ccymG4t

 

Cała ekscytacja pękła jak bańka mydlana, wszelki margines błędu w tym turnieju przepadł, nie wiem jak ja wytrzymam te kilka dni stresu przed meczem z Kolumbią xD.

 

Szkoda że dziś nie ma jakiegoś porządnego meczycha tylko potentaci vs słabeusze. Takie Argentyna - Chorwacja albo Niemcy - Szwecja by wjechało na wieczór.

 

Beskitu, podchodziłem do sprawy racjonalnie, w (pipi)e miałem ranking fifa, liczyłem się z tym, że mecz może się różnie ułożyć, ale to co wczoraj obejrzałem spowodowało, że morale poleciało na ryj i gdzieś uleciała ta pozytywna korba mundialowa. Jeszcze dzisiaj na dobitkę 3 gównomecze, które może uratować tylko beka factor :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...