Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Milik slaby w chuy. Wolny, bez dryblingu, nie umie podac, strzelic zreszta tez nie.

 

W ogole jaka nasza kadra jest slaba. Na przyklad taki Krychowiak, ktory jest dla naszej reprezentacji kims, kim byl Pirlo dla wloskiej reprezentacji. Czlowiek jedyne co umie zrobic, to zabrac pilke, a on u nas jest rozgrywajacym. Ta jego technika, te klopoty z utrzymaniem rownowagi po kazdym przyjęciu pilki, no kur.wa

 

Wspomniana dwojka wspomagana jest przez takie osobistości jak Grosicki (jezdziec bez glowy), Błaszczykowski (w sumie chuy wie jakie sa jego zalety, moze to, ze jest walczak, lol), Rybus (nie umie grac w pilke). Najwieksza gwiazda, Robert Lewandowski, sam nie zrobi czegos z niczego, bo to typowa dziewiatka - nie ma podan, nie ma goli. 

 

Nie da sie patrzec na ich gre, a mecz z Senegalem to bylo apogeum. Jakby oni przegrywali, a grali jak Maroko czy Peru, to nie mialbym do nich zastrzezen. A tak nie ma ani wynikow, ani gry. 

 

Odnośnik do komentarza

No nie wiem co z tym Milikiem - w klubie w końcówce był bardzo dobry. Ale te ostatnie mecze w reprezentacji to jakby mu odcięło prąd. Najsłabszy z Litwą, żenujący z Senegalem - w tym ostatnim meczu jakby zamiast niego wstawił dowolnego piłkarza to miałby więcej udanych zagrań niż Milik :/ Co się stało z tym chłopakiem, który na początku miał w kadrze więcej goli od Lewego w eliminacjach?

 

Najgorsze, że niby Ci sami piłkarze + trener od chyba 5 lat, a z Senegalem żadnego stylu nie było widać...

 

I jeszcze boli mnie to faworyzowania Szczęsnego kosztem Fabiana, który nigdy nie zawodził jak się na niego stawiało.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle średnio kumam dlaczego w kilku ostatnich naszych meczach grał Fabiański, a na rympał zostal wystawiony Szczęsny. Pomijam takie sprawy, jak gra/nie gra w klubie, jaki sezon itd., bo aż tak się w piłkę nie zagłębiam. Ale co robił Wojtek na bramce, to nie wiem, biorąc pod uwagę fakt, że Fabiański był mocno sprawdzany przez Nawałkę ostatnio. Dupy gdzieś dał? Nie zauważyłem chyba.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Okie from Muskogee napisał:

Tak mi się coś kojarzy, że Lewy na początku swojej niemieckiej kariery chyba wyglądał zupełnie podobnie, prawda? Taknieok?

No Niemiaszki kręcili jakieś "bekowe" filmiki wyśmiewające skuteczność i celność Lewego. Coś, że nawet nie trafi pastą do zębów na szczoteczkę. No, ale to było tylko w pierwszym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Przecież w każdym z ostatnich 4 meczy każdy z bramkarzy grał, głównie Fabianski i Wojtek grali po 45 minut tylko w meczu z Nigerią wszedł Białkowski a w meczu z Koreą grał Skorupski więc Nawałka wybrał tego kogo uznał że będzie lepszym wyborem. 

Odnośnik do komentarza

Najgorzej, że ciężko widzieć jakieś perspektywy i szanse ma wyjście z grupy. Gra musiałaby się zmienić o 180 stopni. To jest dramatycznie trudne zadanie. Trzeba wygrać dwa mecze lub zdobyć 4 punkty i patrzeć na inne wyniki. Jakimś pocieszeniem jest, że Kolumbia również grała źle. Czekam na niedzielę...i mam jakieś tam nadzieje ale to bardziej głupia wiara w naszych nie oparta na żadnych argumentach. 

 

Dzis bardzo fajne mecze, które chętnie obejrzę. Może Chorwaci wygrają? Bo po wtorkowym blamażu nie chciało mi się nawet oglądać innych spotkań, No ale na szczęście mi przeszło.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem... Ja tam stawiam na 3:2 dla nas Jeśli tylko Nawałkowiec nie pozwoli im zarosnąć pizdą, to będzie walka, walka, bieganie, walka i bieganie. Zwłaszcza, że oni też muszą i wyboru nie mają. Nikt tu na obronę stawiał nie będzie szczególnie, więc to, co jest naszym najsłabszym punktem nie będzie miało aż takiego znaczenia. Myślę, że ten mecz rozbije się o środek pola. 

Edytowane przez Okie from Muskogee
Odnośnik do komentarza

Remis z Kolumbią będzie sukcesem a potem może wyszarpane zwycięstwo z Japonią da awans. Ale to nie może być mowy o takiej taktyce i takim składzie jak w meczu z Senegalem. Forma formą, wydolność zawodników wydolnością, ale nie wyobrażam sobie, że Piszczek gra taki piach w drugim meczu z rzędu. Za Lewandowskim widzę Zielińskiego, który nie zaliczył najgorszego meczu z Senegalem. Nie wystawiłbym ani Meleka ani Teo od początku, tym bardziej nie Kownackiego. Ciekawe tylko czy Nawałka będize miał jajca by zagrać ofensywnie wahadełkami. 

Odnośnik do komentarza

3 bramki? to chyba Litwie czy Wyspom Owczym. To, że nie mamy nic do stracenia nie znaczy, że nagle nasza skuteczność tak drastycznie skoczy. Obstawiam wariant krupka, wpadnie 1-2 bramki i będzie nerwówka do samego końca.

 

ciekawe czy Nawałka znowu będzie robił wielkie tajemnice ze składem wyjściowym, element zaskoczenia na pewno zadziałał na Senegal :shieeet:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...