Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Wy naprawdę nie widzicie w tym nic złego i porównujecie to do sytuacji z Conte i Van Gaalem? Tak jak _Be_ napisał, wystarczyło poinformować federację odpowiednio wcześniej. A on sobie przedłużył kontrakt z federacją i znienacka wyskoczył z komunikatem o odejściu. Na pewno w jakimś stopniu komunikat o odejściu do Realu w takim momencie mógł wpłynąć na grę reprezentacji, a on sam napluł w twarz wszystkim Hiszpanom robiąc to w takim stylu. Wiadomo, jego zwolnienie wpłynie na grę reprezentacji dużo bardziej, ale jego decyzja mimo wszystko szkodziła reprezentacji. Oczywiście wartości WIELKIEGO REALU MADRYT są ważne, a wartości reprezentacji można deptać. No właśnie, nie przeszkadza temu "wielkiemu" klubowi kontraktowanie trenera, który odpyerdala coś takiego? To tak jakby piłkarz wynosił informacje o taktyce z szatni i je gdzieś sprzedawał, a klub o tym wiedział, no ale no trzeba go wystawić, bo ma duży wpływ na drużynę. Są pewne wartości, priorytety i selekcjoner musi umieć okazać szacunek drużynie, którą prowadzi.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

@_Be_ Sposobu zakontraktowania Realu nie wybrał sobie najlepszego, ale prowadzona narracja jest taka że Real jest wszystkiemu winien co jest chore. 

To jest dobre podsumowanie:

 

 

Jakie idealne podsumowanie? Takich spraw nie zalatwia sie za plecami, tym bardziej kilka dni przed meczem narodowej reprezentacji. Ciezka sytuacja dla prezesa i w sumie jakby sie nie zachowal, to byloby zle. Przyplaci to pewnie swoja glowa, gdy Hiszpania nie zdobędzie mistrzostwa.

 

Perez zyebal i tyle (Lopetegui zreszta tez). Przestan pisac o tym skrzywdzonym Realu, bo to smieszne. Antimadridismo xd Ze tacy ludzie istnieja, ja pyerdole

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Yakubu napisał:

najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że te mistrzostwa zaczynają się... jutro. wystarczyło poczekać te 3-4 tygodnie i by nie było całej dramy. co ten real miał aż taką (pipi)zkę, że musiał to ogłosić teraz, a nie po odpadnięciu hiszpanii? chorzy ludzie

Musiał ogłosić, bo pojawiły się plotki o zatrudnieniu nowego trenera. Woleli wyjść naprzeciw sytuacji niż czekać aż wszystkie informacje przeciekną do mediów. Inna sprawa, że mistrzowska zagrywka prezesa federacji spowodowała, że Real nie zapłaci 2 milionów euro klauzuli :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dobra, Ludwes jednak jak reszta środowiska związanego z Barceloną też płacze.

 

Co za życzeniowe myślenie z tym zbyt wczesnym ogłoszeniem, które powinno być wypuszczone po mundialu czy tam odpadnięciu hiszpanów. Nawet jeśli Real by tego nie zrobił to wyszłoby to prędzej czy później do prasy znając relacje piłkarzy z dziennikarzami. Real i Julen zachował się słabo przy zakontraktowaniu, ale co by to zmieniło przy samym mundialu? Powołałby kogoś innego? Zacząłby stawiać na samych piłkarzy Realu? Dajcie spokój. Już widzę jak Nacho zastępuje Albe na lewej stronie obrony, a Pique (pipi) ze zgrupowania i w jego miejsce wskakuje Vallejo. :reggie: Lopetegui zostałby trenerem Realu PO mundialu, ale że prezes RFEF nie wytrzymał to został już teraz i nawet nie dostanie hajsu za klauzulę, którą sam ustalił w kontrakcie i którą wpłaciłby Perez. Sam profit dla Królewskich.

 

I jeszcze tyle śmiechu o to antimadridismo, gdzie wiadomo że w Tweetcie chodziło 

o środowisko związane głównie z Barceloną i Atleti, które dumnie przecież pozuje z szalikami Antimadridistas jak to kiedyś Rozi przed finałem w Lizbonie.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, MYSZa7 napisał:

Dobra, Ludwes jednak jak reszta środowiska związanego z Barceloną też płacze.

 

Co za życzeniowe myślenie z tym zbyt wczesnym ogłoszeniem, które powinno być wypuszczone po mundialu czy tam odpadnięciu hiszpanów. Nawet jeśli Real by tego nie zrobił to wyszłoby to prędzej czy później do prasy znając relacje piłkarzy z dziennikarzami. Real i Julen zachował się słabo przy zakontraktowaniu, ale co by to zmieniło przy samym mundialu? Powołałby kogoś innego? Zacząłby stawiać na samych piłkarzy Realu? Dajcie spokój. Już widzę jak Nacho zastępuje Albe na lewej stronie obrony, a Pique (pipi) ze zgrupowania i w jego miejsce wskakuje Vallejo. :reggie: Lopetegui zostałby trenerem Realu PO mundialu, ale że prezes RFEF nie wytrzymał to został już teraz i nawet nie dostanie hajsu za klauzulę, którą sam ustalił w kontrakcie i którą wpłaciłby Perez. Sam profit dla Królewskich.

 

I jeszcze tyle śmiechu o to antimadridismo, gdzie wiadomo że w Tweetcie chodziło 

o środowisko związane głównie z Barceloną i Atleti, które dumnie przecież pozuje z szalikami Antimadridistas jak to kiedyś Rozi przed finałem w Lizbonie.

Ale ja sie zgadzam. Uwazam, że prezes hiszpanskiej federacji nie powinien unosic sie honorem. Lopetegui zachowal sie jak chuy, ale trudno. Do pierwszego meczu zostaly dwa dni, powinien zostac. Nie uwazam, aby faworyzowal ktoregos pilkarza Realu nad jakims Barcelony, Atletico czy kur.wa Rayo Vallecano. Pilkarze chcieli z nim pracowac, a to w mojej opinii najwazniejsze. 

 

Smieszy mnie tylko to oburzenie kibicow Realu. Gadanie, jaki to Real jest pokrzywdzony.  Mysza, no sorry, ale jak czytam o jakims antimadridismo, to mi sie smiac chce. No nie moge sobie wyobrazic siebie gadajacego w podobnej sytuacji o barcelonismo. To tylko pilka nozna.

 

Jak widze na twitterze komentarz doroslego faceta, ktory kiedyś tam pisal na realmadrid.pl, ze w podobnej sytuacji Barcelonie byloby wszystko przebaczone i tym podobne, to... Nie wiem, myslalem, ze z tego sie wyrasta. 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Ponoć piłkarze reprezentacji Hiszpanii w tym piłkarze Atletico czy Barcelony stali murem z Lopeteguim i chcieli żeby dalej kierował kadrą na MŚ, ptaszki ćwierkają o gorących dyskusjach. Ciekawe jak to wpłynie na kadre, ale nie wróże im specjalnych sukcesów, ten prezes federacji to niezły jemnioł. Już je.bać akcje, że dogadywał inną robote, przecież to nie jest najważniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Ktoś dobrze napisał że wina leży po wszystkich trzech stronach, ale jako sympatyk Realu w ostatnim czasie mam wrażenie że wszystkiemu jest winny tylko ktoś bezpośrednio związany z klubem, Ramos winny kontuzji Salaha, Ramos winny błędom Kariusa, Perez kupił sędziów w LM, Perez niszczy reprezentacje itd. Nagonka jest niesamowita i jako sympatyk Barcy powienieneś coś o tym wiedzieć, bo pamiętam podobne głosy na klub z Katalonii gdy wygrywał LM w 2009 roku i później. Casus Ovrebo, Buskety itd. Taka chyba jest cena sukcesu.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MYSZa7 napisał:

Ktoś dobrze napisał że wina leży po wszystkich trzech stronach, ale jako sympatyk Realu w ostatnim czasie mam wrażenie że wszystkiemu jest winny tylko ktoś bezpośrednio związany z klubem, Ramos winny kontuzji Salaha, Ramos winny błędom Kariusa, Perez kupił sędziów w LM, Perez niszczy reprezentacje itd. Nagonka jest niesamowita i jako sympatyk Barcy powienieneś coś o tym wiedzieć, bo pamiętam podobne głosy na klub z Katalonii gdy wygrywał LM w 2009 roku i później. Casus Ovrebo, Buskety itd. Taka chyba jest cena sukcesu.

No niestety, ale taka jest prawda. Busquets do dziś nazywany jest symulantem, do dziś trafiają się komentarze o uefalonie i takie tam, ale co z tego? Nie ma sie co przejmowac. Komentarze o Ramosie, Salahu, Kariusie i Perezie to ja traktuje w kategoriach zartu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...