Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież sytuacja z Lopeteguim jest chora, ja mam wyje.bane w Hiszpanię i jak zwykle życzę im odpadnięcia w fazie grupowej (Portugalii też), a z mojej perspektywy fajnie, że ten dzban szybciej zacznie pracę w Valdebebas, ale ogłoszenie podpisania kontraktu z Realem, na 2 dni przed Mundialem, po podpisaniu przedłużenia umowy z reprezentacją, w momencie, gdy on powinien się koncentrować nad rozgryzieniem Portugalii, a nie (pipi)a prowadzić negocjacje z Perezem, to jest naruszenie jego obowiązków, jako pracownika i tyle - na pewno w tym konkretnym przypadku.  

 

Im więcej jednak dramy u Hiszpanów, tym lepiej, mam nadzieję, że Ramos zaje.bie w pysk Pique, a CR7 połamie Albie nogi i dostanie wykluczenie na cały sezon. Jeszcze do kompletu odpadnięcie Messiego w fazie grupowej, zwycięstwo w grupie murzynów z Nigerii czy tam Norwegii, awans z pierwszego miejsca Polski i RL9 król strzelców po strzeleniu 5 bramek z główki niskim Japończykom,  do tego jeszcze, proszę ja was, bramka Kovacica po rajdzie przez pół boiska, jakaś afera, że któremuś piłkarzowi kutas wypadnie ze spodenek, no i mam nadzieję, że Ruscy napier.dolą grubym Anglikom- ten mundial będzie dobry, wierzę w to.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jak zwykle przy takich sytuacjach i aferach dziennikarskich uśmiecham się kacikiem ust jak czytam doniesienia, bo przecież fakty sa takie, że nie wiadomo jakie były umowy między selekcjonerem, federacja a klubem. Nic dziwnego, że Real chcial jak najszybciej oglosic nowego trenera. Moze Real dogadal sie z trenerem, zeby ten jak najszybciej zaczal prace w nowym klubie przed startem sezonu i moze to tez lepiej ze do mediow trafila informacja ze to federacja zwolnila trenera a nie trener sam sie zwolnil przed mundialem. Nic nie wiadomo, wiec takie wieszanie psów na kimkolwiek nie ma sensu. 

LECE DO KIOSKU PO PRZEGLAD

Odnośnik do komentarza

kurr,wa, chyba w piątym sklepie dopiero dorwałem. wziąłem jeszcze trzy saszetki naklejek (3.50 za jedną, kiedyś to były po 2 ;/), poljaka nie mam ale paru fajnych grajków i tak się trafiło, Kylian @ogqozo  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

35268108_1514794841963583_1056576635014217728_n.jpg?_nc_cat=0&oh=92fa7108e5a6b593c33e8e87e214fdc4&oe=5BC3A6E8

 

to jest wersja z faktem, przeglądu sportowego w ogóle nie widziałem - gdy podszedłem do kasy kasjerka nie wiedziała jak nabić ten fakt z dodatkiem który powinien kosztować 8.90, a nabijało 2.50 za sam fakt bez dodatku - zadzwoniła do kierowniczki, obie nie wiedziały co zrobić i w końcu nabiła mi za 2.50 ze skarbem kibica jako "gratis"

 

6.50 zaoszczędzone

 

photo.jpg

 

  • Plusik 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...