Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie porównuj ilości graczy w grze któreś ma 14 lat to tego syfu który jest w f2p. I tak Halo 3 było i jest gra wybitną. Jedna z najlepszych godów w historii. A to (pipi) nie przeżyje roku. Wcisnęli wam niedokończony śmieć nastawiony na dojenie kasy z paskudna grafiką i jeszcze gorszą animacją. To coś nie powinno nazywać się Halo a ci idioci z 343 już dawno powinni być wyj...ni za zgwałcenie flagowej marki M$. Gram w Halo od czasów og Xboxa. Grałem we wszystkie części w tym w halo wars 1 i 2. To toć co nam dali to najgorsze (pipi) niczym nie odbiegające od tego śmiecia Halo 5. Jest to jak pisałem wcześniej Halo 5 ver. 2. Większość graczy którzy pokochali multi Halo za czasów Halo 2 i 3 zrobią jedyna słuszna rzecz. Skasują to coś. Halo umarło wraz z odejściem Bungie choć i ci mieli wtopę przy Reach z wprowadzeniem AA i blooma co nie zmienia faktu że i tak multi w Reach było lepszy to Halo 4,5 i Infinite pod każdym względem.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Grajcie sobie w to coś. Nikt wam nie zabroni. Zresztą wasze oczekiwania są tak wysokie co do marki Halo jak i poziom tej gry....

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem was jak gra wykastrowana do granic możliwości może być uważana za dobry produkt. Za czasów halo 2,3 czy Reach każdy grał w taki tryb jaki chciał czy to lone Wolf, doubelki, multi team, Slayer,objective, btb, griftball, oddball, VIP, ctf, snajpy, swat i wiele innych. A teraz wcisnęli wam cztery tryby gry i twierdzicie że jest dobrze. Do tego nie można wybierać co chcemy grać tylko gramy w to co nam gra wylosuje. No super system. O braku vetowania nie będę już wspominał. Skoro Halo 5 było takie super to dlaczego gracze tak szybko odwrócili się od tej gry i przestali w nią grać????? Halo 4 też było super. Ciekawe dlaczego tak szybko gra umarła???

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Hmmm pewnie ludzie grają, bo zajebiście się strzela i to ewolucja przestarzałego już systemu z Halo 1-Reach, ale bez zatracenia tożsamości. Oczywiście, że wiele zależy od dalszego wsparcia, ale już przy Halo 5 343i pokazało, że robią jednak lepsze, bardziej skillowe multi niż Bungie. Stąd ludzie lgną do tej gry, tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, MaZZeo napisał:

a ja wczoraj odpaliłem MCC dla porównania i nie mogłem znaleźć ludzi d o tego WYBITNEGO MULTIPLAYERA jakim jest Slayer Hejlo 3.

O, to chyba byłeś tym jednym graczem, co mi go wyszukało po dziesięciu minutach. Nie grałem w żadne Halo po sieci, chciałem spróbować i w sumie i tak skończyło się na Infinite, bo w MCC znaleźć kogoś do rankeda to zadanie dla cierpliwych. Albo - co bardziej prawdopodobne - ja coś źle robię.

Odnośnik do komentarza

Halo infinite nią ma z grosz tożsamości Halo. Do czego ludzie lgnął,??? Gra jest w systemie f2p stąd populacja graczy za kilka miesięcy zostanie może 10%. Większość fanów nie chce tego co 343 robi z marką halo. Dowód. Szybka śmierć halo 4 i 5 . Ludzie nie chcą takiego Halo. Wystarczy spojrzeć na oceny i wyniki sprzedaży wcześniejszych części

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka


Zmodyfikowane ale jednocześnie do takiego stopnia że to już nie Halo. Twoją drogą dedukcji można dojść do wniosku że CoD i BF to takie same gry tylko od innego wydawcy

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka



  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Fafik-IX- napisał:

Do czego ludzie lgnął,???

 

Do zajebistego gameplayu, całokowicie innego niż to co masz na rynku. Jak widać po reakcjach w sieci sama gra jest akurat dopieszczona, brakuje w niej contentu. Sea of Thieves też tak zaczynało, po roku było już kompletne, a obecnie gra jest szalenie popularna i regularnie wspierana nową zawartością.

1 minutę temu, Fafik-IX- napisał:

343 rucha was w dupę a wy przyjmujecie to z uśmiechem na ustach.

 

Jak ma mnie tak ruchać to mnie mogą brać na turecki rożen. :fsg: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jebie stary, ale to ty dzwonisz i męczysz bułę. Nie podoba się to idź graj w MCC do którego wczoraj wieczorem nie mogłem znaleźć meczu ani w Halo 2 Anniversary ani Halo 3 bo chciałem porównać feeling z Infinite. O dziwo odpalił mi się tylko ten zjebany Halo 4 zrobione przez 343. Skoro te gry są tak zajebiste i tego oczekuje community to chyba powinienem móc znaleźć tam graczy, powinno ich być pełno, nie? Tymbardziej że MCC kosztuje już grosze zarówno na Xboxie jak i Steamie.

 

Jeśli ci największy TRU FANI HEJLO co się wychowali na Halo 2 i Halo 3 i zamieszkali na mapie The Pit skasują Halo Infinite to w co będą grać? Może zaczną grać w wybitne sieciowe tytuły jak Fortnite i Warzone? Jeśli tak to naprawdę krzyżyk na drogę, płakać nie będę.

 

Z resztą ocenianie ilości playlist kiedy 343 wyraźnie zaznaczyło że pierwsze tygodnie oni testują serwery i stabilność by się przygotować na premierę kampanii to trzeba być debilem.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Nie ma co z wami dyskutować. Jesteście chyba opłaconymi trolami. Łykacie wszystko co wam wcisną jak młode pelikany. Gram w mcc i nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem gry. Idźcie dalej grać w to Halo 5 ver. 2. Zrobię to co większość ludzi już niedługo. Skasuje to (pipi). Dam jeszcze szansę kampanii. Ale sądzić po kampanię z 4 i 5 będzie "rewelacyjna"

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Jestem fanem. Jak pisałem grałem we wszystkie części i czytałem książki jak niektórzy z was w podstawówce uczyli się czytać

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

(pipi) się

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Idź graj piąty raz ctf może uda ci się zagrać coś innego

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Infinite nie ma tożsamości Halo bo chłop nie dostał na premierę griftballa, mieczyków i snajp jako oddzielnie playlisty. Trzymajcie mnie, prawdziwy tru fan.

 

Skoro MCC ci działa to super, problem solved, nie?

 

Ja te utyskiwania prawdziwych fanów Halo czytam od parunastu lat, cokolwiek zrobią to nigdy nie dogodzisz. Dlatego też jest MCC, Halo CE i 1on1 z Magnumami na Prisonerze żeby zamknąć mordy w końcu.

 

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem prawdziwym fanem Halo ale tego jego marudzenia się czytać nie da prędzej napiszę, że to H4/5 nie ma tej tożsamości, która jest tu w  Halo infinite, są zajebiste mapy jest kapitalna BRka tylko trybów brakuje spokojnie będzie dobrze w USA Halo pobiło Fortnite i Warzona jako most played game w F2P!

Odnośnik do komentarza

Trybów faktycznie póki co mało, ale chyba na premierę mają wrzucić więcej, a reszta?

 

Kurde to jeden z lepszych multików, a z pewnością świetnie dopracowany. Wygląda super, do tego super czytelnie i płynnie. Strzelanie to poezja, czuć każdą broń idealnie. Obawiałem się tych skilli, ale one jednak są tak świetnie wpasowane w grę, że wydają się mega naturalne, czasem wychodza cudowne akcje. Tutaj wszystko ma swoje miejsce i sens, nie wiem jak można narzekać, gra się świetnie.

 

No chyba, że chciało się niedzisiejszej obecnie kopii Halo 3, to faktycznie można marudzić.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Nie będę się wypowiadał o trybach gry i jej zawartości do wydania pełnej wersji, chociaż jeżeli nic się nie zmieni to będzie porażka, ale jeżeli chodzi o sam gameplay to z jednej strony się dziwie dlaczego tak podoba się Wam nowe Halo ale z drugiej też chyba rozumiem. Multiplayer w Infinite jest skierowany dla ludzi którzy lubią nowoczesne strzelanki, szybka akcja, niski ttk, każdy ma szanse zabić każdego. Odkąd 343 przejęło markę, od początku widać że idą w tym kierunku, bardzo mocno to czuć nawet gdy odpalimy Halo Reach i Halo 4. Mi osobiście nie podoba się w jakim kierunku to idzie ale chyba jestem w stanie zrozumieć 343, gry tego typu są na topie i próbują też ukroić sobie kawałek tego "tortu". Nie piszcie że Infinite jest ewolucją gameplay Halo 3 ponieważ to nie prawda, gry tym że gramy Spartanami oraz kilkoma brońmi, są całkowicie innymi grami nastawione na inne akcenty. Halo 3 wydaje mi się być bardziej nastawione na gry drużynowe, wolniejszy sposób biegania oraz ttk pozwala na lepsze podejście taktyczne niż w nowych Halo gdzie większy nacisk jest nastawiony na akcje i dobrą? zabawę. W Halo Infinite nie podoba mi się grafika oraz dźwięk, co jest całkowicie subiektywną opinią, jednak to że nawet nie można ustawić rejon na którym chcemy grać jest karygodne, nie raz miałem w grze przez to lagi, może nie mega duże ale w tak szybkiej grze robi to dużą różnice. No i napiszcie proszę co wyróżnia tą grę na tle konkurencji w tym momencie? Titanfall miał tytułowe tytany, Battlefield skale bitew oraz niszczące się otoczenie, Fortnite ma budowanie i mega dużo kontentu. Najbliżej wydaje mi się że Infinite ma do Cod'a w tym momencie. 

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli tu Ci przeszkadza TTK to nie wiem co mówiłeś o pierwszym Halo gdzie pistol uwalał trójką, dla mnie każde Halo w MP miało coś swojego nigdy nie mówiłem i pisałem o jakieś ewolucji choć jedyne co mi przychodzi do głowy to Halo 2 -> Halo 3. 

Akurat Halo 3 uważam za gorszą grę od 1/2 także tak i może dla tego podoba mi się infinity bo bardziej przypominam mi właśnie 1/2 niż trójkę, która naj mniej mi leży i leżała od zawsze była najbardziej zamulonym Halo z tych trzech więc rozumiem tych dla których Halo 3 to najlepsze multi a nie bardzo podoba im się Infinite, które dynamikę ma 1/2 części. 

Edytowane przez Lord Protector
Odnośnik do komentarza

W pierwsze halo grało się fajnie ale dlatego że było to coś nowego, przynajmniej mi jako gracza konsolowe go który nie miał w tamtych czasach PC. Co nie zmienia faktu że magnum był ostro op bronią, szczególnie to widać było gdy wypuścili mcc. W halo 2 chyba najmniej grałem w multi więc się  ie wypowiem, w Halo 3 natomiast też nie było balansu broni, BR'ka była zbyt uniwersalna, bronie convenat'ów z kolei za słabe. W Infinite też wydaje mi się że balans nie jest zbyt dobry, Ar'ka plus pistolet robią masakre. To co podobało mi się w Halo 3 a tutaj nie to pojazdy, po pierwsze ich fizyka jest bardzo dziwna, sterowanie warthogiem w locie jest komiczne, a do tego bardzo łatwo je zniszczyć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...