Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej monotonne co przewija się w tym temacie, to nie biom Halo Infinite, a posty użytkownika Paolo, który w chwili obecnej, to chyba nawet nie ma na czym ograć te "najmocniejsze 83/100 w historii" i od 2 miesięcy zastanawia się czy warto kupić XSS za 1.000 zł jakby w sieci nie było dziesiątek materiałów dotyczących tego sprzętu.

 

Radzę skończyć z tym ewidentnym concern trollingiem, bo powtarzasz to samo chyba w każdym temacie o grach na X'a.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czyli klasyczny open-world, zobaczymy czy faktycznie gra nie znuży, bo preload już trwa. :lapka: 

 

image.png.bcb1a5a565fc62bc4ea662f1b2e51abb.png

 

2 minuty temu, SnoD napisał:

i od 2 miesięcy zastanawia się czy warto kupić XSS za 1.000 zł

 

Nie obawiam się o obecną sytuację tylko czy w przypadku gier dedykowanych doczekamy się obiecanego 1440p/60 czy raczej w drugą stronę. Stąd na razie się wstrzymuję. Do tej pory PC i XOS sprawdzają się dobrze, a to, że 343i nie wzbudza zaufania w singlu to chyba normalne po H4 i H5.

 

Także proszę się odyebać. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Czyli klasyczny open-world, zobaczymy czy faktycznie gra nie znuży, bo preload już trwa. :lapka: 

 

image.png.bcb1a5a565fc62bc4ea662f1b2e51abb.png

 

No nie klasyczny open world...bo w klasycznym przykładzie tego gatunku, twórcy skupiają się na dopieszczeniu świata przedstawionego, zapominając o rozgrywce. 

W Halo masz rozgrywkę na świetnym poziomie, sztuczna inteligencja to nie debile jak w grach UBI, bronie dają satysfakcję z strzelania, a różne gadżety Chiefa są wykorzystywane w sensowny sposób(np. nie da się ukończyć walki z bossem bez używania sensora ruchu).

 

@SnoD trafił w punkt, Twój concern trolling wypływa w każdym temacie xboxowym, a series S nie kupisz nawet jakby sam Pan Spencer Ci go przywiózł pod dom, bo "muszę się zastanowić" xD

Odnośnik do komentarza

Ja po zapowiedziach jestem względnie spokojny, bo wielu recenzentów z podobną ostrożnością co Wezyr podchodzili do kampanii i otwartego świata w Halo, obawiając się czegoś w stylu Far Kraja czy innego Ubisofciaka, a po 4h jakie mieli okazję zagrać w ramach zapowiedzi, okazywało się że sami są zaskoczeni jak dobrze te nowe dla serii połączenie  się sprawdza. 

 

Kto grał w Halo ten wie, że seria zawsze miała sandboxową strukturę, więc dodanie do niej otwartego świata było naturalnym krokiem, który miejmy nadzieje wzniesie znaną formułę na nowy poziom. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, zloto napisał:

 

 

Co do premierowego trailera. Ostatnio częściej trafiam na info i spekulacje, że 343 w ogóle nic nie pokazuje nic z drugiej połowy kampanii, w której ma powrócić stary dobry wróg z oryginalnej trylogii...

I to by się zgadzało z tym co widzimy w wszystkich materiałach z gry. 

Cholera, albo mnie robią dobrze w uja, albo faktycznie są mega pewni siebie.

No nic, no jaram się.

 

Nie wiem kogo konkretnie masz na myśli, ale mnie bardziej zastanawia czy Atriox wróci.

 

 

on jest badassem!

 

Najlepszy wróg od czasów trylogii, byłoby głupotą gdyby go nie było.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...