Skocz do zawartości

PSX Extreme 244 + Kalendarz Gracza


Oceń okładkę PSX Extreme 244  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 244



Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, jeszcze nowego numeru nie zacząłem, ale chciałem pochwalić za sposób w jaki dystrybuujecie elektroniczną wersję gazetki - czyli w normalnym PDF. Mogę dzięki temu wygodnie to przeglądać w jakim programie mi się podoba na dowolnym urządzeniu i to bez dostępu do Internetu po jednorazowym zgraniu numeru. Pixela się czyta w jakimś ch,ujowym readerze bez możliwości eksportu, który pewnie offline w ogóle się nie odpali. Duży plus nigdy się nie zmieniajcie

A podpis na dole jest słodki, niczym dedykacja. Rozumiem, że to forma DRM zapobiegająca rozprzestrzenianiu się kopii i uważam to za całkiem pomysłowe.

 

Chyba nie myśleliście, że żartuję jak pisałem, że za dobrą robotę z forumkiem będzie prenumerata :cool: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Logiczniejsze będzie płacenie bezpośrednio kasy do wydawnictwa (czyli prenumerata) niż kupowanie w takim Empiku bo tam mają marże i szczerze mówiąc to słyszałem o przypadkach, że jest się w plecy na takim sposobie dystrybucji ale w celach reklamy lepiej mieć w empiku niż nie mieć.

 

A i chyba nie zrozumiałem twojego posta xD myślałem, że zastanawiasz się czy kupować co miesiąc w kiosku vs prenumerata 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Dobrze, trzeba wspierać. Sam się zastanawiam nad prenumeratą, ale nie wiem @Perez co się Wam bardziej opłaca, czy płacić przez rok te 19 zł co miesiąc czy raz zapłacić tę stówkę, gdzie macie już z góry jakiś zapewniony budżet?

 

Z naszego punktu widzenia wciąż lepsza wpłata 99 zł raz na rok, niż te 9,99 co miesiąc, bo jak zauważył _Be_ to przy prenumeracie odpada koszt marży kiosków. 

Odnośnik do komentarza

Kilka recek przeczytanych i @Butcher to się nie mógł powstrzymać, żeby komuś nie pocisnąć w recenzji Battlefronta :reggie:  Jeszcze jakby te pretensje były dobrze uzasadnione, a tutaj były rednacz nazywa ludzi, którzy chcieli singla bandą krzykaczy i jednocześnie sugeruje, że walczyli o kampanię, która ma tylko 4h i która jest co najwyżej średnia. Tak na pewno chcieli krótkiego i słabego singla :) To że Butcher nie pomyślał o singlu przez tyle godzin grania w multi to nie znaczy, że innym tego nie brakowało. Ja rozumiem, że recenzja jest zawsze subiektywna, ale troszkę obiektywizmu w tym przypadku by się przydało, tak mi się wydaje.

 

Tutaj może trochę się czepiam, ale @KOMODO w recenzji Dooma na Switcha piszę o braku cięć względem wersji z dużych konsol, jednak później wspomina o mniejszej liczbie klatek czy rozdziałce. Wiadomo zawartość ta sama, jednak troszkę inna jest gra, gdy tych fpsów jest dwa razy mniej. Tak czy siak, bardziej to czyste czepialstwo z mojej strony niż pretensje.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Plusik za wprowadzenie cen gier do recenzji - kiedys już o tym pisałem i w końcu jest, widać te chore ceny 269 zł za gierkę. A minusik za zniknięcie informacji, czy screeny robił ktoś z redakcji, czy z neta. Nie wiem teraz, czy to bullshot, czy normalny screen. Ale rozumiem, ze pewnie były sytuacje kiedy brakło screenow i wrzucalo sie z neta, a potem nie wiadomo co wpisać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...