Skocz do zawartości

Soul Calibur VI


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Alastor84 napisał:

Fajnie że będzie nowa japońska arena. Mam nadzieję że następną postacią będzie ktoś z Korei, najlepiej Hwang. 

Zdecydowanie powinni dodać Hwanga w następnym rzucie i na tym spokojnie można będzie zamknąć temat zawodników. Później ewentualne patche z poprawkami balansu i cymesik, bijatyka praktycznie idealna. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, zacząłem przygodę z SC6 i mam pytanie: ten netcode naprawdę jest tak lipny? Chyba do tej pory trafiłem na dwie walki, które by nie stutterowały co pół sekundy. Nerwicy można dostać, bo oczywiście łączy od razu z pierwszym lepszym chopkiem zamiast wyświetlić mi battle card i jakość połączenia. Na 4 kreskach jeszcze jakoś można to przełknąć, ale cokolwiek poniżej to jest dramat. Net 120Mb, nat otwarty, szmery bajery, 0% utraconych pakietów, a czuję się, jakbym grał na jakimś Pentium 4. Xbox jakby co.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Panowie, zacząłem przygodę z SC6 i mam pytanie: ten netcode naprawdę jest tak lipny? Chyba do tej pory trafiłem na dwie walki, które by nie stutterowały co pół sekundy. Nerwicy można dostać, bo oczywiście łączy od razu z pierwszym lepszym chopkiem zamiast wyświetlić mi battle card i jakość połączenia. Na 4 kreskach jeszcze jakoś można to przełknąć, ale cokolwiek poniżej to jest dramat. Net 120Mb, nat otwarty, szmery bajery, 0% utraconych pakietów, a czuję się, jakbym grał na jakimś Pentium 4. Xbox jakby co.

Fajnie jak dwie osoby mają net po klablu do bijatyk a nie wifi :reggie:

No i oczywiście 4 kreski to minimum.

Odnośnik do komentarza

Bzduras, jeśli gra Ci podeszła to mocno zachęcam do ogarnięcia jej na PC. Testowałem SC6 na wszystkich 3 platformach i wer. PC śmiga zdecydowanie najlepiej (jeśli chodzi o grę po sieci ale i nie tylko). No i wyszukiwanie meczy to pestka, gdzie np. dla porównania na PS4 czasami idzie utkwić przy tym procesie na dobre. Grę można dostać za grosze (sam kupiłem legitny klucz Steam za 19zł). Serio, nabiłem dosłownie setki godzin na PS4, XO, a od kiedy dorwałem się do wydania PC o tamtych już nie pamiętam nawet. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdybyś chciał zawalczyć chociażby w ramach testu "jak to chodzi w prywatnym lobby" pisz śmiało. Ja bardzo chętnie :)

 

No i fakt, mam podobnie, kupiłem wszystkie dodatki w wersji PS4, a teraz czeka mnie to na PC (bo tutaj po prostu jest z kim grać). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Amer napisał:

Gdybyś chciał zawalczyć chociażby w ramach testu "jak to chodzi w prywatnym lobby" pisz śmiało. Ja bardzo chętnie :)

Rozumiem, że test obejmuje PCta? ;) Dodaj mnie w wolnej chwili do znajomków na Steamie, ID mam pod nickiem. Chętnię zobaczę, czy jest lepiej.

 

:obama: Gdyby człowiek wiedział to ani złotówki by na konsolową wersję nie wydał

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi się najnowsza część SC kompletnie nie podoba, do dzisiaj jedynka na DC to dla mnie król. Czuć trochę budżet. 

 

Za to o ile dobrze pamiętam @Labtec ma chore ilości godzin nabite w SC6. Edit dobra coś mi się pomyliło xd

 

 

Edytowane przez Ukukuki
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

I jak @Soul, ruszałeś coś tego Hwanga? Wg mnie bardzo spoko z jednym wyjątkiem - system rozliczania punktów lifeforce jest kompletnie zjebany, czy to na plus czy na minus. Nieracjonalnie durny wręcz. To coś na zasadzie: macie tutaj fajne akcje, ciosy i inne duperele, ale nie używajcie ich bo w następnej rundzie uwali wam pasek do połowy :/ Powinni jakiś sensowny system odrabiania tych punktów dodać (np każdy rzut powinien dodawać 1pkt, odbicia również +1, a super +2 np). W obecnej sytuacji wygląda to tak, że pierwszą rundę ciśnie się bardzo fajnie (korzystając z dużego wachlarza ruchów) ale później jesteś już w dupie (lifeforce na -9 i pół paska w plecy przy następnych rundach). Sam pomysł jest super ale w tym przypadku nie działa po prostu, ewentualnie to ja o czymś nie wiem. Jeśli jest jakiś SKUTECZNY i realny do stosowania w trakcie zaciętych starć paten na realne odbudowanie punktów lifeforce to poproszę o info. Piszę skuteczny i realny bo to co mamy teraz nie działa w praktyce (nie da się prowadzić normalnego starcia i wyjść w czasie jednej rudny z -9 na 0 np). Nie zagłębiałem się jakoś bardzo (dla mnie NM i tak numer jeden póki co), więc może o czymś nie wiem.

 

Rozumiem też, że korzystanie z postaw zużywa pkt lifeforce, ok, nie mam nic przeciwko bo takie jest założenie. No ale żeby ciosy też miały tę właściwość... p+B+K, QCF+B itp, przykłady można mnożyć.... Wkur*** mnie to okropnie bo później okazuje się, że pierwsze lepsze combo może kosztować nas 4-5 punktów np. A odrobić je? Paaaaanie, bez szans. @Di, wiem, że nie siedzisz jakoś mocno w temacie obecnie, ale może akurat będziesz coś wiedział (ew. ktoś ze znajomych)? Pamiętam, że zawsze mocno zagłębiałeś się w techniczne niuanse poszczególnych postaci w bitkach i rozkładałeś je na czynnik pierwsze.

 

No serio, postać fajna, rozbudowana, stylowa jak cholera, ale te nieszczęsne punkty, meh :/ Tak samo talizmany (czy jak to się nazywa): odnawiamy w ten sposób tak marne ilości zasobów (np życia), że szkoda gadać. No i zbyt mało ciosów umożliwia taką regenerację. 

 

A teraz najlepsze: naprodukowałem się troszkę, a pewnie przeczytam od Was coś na zasadzie "jeszcze nie graliśmy". Jak żyć? 

Edytowane przez Amer
  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...