Skocz do zawartości

Soul Calibur VI


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Festiwal tandety nie jest taki zły ja np lubię ale kiedyś tekken kojarzył się z poważną serią realistycznymi animacjami itp. Jeszcze na PS2 tak było. Teraz te nowe postacie żeńskie to większy obciach niż całe Dead Or Alive. 

Namcot za to daje świetne guest charactery w swoich grach - oprócz aktora który gra Negana i za (pipi)a nie pasuję do innych postaci.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Amy wyszła, ale dla mnie zbyt podobna do Raphaela, olewam.

Cytat

The game reached number 5 in the UK sales chart.[48] In Japan, it sold 24,049 copies within its first week on sale, reaching number 3.[49] It reached number 8 in Australia and number 7 in New Zealand.[50] In the USA, it was the 8th most downloaded game of October on the PlayStation Store. Sales were reported to be up from Soulcalibur V and compared to Soulcalibur III, Soulcalibur and Soul Blade, but still lower than Soulcalibur II and Soulcalibur IV.[51] In 2019, Namco reported the launch as "successful".[52]

sprzedaz chyba nie byla tak tragiczna jak myslalem

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Fajnie, że Soul Calibur ma własne subforum na PSX EXTREME ;)

 

Pozdro dla wszystkich fanów! Ja gram jako Xianghua rankingowo i udało mi się pokonać top sklasyfikowanych graczy na PS4 (worldwide). Jeżeli ktoś jest ciekawy albo ma chęć zobaczyć też moje inne pojedynki (droga do złotego ranku C albo niesamowitą walkę z trzecim na świecie Maxi [odrobiłem całą finalną rundę na 1 HP] to zapraszam na mój kanał.

 

Odpowiem na wszelkie pytania, nawet te najbardziej techniczne jeśli chodzi o X (frame, Oki etc.). Każda uwaga/sugestia o moim gameplay(u) czy kanale jest bardzo mile widziana.

 

 

Edytowane przez SunaShigure#1GamingGuides
Przepraszam za pomyłkę.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ornit napisał:

Ja (pipi)ę :/

 

Widzę, że jesteś pasjonatem ale ten dobór muzyki a zwłaszcza zastąpienie muzyką oryginalnej ścieżki i odgłosów płynących z gry to beznadziejny pomysł.

 

Rozumiem. Dzięki za opinię!

 

Bardziej zależało mi na pokazaniu gameplay(u), combo itp. niż muzyce, ale w moich innych walkach jest OST. Dla tych najlepszych graczy chciałem zrobić coś innego ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał:

Kolego, wspieram artystów i niezależnych twórców jak mogę, ale hamuj z takimi wyzwiskami :(

 

Przepraszam za pomyłkę. Chodzi oczywiście o forum PSX EXTREME.

 

Tylko dlaczego jest to traktowane jako "wyzwisko"? Jestem tu nowy, więc sporo rzeczy do nauki ;]

Edytowane przez SunaShigure#1GamingGuides
Odnośnik do komentarza

Musisz też szybko wyrobić w sobie nawyk rozpoznawania, kiedy post jest poważny, a kiedy bardziej żartobliwy. Ten poprzedni to był taki z przymrużeniem oka, Siara wyjaśnił dlaczego nie przepada się tutaj za PPE. Nic się nie stało :) *

 

 

*jeszcze

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Siara_iwj napisał:

Każdemu się zdarza, nikt się nie obraził :lapka:

 

;-)

 

11 minut temu, Bzduras napisał:

Musisz też szybko wyrobić w sobie nawyk rozpoznawania, kiedy post jest poważny, a kiedy bardziej żartobliwy. Ten poprzedni to był taki z przymrużeniem oka, Siara wyjaśnił dlaczego nie przepada się tutaj za PPE. Nic się nie stało :) *

 

 

*jeszcze

 

;-)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gra w to ktoś jeszcze? Sam miałem chwilkę przerwy (na rzecz nadrabiania zaległości z innych kategorii), ale teraz pojawiła się chęć powrotu. Tym bardziej, że w 1.40 elegancko poprawili mi Taki (NM bez większych zmian w sumie) i fajnie by było potestować to wszystko w praktyce (a wyszukiwanie rankedów to obecnie jakaś kpina, ludzie odpuścili już sobie tego Soula, słabo trochę).

 

Jakby ktoś miał chęć pomachać trochę szabelkami to atakować śmiało na mój PSNid. Serio, stęskniłem się za tą grą bardzo :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jako fan Xianghua, musiałem to zrobić.

Pomimo, że obecnie rzępolę w inne gry, coś kazało mi wrócić i zrobić taki poradnik. Pewnie można było zrobić to lepiej, tylko czasu brak :/ 

Najlepsze ruchy, combosy, triki.. Wraz opisem (kombinacje klawiszy).

Dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.

Wracając do Soul Calibur, postaram się odpowiedzieć na każde pytanie (zwłaszcza jeśli chodzi o Xianghua, nawet te najbardziej techniczne).

Każda opinia czy pytanie będą mile widziane. 

Dzięki.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.06.2019 o 21:49, Amer napisał:

Gra w to ktoś jeszcze? Sam miałem chwilkę przerwy (na rzecz nadrabiania zaległości z innych kategorii), ale teraz pojawiła się chęć powrotu. Tym bardziej, że w 1.40 elegancko poprawili mi Taki (NM bez większych zmian w sumie) i fajnie by było potestować to wszystko w praktyce (a wyszukiwanie rankedów to obecnie jakaś kpina, ludzie odpuścili już sobie tego Soula, słabo trochę).

 

Jakby ktoś miał chęć pomachać trochę szabelkami to atakować śmiało na mój PSNid. Serio, stęskniłem się za tą grą bardzo :)

Chciałbym, ale jestem tylko na jedynej prawilnej platformie, czyli PC:(  Gra chyba umarła, a szkoda;/ Chinczyki coś tam się starają, ale majtki dla Taki to za mało w Europie, żeby w to grać. 

 

Fuck! Niech oni wezmą przykład z NetherRealm, tak samo Namco! Zawsze byłem graczem Tekkana i SC, ale po tym co pokazał Mortal 11????  Nigdy nie lubiłem mortala, ale to, co robią teraz to jest WWWOOOW. Aż chce się trenować. Tym bardziej, że system walki jest ok. Nie mówiąc o fejmie turniejowym. 

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@gekon mam podobne odczucia ogólnie. Od zawsze całym sercem byłem za serią SC, poświęciłem jej kawał życia (na wielu płaszczyznach), ale obecna kondycja serii skłoniła mnie do przesiadki na MK11 właśnie. Choć w Mortala nigdy wcześniej nie grałem na poważnie. SC6 jest cudowną grą IMO, ale autentycznie serwery świecą pustkami, a znajomi, którzy deklarowali chęć grania (mam ich na liście około 50...) już dawno zapomnieli o tym tytule. Słabo.

 

Forma MK11 szokująco dobra, fakt. Kupiłem ten tytuł bardziej z ciekawości, a szczerze mówiąc do dziś nie mogę się pozbierać (moje GOTY 2019 póki co, i to tak lekką ręką). Oprawa, klimat, smaczki, wyczucie tematu, ilość wszystkiego, perspektywa DLC, otoczka turniejowa - coś niesamowitego! Jestem w to marniutki, ale nawet samo siedzenie w practice czy zmagania w wieżach czasu dają mi masę frajdy. 

 

A SC6? No tak, zawsze chętnie, ale... z kim?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.