Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gra się przyjemnie ale Oni zarzynają ta gierkę. Czołg sprawia ogromny problem, dodają tryby na chwilę i w jakiś dziwnych odstępach. Tam źle się dzieje ;)

Poza tym drużynowy podbój na początku był fajny. Teraz często się zdarza, że do drużyny trafia dużo ludków z klanu i można się wk... a nie grać. Gra to na jakiś myszkopodobnych wynalazkach i tylko ciśnienie podnosi.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem jeden meczyk na podboju i o paaaaaaaaaaaaaaanie jak w to się dobrze gra. :banderas: 

 

Nie spodziewałem się, że tak się będę dobrze bawił. Strzelanie jest miodzio i aż się czasy BC2 przypominają. Coś czuje, że wpakuję masę godzin jak za starych, dobrych czasów. 

Odnośnik do komentarza

dobrze się gra, dobrze się strzela, ale po kilkudziesięciu h z grą to jedyne plusy. Map jest mało i wiadomo że nie każda się sprawdza w określonym trybie, niektóre są przycięte po prostu idiotycznie, niby brak spotu i większy teren żeby sobie flankować a kończy się tak że 3/4 teamów goni się poza capami, podobno miało to sprawić że łatwiej zrobić dobra flankę niż w 1 czego nie rozumiem bo tam mapy były elegancko skrojone i mimo spotu można było fajnie wchodzić na plecy. No i bugi, jest tego kupa i widzę że każdy patch potrafi coś s(pipi)ić koncertowo, obecny kill cam jest jak dla mnie bardzo irytujący. Co prawda w 1 nie grałem od początku ale nie przypominam sobie żeby coś tam było denerwujące a tutaj co chwila się coś trafi. 

 

apdejty i unlock broni rozbity na 3 tygodnie zamiast dać normalnie assignmenty też lipa, szkoda że się skupiają na hujowej kustomizacji zamiast grę naprawiać i wrzucić nową mapę.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, messer88 napisał:

pewnie się powtórzę ale jakoś nigdy nie miałem problemu żeby znaleźć grę na mapach z dlc w 1 nawet sporo po ich debiucie 

 

a wiecie co tu jest jeszcze dobre? brak nade spamu

Ja chciałbym więcej broni, map i mundurów. A najbardziej kamuflaż Erbsentarn <3

 

pol_pl_Bluza-M44-Erbsentarn-5664_1.jpg

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Jedynym powodem czemu jest taka gra a nie inną to EA...kiedyś Dice robiło BF powiedzmy co 3 lata a teraz można powiedzieć że od 4 lat robią co roku (liczę tu SW które jest BF w kosmosie) 

Imo premiuma nie ma bo nie mieliby czasu na przygotowanie dodatkowej ilości map jak trzeba już nową gierkę robic

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...