Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie irytują mnie lagi, neta mma dobrego stabilne połączenie w innych sieciowych grach brak problemów ping 30 a mam twk ze biegnę i efekt jak by kroku do tylu i znów biegnę strasznie to irytuje i oczywiście ciagle utraty pakietów . Może serwery przez anthema nie wyrabiają czy coś nie wiem ale denerwujące to jest

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2019 o 16:34, Banan91PL napisał:

Strasznie irytują mnie lagi, neta mma dobrego stabilne połączenie w innych sieciowych grach brak problemów ping 30 a mam twk ze biegnę i efekt jak by kroku do tylu i znów biegnę strasznie to irytuje i oczywiście ciagle utraty pakietów . Może serwery przez anthema nie wyrabiają czy coś nie wiem ale denerwujące to jest

Ja sobie odpuściłem tą grę. Lagi jak stąd na księżyc i gameplay mi się totalnie przejadł. Wyjdzie ten tryb BR to jeszcze raz pożyczę, ale nie wróżę im sukcesów. 

Odnośnik do komentarza

Największą wadą tej gry jest tzw. live service, który ssie pałę, ale gracze mają to, czego chcieli. Już rzygam jednymi i tymi samymi mapami, dzisiaj uaktualnili Armory - czy są nowe części ubioru i skórki? A gdzie tam, wszystko dało się kupić od premiery. Serio kurwa? Ta gra padnie do wakacji, jeśli nie będą rzucać contentu. I skończy tak samo jak Battlefronty. Ale to EA, rzeźnicy i debile.

Odnośnik do komentarza

Czyli to, że gra ssie to wina graczy? Na moje oko to patologia EA razem Dice. Zamiast robić grę jak developer przykazał dają nam jakieś podprogowe pseudomądrosci, dramatycznie wszystkiego mało i najważniejsze skórki. Ciężko dać jedną mapę miesięcznie? Jakby to opisać i cofnąć się z 10-15 lat temu nikt by nie uwierzył w to co wciskają za prawie 300 stówy na premierę. 

Odnośnik do komentarza

Jedyna fajna kampania była w bc bo przynajmniej była z jajem i goście mieli zayebiste teksty. Tu brak jakiegokolwiek AI przeciwników. Dice tak średnio umie w dobrze opowiedzianą historię. Od bidy można zagrać, ładna grafika i dźwięk przez 5 h gwarantowane. 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, da$io napisał:

7 baniek opchnęli i jeszcze marudzą? Co za dzbany, że tak powiem. 

7 baniek na trzy platformy przy tak agresywnym marketingu i obnizaniu ceny dość szybko to jest porażka. 

3 godziny temu, Szymek_PL_ napisał:

Najlepiej jakby jej nie było :lapka:

Ja nie rozumiem po co DICE/EA się pcha w te kampanie jak zdecydowanie nie umieją jej zrobić, ale sukces Black Opsa 4 podpowiada, że kolejny BF może być już bez singla. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...