Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, messer88 napisał:

 

jak grasz, dłuższa taśma czy większy rof? ja próbowałem dwóch zestawów kusi mnie to jeszcze szybsze strzelanie ale 50 pestek znika za szybko, szkoda że gdzieś tam po drodze nie ma 100. Jednak chyba z 250 trzeba będzie na stałe grać 

Wczoraj dopiero zacząłem strzelać, ale pierwszą specjalizację wybrałem tę zmniejszającą odrzut do góry. Potem wezmę większą taśmę i wolniejsze przegrzewanie się. I tak strzela się z dwójnogu, więc odrzut jest praktycznie żodyn.

 

 

@Czezare grę już warto kupić, bo mimo tego, że jest okrojona z zawartości, to gra się naprawdę super.

Odnośnik do komentarza

Powinni dodać jakieś rusznice przeciwpancerne, postrzelałbych do czołgów. Ale kurde jakoś musieliby to zbalansować dobrze, bo jak T-Gewehr z BF1 raczej działać nie mogłyby xd

 

No i obowiązkowo te cacuszka:

M3-SMG.jpg

Reisingm50.jpg

Army_Heritage_Museum_B.A.R..jpg

(z dwójnogiem koniecznie tym razem)

Bazookasmithsonian.jpg

1920px-M1_Garand_rifle_-_USA_-_30-06_-_A

 

Chciałbym też zobaczyć jakieś eksperymentalne bronie, albo Polskie - Bechowiec, Mors, albo Błyskawica. Ale to wiadomo, że w sferze marzeń.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, canadafan napisał:

tak jak pisałem wczesniej, ta gra jest genialna. spełniły się wszystkie pozytywy. a tak narzekaliście BF to BF tamto - gra jest prawie perfect 

No, prawie:

 

 

+ nie widać customizacji broni i żołnierza podczas trwania meczu, kill-cam jest niepotrzebny i zjebany, nadal mało map i contentu.

Odnośnik do komentarza

no plus MASA różnych bugów mniejszych bądź większych

 

Godzinę temu, MAJOCHEY_PL napisał:

szkoda, że nie ma typowego unieruchomienia pojazdu, tylko od razu eksplozja.

 

jest tak samo jak unieruchomienie samej wieży? ciężko zauważyć bo jak się zbliżą to znikają w sekundę ale wydaje mi się że taki komunikat widziałem polując na tanki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...