Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel to politycznie poprawna kupa. Szkoda nawet strzępić ryja na to. 

 

Multi grywalnościowo jest bardzo spoko. Rzekłbym, że obok BF3 i 4 to Battlefieldowy top. Myślę, że po przecenach jakie teraz są, czyli gdzieś za 140 zł warto to brać. Nawet jak ma się uczulenie na polityczną poprawność. Taka cena jest też adekwatna do zawartości, jaką oferuje ta gra na dziś. 

Odnośnik do komentarza

od wczoraj przegrałem kilka godzin i podbijam że gameplayowo jest naprawdę nieźle, zawartość no mało map, broni też nie dużo ale tutaj jest zabawa z unlockami. Udało im się to strzelanie tylko co z tego jak grę zabije brak contentu. 

 

No i jeszcze pochwalę za loadingi, strasznie to szybkie w porównaniu do np 1 czy SW bf, menusy tak samo ale już wczoraj pisałem. 

Odnośnik do komentarza

Mi np. taka ilość broni zupełnie wystarczy. Na 100% wszystkimi nie zagram. Zakochałem się w Ghewerku43 i gram nim ciągle. Jak potrzebuje zagrać inna klasą to mam upatrzone po 2 karabiny i styknie na jakoś czas, jak się znudzą to wezmę coś innego. Wrzucili chyba ostatnio 2 karabiny, więc coś tam dochodzi. Gdyby było 50 karabinów i połową nie dało się grać, albo byłby na jedno kopyto to byłoby lepiej? 

Odnośnik do komentarza

wszystkim da się grać, a to czy w ogóle warto to inna kwestia. W 1 nasrali broni eksperymentalnych i projektów, tutaj by mieli większe pole do popisu więc tak ja bym wolał więcej broniek. Też gram G43 bo sprawdza się świetnie, mam nadzieję że StG44 też będzie dobre bo wkrótce odblokuję. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:
23 godziny temu, Gumiś_JaGoDa napisał:
Też mi bardzo SKSa przypomina. Pamiętam, że w 3 na metrze zawsze było słychać jak ktoś z tym szedł.

Muszę przetestować , przecież SKS był moja ulubioną bronią

Kurde dla mnie SKS był lekko przegięty. Wprawdzie nie posiadał takiego damage'u jak inne snajperki ale nadrabiał to pokaźnym fire rate'em. Wielu biegało z krótkimi lunetami na metrze i traktowali broń jak każdy inny karabin. Jak dobrze pamiętam SKS miał chyba spory recoil dla równowagi przy tak dobrej szybkostrzelności. Osobiście preferowałem standardowe snajpy.

Zresztą zawsze znalazł się serwer z wymogiem "NO SKS".

Odnośnik do komentarza

Panowie tylko ja mam aż takiego pecha, osoby z którymi gram mają to bardzo rzadko a ja codziennie a jak u was? Chodzi o wczytywanie następnej mapy , na wielkich operacjach czarny ekran ale np na podboju po zakończeniu rundy wczytuję mi się obrazek mapy na której skończyła się rozgrywka i kółko kręci się cały czas i trzeba resetować grę .

Odnośnik do komentarza

Też tak nie mam. Ale nie zalicza mi wygrania Wielkich Operacji :/

 

Ale fajne mapy są w tej części, Arras, czy ten most w Nijmegen, czuć klimat II wojny światowej, myślałem, że będzie gorzej.

 

Oczywiście oprócz kwiku bab xd

 

 

Odnośnik do komentarza

:banderas:

 

No powiem, że nie spodziewałem się, że tak mi ta część siądzie. Nowe mechaniki (czy fortyfikacje, czy reanimacje) naprawdę fajnie działają; na Arras mieliśmy sytuację, że trzeba było wycofać się do wcześniejszego punktu, zabudowaliśmy drogę na samym środku workami z piaskiem i nikt nie mógł przejść :obama: Super działają też te "realistyczne" smaczki - już nie trzeba tylko strzelić strzykawką kogoś w nogi, żeby go podnieść, ale trzeba np. granatem dymnym zasłonić widok i dopiero podnosić. Czaicie, jakby ktoś inny był wydawcą tej gry?

Odnośnik do komentarza

No tutaj trochę słabiej słychać, ale ja wciąż słyszę, czy to ciapanie po błocie, czy stukanie podłogi.

 

Jak nie zrobią w przyszłym roku (bo tak wychodzi z ich timeline'u) wojny na Pacyfiku i Amerykanów und Japończyków, to się zdenerwuję. No i Sowietów jeszcze proszę mi dać.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie musi być Stalingrad, jak już chcą te mniej znane epizody - ale bitwy na Łuku Kurskim chyba nie było nigdzie za bardzo eksploatowanej? Jakieś potyczki związane z Fall Blau może? Kurde, ale miejskie mapy jakieś muszą być. Początek Wielkich Operacji z przepływaniem barką Wołgi? Jestem MOKRY.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...