Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

109 zl za pudlo w euro to bardzo uczciwa cena, wiec wzialem wczoraj. Po przeskoczeniu z FC New Dawn, feeling ze strzelania normalnie jak z kolejnej generacji :D No i ta grafika na prosiaku :banderas: (tak, wiem, dla PCMR to sa ustawienia low). 

 

Jak na moje casualowe granie idealny tytul z bardzo dobrym stosunkiem jakosci do ceny :) 

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Zależy jak bardzo "rozciągniesz" te 40 godzin w czasie. Ja gram od połowy grudnia i do tej pory mam wbite 52h. Odpalam sobie na chwilę kilka razy w tygodniu, w weekend trochę dłużej  i jak na razie mi się nie nudzi. Wyzwania "zmuszają" do próbowania różnych trybów i broni, które też się spoko lvl'uje. Generalnie dobrze się bawię.

Ale jak ktoś łupie ostro dzień w dzień w ograniczoną ilość trybów to rzeczywiście może wychodzić bokiem przy niedużej zawartości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się nad zakupem, ale gdy patrzę na to co DICE odpyerdala, to chyba sobie poczekam...

 

Mam nadzieje że teraz jak już mają odhaczony Battle Royale przyjdzie czas na normalne dodatki, z klasycznymi mapami do trybu Operacja, utrzymane w klimatach starych Battlefieldów

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał:

Mam nadzieje że teraz jak już mają odhaczony Battle Royale przyjdzie czas na normalne dodatki, z klasycznymi mapami do trybu Operacja, utrzymane w klimatach starych Battlefieldów

Nie liczyłbym na to. Krążą ploty, że ta cała obiecana Grecja to tylko jedna mapka xD

 

Ale skrytykuj to pod jakimś Battlefieldowym profilem w mediach społecznościowych, to od razu zlecą się barany co piszą, że  ,,wolą jedną mapkę, a dobrą". Tak jakby na tę jedną mapkę była jakaś gwarancja jakości xD 

 

Nie wiem, ja tam wolałem standardowe 4 mapki w dodatku. Większe szanse były na chociaż jedna dobrą mapkę, a jak się fajny dodatek trafił to i nawet na wszystkich można było konkretnie pograć.  

 

No, ale co zrobić skoro społeczność skupiona wokół BF woli mieć mniej niż więcej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w tym tempie minie dobrych kilka lat zanim zobaczymy kompetny teatr działań z taką operacją Overlord, Barbarossa czy Market Garden, nie wspominając już o mniej znanych historiach z czasu II wś.

 

To żałosne traktowanie konsumentów.

 

Rozumiem że to przebudzenie giganta będzie dotyczyć wojny na Pacyfiku?

 

Co do obecnego stanu gry to, to niedawno kupiłem i podoba mi się nacisk na współprace wewnątrz drużyny co wymusza nieco bardziej taktyczne podejście. Strzela się w porządku. No i gra standardowo jak na Battlefielda wygląda i brzmi pięknie. Kobiety i przesadzoną kustomizacje jestem w stanie przeboleć. Ale to co kładzie moim zdaniem grę i co sprawiło że odłożyłem ją po kilku godzinach jest brak zawartości. Chuy mnie strzela jak co chwile musze grać na Narviku. 

 

No cóż może wróce na jesień.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2019 o 20:10, ASX napisał:

w tym tempie minie dobrych kilka lat zanim zobaczymy kompetny teatr działań z taką operacją Overlord, Barbarossa czy Market Garden, nie wspominając już o mniej znanych historiach z czasu II wś.

 

To żałosne traktowanie konsumentów.

 

Rozumiem że to przebudzenie giganta będzie dotyczyć wojny na Pacyfiku?

 

Co do obecnego stanu gry to, to niedawno kupiłem i podoba mi się nacisk na współprace wewnątrz drużyny co wymusza nieco bardziej taktyczne podejście. Strzela się w porządku. No i gra standardowo jak na Battlefielda wygląda i brzmi pięknie. Kobiety i przesadzoną kustomizacje jestem w stanie przeboleć. Ale to co kładzie moim zdaniem grę i co sprawiło że odłożyłem ją po kilku godzinach jest brak zawartości. Chuy mnie strzela jak co chwile musze grać na Narviku. 

 

No cóż może wróce na jesień.

No właśnie 4 chapter pachnie mi ofensywą Market Garden ale czy i jak to przedstawią to już zupełnie inna bajka. 

To ile jest obecnie map? 4? 5? Beka trochę bo gra przez to wygląda jak demo. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Farmer napisał:

No właśnie 4 chapter pachnie mi ofensywą Market Garden ale czy i jak to przedstawią to już zupełnie inna bajka. 

To ile jest obecnie map? 4? 5? Beka trochę bo gra przez to wygląda jak demo. 

Żadne Market Garden, bo Market Garden było w 1944 roku, a oni jadą historycznie (:pawel:). Na jesień będzie 1941 i dołączenie Amerykanów, a potem niech zdechnie ta gra i firma EA, (pipi) (pipi)one z(pipi)ane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...