Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z pracowników DICE trollował ostatnio na Twitterze o megalodonie. Ponadto jakiś As wygrzebał z plików gry nazwy nowych czołgów: Sherman i jakieś brytyjskie działo samobieżne. Znalazł również nazwy trzech nowych broni. Podobnież w przyszłym tygodniu nowy patch ale to kosmetyka. 

Stawiam, że przed końcem roku wyrobią się z jakąś mapą.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

no przecież dłubią teraz tryb Battle Royale który wyłoży się na pysk bo rynek nie zmieści nic nowego po PUBG, fortnite, CODBO4 i Apex.

Zwłaszcza w tak skiepszczonej grze jak BFV którego już nikt nie pamięta. Samo EA ma już pewnie wywalone na BR w BFV bo jest zajęte liczeniem cieżarówek forsy z apexa.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, qraq_pk napisał:

no przecież dłubią teraz tryb Battle Royale który wyłoży się na pysk bo rynek nie zmieści nic nowego po PUBG, fortnite, CODBO4 i Apex.

Akurat BR w klimatach 2WŚ może być genialne i mega na to czekam. Zresztą dla mnie najlepszym BR na rynku jest Blackout ale 2WŚ brałbym w ciemno. A co do BF5 to aż wstyd przyznać ale to jest mój pierwszy BF online(pomijając betę która kompletnie mi nie podeszła). No i póki co jestem zachwycony a wręcz zauroczony. Zobaczymy na jak długo.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jak chorujecie na epilepsję, to nie grajcie w grę, bo po ostatnim patchu przy odradzaniu się możecie dostać migający wściekle obraz. Kiedy spece z DICE naprawią? W NASTĘPNYM PATCHU :rotfl:

 

Ta gra jest takim syfem i chaosem, że ja pierdolę. Jak zarżnąć markę? Właśnie tak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o skaczący obraz przy odradzaniu, to wciśniecie przycisku ,,options" na ps4 pomaga. Podobnie, gdy mamy czarny ekran po wczytaniu kolejnej mapy. Wtedy dajemy: ..options" następnie dwa razy krzyżakiem w dół, a na końcu X. Trzeba na czuja robić. 

 

Normalnie jak wpisywanie cheatów w grach z PSX:facepalm:

 

A tu fajny tekst przypominający co DICE obiecywało w sprawie coop, a co zrobiło. 

https://screenrant.com/battlefield-v-combined-arms-coop-sucks/

Edytowane przez dunpeal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ryo-San napisał:

Ten multi jest tak wykoorwisty że nie mam pytań. Jestem dosłownie pochłonięty BF'em. Ostatnio taką immersję pola walki miałem oglądając Kompanie Braci. Coś pięknego :banderas:. Oczywiście seria mnie tak wessała że gram też w BF4/1. Poyyyebalo mnie!!!

Nie widziałem w Kompanii Braci kobiet na polu walki i Niemców skaczących z brytyjskich samolotów.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rozi napisał:

Nie widziałem w Kompanii Braci kobiet na polu walki i Niemców skaczących z brytyjskich samolotów.

Dopóki gra mnie nie zmusza żeby biegać babasztylem to zupełnie mnie to nie boli. Już bardziej irytują mnie (niektórzy) komiksowi operatorzy w R6 Siege :(

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2019 o 07:42, bartiz napisał:

Szkoda tylko że DICE zmusza robić jakieś debilne wyzwania do odblokowania czołgu czy broni, przez co ludzie skupiają się nie na tym co trzeba.

To akurat powoli robi się standardem w grach online niestety. CoD też mam swoje zyebane medale za które ludzie odblokowują jakieś poyebane skórki, w Dywizji w Last Standzie zawsze musiał się znaleźć jakiś idiota który biegał tylko z shotgunem, zabijał się i podnosił, stał w bazie i nic nie robił (wystarczyło pada położyć  na gałce  żeby  go nie wyebalo z serwera)albo farmił krwawą forsę żeby tylko wbić odpowiednią naszywkę przez co oslabiał zespół. Destiny 2 to samo. Rozegraj 45 meczów w Gambicie żeby odblokować broń X. I połowa gracza stoi i nic nie robi bo wystarczyło tylko skończyć mecz a nie go wygrać. Masakra.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...