Skocz do zawartości

Granblue Fantasy Project Re: Link


Cedric

Rekomendowane odpowiedzi

Cygames  - wydawca, Platinum Games robi :obama:

Gatunek: action RPG. Ex dla PS4

Premiera 2018 rok w Japonii.  

 

Poniżej pierwszy gameplay. Moim zdaniem wygląda to lepiej niż dobrze. Widać spory budżet, więc nie robią tego studenciaki z PG. 

Za reżyserię odpowiada Kenji Saito. (Metal Gear Revengeance, Transformers Devastation)

 

 

IgnorantReasonableAtlanticspadefish.gif

 

screenshot2.jpg

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Velius napisał:

Co to jest to Granblue bo widze to tu i tam, jakas gierka z komórek?

Dokładnie tak, dość popularna marka w Japonii.

 

Może być kozaczek, klimat trochę taki średniowiecze-fantasy i do tego walki rodem z gier od PG. :obama: Czekam i mam nadzieję że znajdzie się planach wydawniczych poza Japonią.

Odnośnik do komentarza

Cygames’ art-driven subsidiary CyDesignation (which also worked on NieR: Automata) is taking care of character and background design. The developer promises to “faithfully reproduce the beautiful and magnificent worldview and sky” of the original game in 3D graphics. As we already know, thanks to the collaboration with PlatinumGames they’re also making sure that this is a “high-quality action game.”

 

Będzie wypas.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Fak, dziś trafiłem na jakieś zestawienie "Top 20 NEW Open World Games" i tam ujrzałem ten tytuł. Boziu, jak się ośliniłem, mimo że niby to nie moje klimaty!
No i tak szperałem po forum, w poszukiwaniu tematu, a tu widzę pustka i nikt nic nie wie... Kurde, szkoda... Miałem nadzieję poczytać jakieś konkrety, bo po tym co widziałem to obowiązkowo day-one.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...