Skocz do zawartości

Granblue Fantasy Project Re: Link


Cedric

Rekomendowane odpowiedzi

Walka przypomina mi dragon age tyle że ładniejsza grafa i zdecydowanie bardziej efektowna. Wydaje mi sie ze po ostatnim filmiku jest jakby biedniej graficznie, ale moze to tylko zludzenie bo miejscowka jest ponura. Generalnie nie gram w jrpg, ale tutaj bardzo mi przypasowal klimat sredniowiecznego fantasy na wzor Kroniki wojny na Lodoss (podobalo mi sie to anime oglądane lata temu na canal+). Jedyne co psuje ten fantastyczny klimacik to ta biegajaca dziewczynka w halce. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym dodać, że w takim wypadku Cygames zachowuje wszystkie assety i kod/logikę/animacje stworzone przez PG - dodatkowo większość prac i tak odbywała się w Cygames Osaka. Platynowi znowu złą passę mają (gra mobilna, nad którą pracowali,  też jest w limbo od dłuższego czasu) - takie kroki zwykle nie następują jeśli wydawca jest zadowolony ze współpracy. Z drugiej strony, w przypadku tej gry, to PG odpowiadało za dość ograniczony proces developingu.  Wszystko i tak jest tylko zgadywaniem, równie dobrze strony mogły rozejść się w dobrych relacjach, w końcu zastrzyk finansowy od Cygames bardzo pomógł PG po problemach ze Scalebound, a zatrudnienie PG pomogło w spokojnym budowaniu własnego studia w Osace.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

No problem PG, to branie wielu srok za ogon, przy dość małym zasobie ludzkim, a w Japonii nie jest różowo jeśli chodzi o zatrudnianie devów do projektów AAA. Dlatego zawsze mnie bawią zapytania dlaczego Sony/MS nie otworzą nowych studiów developerskich w JP, w domyśle AAA - no nie otworzą, bo nie ma odpowiedniej puli pracowników, z tym się borykają już istniejące teamy dużych wydawców, które szukają pracowników poza KKW (Malezja/Filipiny - częsty kierunek, ale nawet EU, jak shippowałeś grę AAA, wykażesz zainteresowanie językiem, to nie jest trudno o zatrudnienie w japońskim gamedevie obecnie).

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...