Skocz do zawartości

Burnout Paradise - Remastered


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę w szoku jestem, że tyle osób narzeka na Paradise. Dla mnie to jedna z lepszych ścigałek zeszłej generacji obok PGR4 i Hot Pursuit (to jest ostatni Burnout).

 

A żarty żartami ale multi w Burnoucie to jedne z moich ulubionych multi ever. 2008 rok a przeniesienie z singla do multi to "sekunda", śmiganie z kumplami, wykonywanie challengy to była BAJECZKA :wub:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałem kupić, ale przypomniałem sobie, że miałem dość po zrobieniu jakichś 3/4 wyścigów. Wolałem jednak zamknięte trasy poprzednich części. Grało się fajnie, ale w takiej trójce jeszcze długo po skończeniu "kampanii" odpalałem quick race, a tu nawet nie podołałem do końca. Jakoś tak otwarty teren rozmemłał według mnie tą część.

Odnośnik do komentarza

No już pograłem trochę na PS4 i muszę powiedzieć, że to stary dobry Burnout wraz ze wszystkimi plusami i minusami. Ilość zawartości spokojnie wystarczy na długie dni, jednak jest to zawartość mega powtarzalna. Nie wiem jak kiedyś, ale teraz jak dobiłem już do licencji A i widzę, że na kolejną muszę wygrać 40 eventów to trochę mnie mierzi. Do tego te znajdźki i rekordy na każdej ulicy. Niby sporo wszystkiego, ale to ciągle to samo i w obecnych czasach już nie robi takiego wrażenia jak wtedy, wręcz przeciwnie bym powiedział nawet, co za dużo to niezdrowo.

No i co mnie trochę boli to to, że na starcie mamy dostęp do potężnych fur z dlc. Bierzemy taką i praktycznie całą grę mamy ograną. Wiadomo, można lecieć normalnie, ale pokusa jest. Mogli chociaż dać dostęp od jakiegoś momentu singla czy coś. Na szczęście dlc są dostępne już razem z grą, żadne osobne kody, dodatkowe pobieranie, itd.

Nie pamiętam już też jak było na PS3, ale tutaj jadąc szybką furą mam wrażenie, że gra działa jakby na jakimś dodatkowym przyspieszeniu. Jest to mega irytujące bo za żadne skarby nie można wtedy jakoś sensownie manewrować samochodem. Wszystko tak zasuwa jakby ktoś dosłownie mi puścił grę w trybie x2. Nawet nie chce wiedzieć jak to będzie wyglądać gdy odkryje formułę.

Sporo osób się zawiedzie bo nie ma tutaj żadnej fabuły, strzałek gdzie mamy jechać, itd. My decydujemy co gramy i jakie eventy. Pobili tylko tekstury, a audio mam wrażenie że jest jakieś przytłumione. Jak już pisałem, stary dobry Burnout, tyle że należy pamiętać ile czasu minęło od ostatniego razu i niektóre rozwiązania dzisiaj już męczą :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patricko napisał:

No już pograłem trochę na PS4 i muszę powiedzieć, że to stary dobry Burnout wraz ze wszystkimi plusami i minusami. Ilość zawartości spokojnie wystarczy na długie dni, jednak jest to zawartość mega powtarzalna. Nie wiem jak kiedyś, ale teraz jak dobiłem już do licencji A i widzę, że na kolejną muszę wygrać 40 eventów to trochę mnie mierzi. Do tego te znajdźki i rekordy na każdej ulicy. Niby sporo wszystkiego, ale to ciągle to samo i w obecnych czasach już nie robi takiego wrażenia jak wtedy, wręcz przeciwnie bym powiedział nawet, co za dużo to niezdrowo.

No i co mnie trochę boli to to, że na starcie mamy dostęp do potężnych fur z dlc. Bierzemy taką i praktycznie całą grę mamy ograną. Wiadomo, można lecieć normalnie, ale pokusa jest. Mogli chociaż dać dostęp od jakiegoś momentu singla czy coś. Na szczęście dlc są dostępne już razem z grą, żadne osobne kody, dodatkowe pobieranie, itd.

Nie pamiętam już też jak było na PS3, ale tutaj jadąc szybką furą mam wrażenie, że gra działa jakby na jakimś dodatkowym przyspieszeniu. Jest to mega irytujące bo za żadne skarby nie można wtedy jakoś sensownie manewrować samochodem. Wszystko tak zasuwa jakby ktoś dosłownie mi puścił grę w trybie x2. Nawet nie chce wiedzieć jak to będzie wyglądać gdy odkryje formułę.

Sporo osób się zawiedzie bo nie ma tutaj żadnej fabuły, strzałek gdzie mamy jechać, itd. My decydujemy co gramy i jakie eventy. Pobili tylko tekstury, a audio mam wrażenie że jest jakieś przytłumione. Jak już pisałem, stary dobry Burnout, tyle że należy pamiętać ile czasu minęło od ostatniego razu i niektóre rozwiązania dzisiaj już męczą :)

 

 

Są jakieś tam strzałki,  jak jedziesz po skrzyżowaniach i dojeżdzasz do odpowiedniej ulicy to na górze na tablicach z nazwami ulic miga ci w którą masz skręcić, tak było w oryginale na x360

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Heviro (Fanboy BDG) napisał:

ogra się najlepsze wyścigi w otwartym świecie poprzedniej generacji.

Były lepsze w tej klasie. 

 

Najgorsze w tym remastrze jest to, że ogladając ten filmik nie wiem co jest zremasterowane a co z starej wersji. Nie dalbym za to chyba grosza. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2018 o 15:52, Heviro (Fanboy BDG) napisał:

Pamietaj że to porównanie PC wersji , gdyby porównali to z wersji PS3/X360 zmiany byłyby bardziej widoczne. Nigdy nie ograłem wszystkich dodatków.

Grałem w BP w BCC na XO i tego remastera i różnice są małe, remaster to niestety tylko ostrzejsza wersja gry z poprzedniej generacji.

Mimo wszystko brakuje mi tak zwariowanych racerów i pękło 10h...to ciągle ten sam bardzo dobry stary BP. Niestety jako remaster za 160zł to skok na kasę, nie ma nic nowego w zawartości, zostały stare błędy i niedoróbki, oprawa to tylko podbita rozdzielczość z dziwnym nasyceniem kolorów i przegiętym kontrastem (no ok. dali lepszy dym jeszcze).

Odnośnik do komentarza

Ok jestem po 10h (osiągnięta licencja burnout)  i  multi działa tak jak powinno ,jest szybkie. Wrażenia ? Ciut leniwy remaster z niedoróbkami(gra dwa razy wywaliła mi się do menu). Zapomniałem jak piekielnie szybka jest ta gra.Miło że wszystkie dodatki są na płycie(z EA nigdy nie wiadomo) gorzej, że  dostajemy do wszystkiego dostęp od razu i możemy masakrować wyścigi pojazdami z DLC.  Jest to taki minimum remastera.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...