Skocz do zawartości

Burnout Paradise - Remastered


Rekomendowane odpowiedzi

Już oficjalnie, premiera 16 marca

 

Cytat

Burnout Paradise™ Remastered

POWRÓT DO PARADISE CITY

W roku 2008 oryginalna wersja Burnout Paradise™ ruszyła z linii startowej, gotowa zmiażdżyć konkurencję. Gra Burnout Paradise, pełna szaleńczych wyścigów, brawurowych akrobacji i – przede wszystkim – nieskrępowanej samochodowej demolki, wyznaczyła standard dla wyścigowych gier akcji. A teraz powraca po dziesięciu latach, by pokazać nowej generacji konsoli, co znaczy „prawdziwy hit”.

 

Burnout Paradise w najlepszym wydaniu

Raz jeszcze popisz się wysokooktanowymi wyczynami i daj upust niepohamowanej żądzy destrukcji w jednej z najlepszych zręcznościowych wyścigówek. Gra, wzbogacona o szereg usprawnień technicznych, które poprawiają jakość grafiki oraz jej realizm, działa w rozdzielczości 1080p na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz w 4K i 60 kl./s na PlayStation 4 Pro i Xbox One X.

 

Zwiedzaj ze znajomymi Paradise City

Pal gumę i zdzieraj metal na otwartych trasach Paradise City, skacząc, wykonując numery kaskaderskie i jeżdżąc na skróty. Niszcz znajomych w grze sieciowej lub połączcie siły, by rozprawić się z setkami wyzwań online.

 

BURNOUT PARADISE REMASTERED

Witaj z powrotem w Paradise City! Poczuj zew akcji i pokaż, kto naprawdę rządzi w Burnout™ Paradise Remastered.
Zaszalej, jeżdżąc po zatłoczonych ulicach centrum miasta i górskich drogach na odludziu.
Raz jeszcze popisz się wysokooktanowymi wyczynami i daj upust niepohamowanej żądzy destrukcji w jednej z najlepszych zręcznościowych wyścigówek!

Burnout Paradise Remastered to prawdziwy raj dla kierowców, wprost stworzony do gry w sieci razem ze znajomymi.
W odnowionej wersji znajdziecie 8 głównych pakietów DLC z „Year of Paradise” – w tym aktualizację „Big Surf Island” – pieczołowicie odtworzonych i gotowych, by siać rozpierduchę!

Lista dołączonych pakietów DLC:

Big Surf Island

Wprowadza zupełnie nową dzielnicę Paradise City, a wraz z nią świeże przedmioty do odkrycia, zawody, wyzwania online i dziewięć nowych pojazdów.

 

Gliniarze i Bandyci

Wprowadza nowy tryb rozgrywki sieciowej wraz z policyjnymi wersjami 33 oryginalnych pojazdów z Burnout Paradise.

 

Wozy kultowe

Zawiera takie samochody jak Carson GT Nighthawk, Hunter Cavalry Bootlegger, Hunter Manhattan Spirit czy Jansen 88 Special.

 

Motocykle z Burnout

Dodaje 7-10 godzin rozgrywki jednoosobowej i niezliczone godziny rozgrywki wieloosobowej. Zawiera cztery motocykle: FV1100, FV1100-T1, Firehawk V4 oraz Firehawk GP Competition.

 

Zabawki z Burnout Paradise

Zawiera zabawkowe wersje następujących pojazdów: Hunter Cavalry, Hunter Manhattan, Krieger WTR, Jansen P12, Hunter Takedown 4x4, Carson GT Concept, Hunter Citizen, Carson Inferno Van oraz Nakamura Firehawk GP Competition (motocykl).

 

Burnout Paradise Party

Umożliwia grę w trybie Party z przekazywaniem kontroli w celu zaliczania wyzwań.

 

Dopalacz w Burnout Paradise

Zawiera dwa pojazdy z unikatowymi możliwościami dopalania: Carson Extreme Hotrod oraz Montgomery Hawker Mech.

 

Burnout Paradise Cagney

Zawiera dwa zupełnie nowe pojazdy oraz dodatkowe lakiery „społeczności” plus sieciowe tryby rozgrywki.

 

 

Cytat

 

https://www.ea.com/pl-pl/games/burnout/burnout-paradise-remastered

 

 

cena na marketplace 158zł, z EAA 142zł cena z PSS nie chce mi się załadować :/

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

No tak średnio bym powiedział, tak średnio.

 

W trójkę i czwórkę zagrywałem się jak głupi, w Paradise pograłem może z 10h w sumie i nie mogłem więcej. IMO otwarte miasto zabiło Burnouta, samochody też jakieś takie papierowe. Wtedy jeszcze graficzka i zniszczenia robiły wrażenie, dzisiaj to co najwyżej uśmiech politowania pewnie wywoła. Pass.

 

A na "Paradise City" Gunsów do dzisiaj mam odruch wymiotny.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Też nigdy do tego nie mogłem się przekonać. Chociaż nie powiem jak odpaliłem to na 360 to grafika robiła wrażenie, 60 fpsów uczucie pędu ale modele aut już wtedy były dość przeciętne a otwarte miasto było kiepskim pomysłem ale z drugiej strony klasyczny Burnout też się już wypalił po Dominatorze nie było za wiele do wymyślenia w tym schemacie lecz teraz zagrałbym w takiego dopasionego graficznie jak Forza Horizon dynamicznego arcade racera z takedownami. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Na początku jarałem się tymi remasterami na PC/PS4, ale... co za dużo to i świnia nie zje. Mam do zaliczenia tytuły 16.bitowe, nowe gry, a oni co rusz odświeżają te gry, w które grało się dość niedawno. A niektórych tytułów lepiej nie ruszać, niech zostaną w pamięci dobrze zapamiętane. Przykład: God of War 3 - na pleju byłem w szoku, jaka dobra grafa, jaki świetny slasher - dziś jednak ograłem już milion slasherków, a grafa nie robi wrażenia, gra jest nudna, już ją ograłem wieki temu:/

PS. Kupię pewnie i tak, ale jak będzie na promo za 3 dychy.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie mogłem się wkręcić w tę część, skończyłem wszystkie wyścigi i po siedmiu godzinach odłożyłem grę na półkę w przeciwieństwie do poprzednich części, gdzie przez wiele godzin mogłem masterować wyniki. Remaster odpuszczam 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
33 minuty temu, grzybiarz napisał:

Na początku jarałem się tymi remasterami na PC/PS4, ale... co za dużo to i świnia nie zje. Mam do zaliczenia tytuły 16.bitowe, nowe gry, a oni co rusz odświeżają te gry, w które grało się dość niedawno. A niektórych tytułów lepiej nie ruszać, niech zostaną w pamięci dobrze zapamiętane. Przykład: God of War 3 - na pleju byłem w szoku, jaka dobra grafa, jaki świetny slasher - dziś jednak ograłem już milion slasherków, a grafa nie robi wrażenia, gra jest nudna, już ją ograłem wieki temu:/

PS. Kupię pewnie i tak, ale jak będzie na promo za 3 dychy.

Grzybiarz a kto ci karze grać w te remastery?

Odnośnik do komentarza

 

21 minut temu, Figuś napisał:

Ja tam dawno nie grałem w żadnego racera,  to się chyba skuszę. Z drugiej strony skoro EA wzięło się za remastery to mam nadzieję, że następne w kolejce będą Mass Effecty ze wszystkimi dodatkami, ale znając życie pewnie są to pobożne życzenia.

Nie żal ci czasu na szrota i to zremasterowanego jak tyle gier za(pipi)istych wychodzi :D?

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam.

Czy ten Remaster jest potrzebny? Czy jest w tej części coś szczególnego, że  zasługuje na druga młodość?

Pytam bo przeglądałem ostatnio na PSS ścigałki od EA i szukałem własnie czegoś jak Burnout - lekkiej niezobowiązującej gry wyścigowej z Takedownami. NFSy, z tego co widziałem tego nie miały, widziałem trailer jakieś wersji , gdzie były scigali się nie po mieście tylko po jakiś lasach. Strzeliłbym, ze to jakis Hot Pursuit, ale nie jestem pewien.

Są jakieś gry gdzie można robić przeciwnikom dzwony i sa one w trakcie wyścigu w Slow-mo?

Odnośnik do komentarza

Need for speed od Criterion? To była dobra część imho, taki burnout revenge 2, chociaż free roam nudnawy był mimo policji. Szkoda, że teraz nikt nie zrobi ścigałki takiej bez piaskownicy, a to najbardziej zaszkodziło imho Burnoutowi. Masterowanie wyników w trybie Crash w trójce to było coś, co zapamiętam do końca gamingowego życia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Hot Pursuit od Criterion był wyśmienity, Most Wanted słabszy ale mial momenty. Pomagali również przy NFS Rivals ale w to już nie grałem @Square ty chyba w to grałeś i zachwalałeś? Tam były takedowny?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.