Skocz do zawartości

PSX Extreme 247


Oceń okładkę PSX Extreme 247  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 247



Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że wzmianki o PC w postaci felietonów Tadka są wystarczające. Co najwyżej jakieś krótkie wzmianki w ... krótkiej serii na początku numeru czy siłą rzeczy w kontekście gier z Xbox Anywhere lub Playstation Now. Jak będę chciał sobie poczytać o pctach i gierkach na niego to sobie kupie sidi ekszyn.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
5 minut temu, MYSZa7 napisał:

A co Wam szkodzi, gdy tak mało jest tego PC w PE?

Coś ciężkiego na głowę dzisiaj spadło? Dodatkowe możliwości rozwoju pisma i zarobku redakcji? Takie oczywiste rzeczy trzeba tłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Orzeszek napisał:

Ale tak serio bo nie rozumiem xd co wam szkodzi 1-2 strony dodatkowo o PC? 

 

mi nie szkodzi, ale przypomnij sobie te dramy jak w psx felietony zaczęła pisać D Z I E W C Z Y N A, jak wrzucą dwie strony o pc będzie jeszcze gorzej 

 

Btw cały czas liczę na felieton Moniki o PUBG, Pan Roger, zrób coś z tym

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Zniknie napis z okładki „jedyny W Polsce magazyn tylko o konsolach”.

A najlepiej to zróbcie ankietę. Kiedyś była ankieta, czy PE ma być multiplatformowe, wysłałem list, że ma być tylko o konsolach Sony i podobno mały procent zadecydował o wprowadzeniu innych konsol. Strasznie się wkurzyłem.

Niedawno dowiedziałem się, ze ankieta była ustawiana, bo większość graczy chciało czytać o konsolach Sony. Gdyby PE miało pisać tylko o konsolach Sony, to pewnie upadłoby z 10 lat temu.

CD-A stał się multiplatformowy, ale jego to się kupuje dla pelniakow, wiec różnicy nie robi.

No nie wiem... ale ankieta na forum i ppe by się przydała. Tylko w jakiej dokładnie formie ma pojawić się ...PC?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Nie ogarniam takiej postawy, jak by pisali o podpaskach i tamponach xd. A to o muzyce filmie i serialu można pisać w piśmie a o grach na PC już nie xd ta konsekwencja. 

 

Odnośnik do komentarza

Przecież żaden z was konsolowych stulejarzy nie będzie decydował o tym że w magazynie nie ma tekstów o PC. Zdecyduje o tym PIENIĄDZ. Pieniądz z reklam, pieniądz z ilości sprzedanych egzemplarzy magazynu, pieniądz właścicieli pisma. Póki jako tako się jeszcze trzyma sprzedaż to jest o konsolach, jak się okaże, że w rynku PCtowym leży kasa, która uratuje magazyn to tam sięgną. Żadna ankieta dla ludzi o mentalności 12latków tego nie zmieni.

Edytowane przez MAJOR SZEJDI
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, grzybiarz napisał:

Bardziej bym porównał pisanie w Metal Hamerze o nowej płycie Rihanny i innych popowych zespołach.

 

Troche w plot, bo jaka jest roznica granie w Assassins Creed Origins na padzie na XO, PS4, a PC?

Odnośnik do komentarza

Grzybiarz gra na was jak chce.

 

Ankieta nie ma sensu, bo potencjalny czytelnik o grach na PC raczej nie interesuje się magazynem o konsolach.

 

Wkładasz płytę i grasz. Mhm. Co włączę xbona, to mam milion patchy.

Odnośnik do komentarza

Już widze jak gracze PC rzucają się na Szmatławca bo dodano 3 strony o pecetowych grach :reggie:

Robienie tego na "odwal się" byle dodać PC na okładkę jest bez sensu. Każdy średnio rozgarnięty  czytelnik wyczuje ściemę. Ktoś z konsolowców zaczął nagle kupować CDA, bo dodali konsole? No ja nie bardzo. A żeby zrobić porządnie temat pecetowego gejmingu, to niestety trzeba dawać recki multiplatform na PC, trzeba rozprawek o wymaganiach sprzętowych minimalnych i sugerowanych, trzeba recek  miliona  gówien z Early Access etc.

Skończy się tym, że odejdzie część długoletnich konsolowych czytelników,  a w napływ nowych nie wierzę. Mają już, lepsze w pisaniu o PC, CDA i Pixel.

Ale róbta co chceta. Chytry traci dwa razy.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

3 mocne recenzje na PC i kącik do Steama wystarczy w zupełności. Ewentualnie można dodać stronę z indykami. Wracać do klasyków typu knock, knock, don’t starve, to the moon, itp.

 

@raven_raven świetnie nawiązał do ekspresowo rozwijającego się rynku gier komórkowych. Możnaby wyprzedzić konkurencję i wrzucać popularne tytuły (jak wcześniej wspomniany to the moon). Podzielić kącik na androida i OS X. 

 

Early Access ma coś, czego konsolowym platformom brakuje od dawna (może oprócz nintendo) - innowacyjności. Często ze startupów powstają takie perełki jak Everybody’s Gone to the Rapture. Przecież nikt nie każe pisać o trupach pokroju DayZ.

 

Chodzi o to, że właśnie nic nie trzeba. Ale tytuły na PC, które wyszły ostatnio aż się proszą by o nich pisać. Jeśli dla redakcji problem stwarza rubryczka z minimalnymi wymaganiami oraz recenzję myszy oraz klawiatur, to odrzucić ten koncept i skupić się na grach oraz mediach. Przecież nikt nie broni.

 

Jeszcze co do samego działu o PC to wystarczy podać przykład na modelu forum pe. Wyłączcie dział o PC na tydzień, to grzybiarz by się zapłakał. Co 2 post w temacie o darmowych gierkach ze Steam jest jego. O reszcie tematów z tego działu nie wspominam nawet. :v

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.