Skocz do zawartości

PSX Extreme 247


Oceń okładkę PSX Extreme 247  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 247



Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Twarożek napisał:

Soq spojrz na to w ten sposob: jestes graczem, czyta cie inny gracz. Znamy obydwaj wiec pojecie cross overa, znamy parenascie przykładów tego zjawiska, wiemy po co to sie robi, znamy dobre adaptacje i gorsze

 

Po co mam czytac tekst na ten temat? Nie chodzi mi o "płace wymagam, 10 zł oddajcie" :), raczej o czas. Mam godzinke dla siebie. Co wybrac: granie, czytanie pe, film, ksiazke, spacer? Pada na pe. I ktory tekst przeczytac?

Wybor nie pada na tak oczywiste tematy. Bo co mi taki tekst wnosi? Nic.

Ale dla przykladu tekst Komoda o dziennikarzach: nie jezdze na targi, nie wiem jak to wyglada. Uchyla mi wiec troche kulis. To ma sens.

 

 

 

Ok, bo ja się trochę pogubiłem. Jak rozumuję nie czytasz tekstów typu warsztat o poziomach trudności (bo "z założenia nieciekawe") albo crossovery (bo "po co mam czytać tekst na ten temat"). Ale wyliczankami je nazywasz (bo "felietony prowokują" taki rodzaj tekstu), mimo iż nie sprawdzałeś zawartości? :) To może masz złe doświadczenia z innych magazynów ;)  

 

Odnośnik do komentarza

Krooger po pierwszych dwóch felietonach wypada dość średnio na tle pozostałych. Bycie fanem Assassin's Creed mogę wybaczyć, bo są różne gusta, ale żeby z głównego tematu tekstu zrobić "brak skakania z budynków w Syndicate"? Mielu, wróć!

To już nawet wolę więcej miejsca na recenzje crapowatych jrpgów na 1/3 strony, w których Zax co chwila używa słowa "rudymentarny".

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SoQ_ napisał:

 

Ok, bo ja się trochę pogubiłem. Jak rozumuję nie czytasz tekstów typu warsztat o poziomach trudności (bo "z założenia nieciekawe") albo crossovery (bo "po co mam czytać tekst na ten temat"). Ale wyliczankami je nazywasz (bo "felietony prowokują" taki rodzaj tekstu), mimo iż nie sprawdzałeś zawartości? :) To może masz złe doświadczenia z innych magazynów ;)  

 

Nie czytam od lat innych pism. Po prostu ojej...to co piszesz to mozna bez trudu w sieci znalezc. Dla mnie bezsensowne, ot literki dla literek. Nie mam nic do dodania-chyba

A wyliczanka- gdy zaczynales ten cykl to dwa pierwsze przeczytałem. Ot tekst jakich tysiace. Popatrz na teksty publikowane przez np Chmielarza. On jak cos pisze to cholera- zawsze prowokuje dyskusje. Bo ma cos ciekawego do powoedzenia. Wyliczanki to mogly nuc ok przed era internetu. Bo stamtad sie wywodza.

 

Butt dziwny post. Nie odniose sie bo po czesci nie rozumiem. Sprowadzasz to do absurdu, albo nie zlapales. Nie pracujesz w PE, nie tlumacze wiec bo nie ma to znaczenia czy zczaisz ideę

Edytowane przez Twarożek
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Twarożek napisał:

Nie czytam od lat innych pism. Po prostu ojej...to co piszesz to mozna bez trudu w sieci znalezc. Dla mnie bezsensowne, ot literki dla literek. Nie mam nic do dodania-chyba

A wyliczanka- gdy zaczynales ten cykl to dwa pierwsze przeczytałem. Ot tekst jakich tysiace. Popatrz na teksty publikowane przez np Chmielarza. On jak cos pisze to cholera- zawsze prowokuje dyskusje. Bo ma cos ciekawego do powoedzenia. Wyliczanki to mogly nuc ok przed era internetu. Bo stamtad sie wywodza.

 

Luz, ja nie mam nic ciekawego do powiedzenia, dlatego przepisuję teksty znalezione w internecie. Bez trudu znalezione, po wpisaniu w przeglądarkę dwóch haseł. Tam w ogóle gotowce wyskakują, kopiuj-wklej-wyślij do Rogera i oczekuj kasy na koncie. Żyć nie umierać :D Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Ok, wiec oddaje swoj głos "na nie" dla takich artykułow. 

 

Soq: odp na poziomie twych "przepisywanek". Czy posadzilem cie o kopiuj wklej? Czytales to co napisalem? Cudzysłow kojarzysz? Nie mam na mysli przepisywania doslownego. Robisz risercz, poswiecasz sporo czasu. Masz zapewne wiele ciekawego do powowdzenia i to NIE jest ironia. Pisalem o tym

 

Ty wolisz jednak pominac to co pisze, wybrac to co cie zabolalo, pominac merytoryke. 

Edytowane przez Twarożek
Odnośnik do komentarza

Roger moze ty zrozumiesz, w Soqa juz nie wierze. Nie obliguj sie do odp, potraktuj to jak opinie

 

Np popatrz, pomysl na kolejny "warsztat"

 

 

Trudne gry. To wszystko jest w sieci. Po co mam to czytac i za to placic? Nie o to chodzi.

Bo tak,wygladaja teksty takiecjak pisze NP (np bo nie chodzi przeciez tylko o niego). Temat sklepany przez lata, pierwszy lepszy filmik w sieci jest o tym. Za free. 

Edytowane przez Twarożek
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Twarożek napisał:

Roger moze ty zrozumiesz, w Soqa juz nie wierze. Nie obliguj sie do odp, potraktuj to jak opinie

 

Np popatrz, pomysl na kolejny "warsztat"

 

 

Trudne gry. To wszystko jest w sieci. Po co mam to czytac i za to placic? Nie o to chodzi.

Bo tak,wygladaja teksty takiecjak pisze NP (np bo nie chodzi przeciez tylko o niego). Temat sklepany przez lata, pierwszy lepszy filmik w sieci jest o tym. Za free. 

 

Ok, to masz tu merytorykę, tą samą która była w mojej pierwszej odpowiedzi w wątku: nie zauważasz delikatnej różnicy, którą próbowałem ci pokazać. Tekst w warsztacie nie jest wyliczanką gier, które są trudne tak jak robi to powyższe wideo. Jest natomiast tekstem o tym jak P-R-O-J-E-K-T-U-J-E się poziomy trudności, jak to zrobić by poziom trudności nie frustrował gracza i czemu to coś więcej niż tylko: dajmy wrogom 2 x więcej siły i mamy harda.

 

Masz to opisane na konkretnych przykładach, opowiadają o tym konkretni, cytowani deweloperzy. O procesie powstawania, designie. Tam nie ma żadnego pisania te i te gry należą do najtrudniejszy bo to i to. Ale naturalnie masz święte prawo uważać to za wyliczankę. I niech tak zostanie, bo jeśli tłumaczenie łopatologiczne nie trafia, to pewnie nic nie trafi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...