Skocz do zawartości

PRO8L3M - Ground Zero


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszym odsłuchu miałem mieszane uczucia i w sumie nadal uważam, że nie ma takiego (pipi)nięcia jak ground zero, przynajmniej jeśli chodzi o bity. Jest kilka megaprzyjemnych kawałków (Monza, 112, Jak Disney), słucha się tego bardzo dobrze, ale bardziej siadał mi klimat GZ.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, _Be_ napisał:

Chyba słuchamy innych płyt :kaz: 

 

Ground Zero = pigułowe numery do czarnych dresów i bmw, co zresztą nie jest dziwne, biorąc pod uwagę o co są oparte

Widmo = bardziej spokojne, nawet bym powiedział, że refleksyjne klimaty

 

¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 minuty temu, Lucek napisał:

 

Ground Zero = pigułowe numery do czarnych dresów i bmw, co zresztą nie jest dziwne, biorąc pod uwagę o co są oparte

Widmo = bardziej spokojne, nawet bym powiedział, że refleksyjne klimaty

 

¯\_(ツ)_/¯

Ja pisałem do kruka :potter:

Odnośnik do komentarza

Są lepsze i słabsze, ale ogólnie każdy trzyma poziom. Fajna płyta, lecz zupełnie inny klimat. Szkoda, że bilety na koncerty już wyprzedane. Bo te są cudowne. No nic, mam nadzieję, że latem będzie jeszcze okazja. Najlepiej w klubie plażowym. Fajne dup.eczki, świetna muza, zimny browar i randomowo poznani ludzie, którzy proponują ci m o l l y :banderas:

 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2019 o 22:57, Kosmos napisał:

 randomowo poznani ludzie, którzy proponują ci m o l l y :banderas:

 

 

XDDD 

90% przypadkow to dzieciaki laduja sie mefedronem myslac ze to mdma, po czym w ogole nie ogarniaja o czym nawija oskar

przypomne akcje z koncertu


(oskar)"-Chcielibyscie zyc w takim swiecie?" (pytanie po "2040")


naladowana dopalaczami 300 osobowa horda jednoglosnie
-TAAAK!!!

 

wiec no, jak masz ochote wyladowac na oiomie, to daj sie czestowac dalej ;)

na imprezach techno nie ma tak pocpanej wiary, co na koncertach hip hopowych.

Edytowane przez Najtmer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Najtmer napisał:

 

XDDD 

90% przypadkow to dzieciaki laduja sie mefedronem myslac ze to mdma, po czym w ogole nie ogarniaja o czym nawija oskar

przypomne akcje z koncertu


(oskar)"-Chcielibyscie zyc w takim swiecie?" (pytanie po "2040")


naladowana dopalaczami 300 osobowa horda jednoglosnie
-TAAAK!!!

 

wiec no, jak masz ochote wyladowac na oiomie, to daj sie czestowac dalej ;)

na imprezach techno nie ma tak pocpanej wiary, co na koncertach hip hopowych.

Jak czytałem o tej akcji to byłem autentycznie zażenowany, aż mi było za nich wstyd.

Odnośnik do komentarza

widzialem to z bliska, stalem w cieniu na backstageu. oskar powtorzyl pytanie, bo pomyslal ze wiara nie zrozumiala pytania. zawtorowali mu niekumacja. w tym momencie zszedl ze sceny na minute, stanal w kacie obok mnie z mina mowiaca wszystko. wiara nie kuma o czym on rapuje. zrobilo mi sie go zal wtedy.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Zaskoczenia w sumie brak, przecież ich typowy fanbase to bananowi licealiści, względnie studenciaki, które posmakowały "życia" po wyprowadzce, coś tam wypili, coś tam wciągnęli i znajo życie NOCNE. Jak to na wykopie piszą, Oskarki i Julki. Ale żeby być fair, to powiem, że takie akcje jak opisana wyżej mogłyby się przytrafić pewnie na koncertach większości raperów. 

 

Ostatnio z tyłu tramwaju usłyszałem początek "Jak Disney", właśnie taka parka stereotypowa xd. Całe szczęście szybko wyłączyli (wybitnie mnie ten kawałek męczy swoją drogą, skipuję przy odsłuchu). 

Odnośnik do komentarza

Nie biorę narkotyków, nigdzie nie napisałem, że skorzystałem :kaz:

 

W dniu 11.03.2019 o 18:28, kotlet_schabowy napisał:

Ostatnio z tyłu tramwaju usłyszałem początek "Jak Disney", właśnie taka parka stereotypowa xd. Całe szczęście szybko wyłączyli (wybitnie mnie ten kawałek męczy swoją drogą, skipuję przy odsłuchu). 

Chyba najsłabszy z płyty. Zaniepokoiłem się o całość, jak wyszedł jako drugi singiel. 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...