Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sklep to parodia. Ostatnim zakupem jaki tam zrobię będzie kolekcjonerka Day's Gone a to i tak z przymusu bo tylko tam udało mi się złożyć preordera :(

Btw Jak ktoś mam jakieś duże spadki fpsow (głównie się to tyczy Fatów) to trzeba zrestartować grę i później podobno już wszystko pięknie śmiga.

Odnośnik do komentarza

Ubi do diaska. Jak można było usunąć opcje, by ISAC mówił tylko przez głośnik w padzie? To jedyna gra gdzie tego używałem, byłem już do tego tak przyzwyczajony, że nie wyobrażam sobie grać teraz inaczej. W becie to przecierpialem ale tutaj dalej można tylko włączyć dźwięk równocześnie na padzie i TV albo tylko na telewizorze. Mała rzecz, a strasznie mi przeszkadza :/

 

Edit: Ten keczu w ramach swojej prywatnej wendety będzie minusował moje posty? :)

Edytowane przez Voytec
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wbiłem 11 poziom póki co robiąc w sumie tylko główne misje (poboczne zostawiam na później ze względu na XPa i sposób jaki jest przydzielany) i Ubi odrobiło pracę domową. Nie jest idealnie z pewnością, ale i tak bliżej niż jedynka była przez większą część swojego żywota. Dziś miałem tylko zagrać chwilkę a tu nagle 5h zniknęło :yao:

Misje są o dziwo ciekawe, a niektóre lokacje (planetarium np) fajnie dobrane do potyczek. Podoba mi się sposób w jaki teraz rozbudowuję się Settlement. Teraz zanim pozbędę się gratów, lecę najpierw zobaczyć czy nie można czegoś oddać na donacje. Męczy czasem jednak potrzeba przemieszczania się z Białego Domu do teatru i na odwrót by wydać skille np.

 

Przyznam, zimowy setting bardziej mi pasował. Nie tylko ze względu jak gra wyglądała, ale głównie przez to że podkreślał kataklizm jaki się przetoczył przez świat. Teraz mi troszkę tego brakuję. Jednakże to wciąż solidna produkcja i mam nadzieję, że będą ją rozwijać tylko na lepsze.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, El Loco Chocko napisał:

Podoba mi się sposób w jaki teraz rozbudowuję się Settlement. Teraz zanim pozbędę się gratów, lecę najpierw zobaczyć czy nie można czegoś oddać na donacje. Męczy czasem jednak potrzeba przemieszczania się z Białego Domu do teatru i na odwrót by wydać skille

To jest póki co zayebiste. Czuję się jak w genialnym Survivalu z Jedynki.Otwieram wszystko co jest po drodze a czasami chodzę po zakamarkach D.C i sam szukam surowców. W końcu to ma sens bo w Jedynce po kilku godzinach to zbieranie było w zasadzie bezwartościowe(pomijając oczywiście Survival gdzie było  podstawą). Mam nadzieję że i w end game to jakoś pociągną bo jest w tym  zabieraniu zayebisty potencjał.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

@PiotrekP wszystkie te rzeczy(podobnie jak wszystkie suveniry z UbiClub) masz w skrzyni w ostatniej zakładce po prawej stronie (taka koperta) i klikasz na podarunki. Czasami przychodzi to z małym opóźnieniem. Ja kody wklepałem wczoraj wieczorem i tez nic nigdzie nie było a rano po włączeniu gry wszystko zostało odblokowane.

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie czy ktoś x Was spotkał się z podobnym problemem - otworzyłem pierwszą skrzynkę z ciuchami (bo dostałem klucz) no i wypadła spoko koszula, która jest częścią outfitu kowboja ze sklepu. Pomimo tego, że w sklepie jak na nią najeżdżam to jest jako Owned to ja niestety nie mam jej u siebie do wyboru. I teraz się zastanawiam czy:

 

a) jakiś bug spowodował, że mi nie dodało do listy dostępnych

b) problem z opóźnieniem

c) Ubi jest takie cwane, że muszę odblokować cały outfit (lub kupić) żeby mieć te koszulę dostępną.

 

Mieliście coś podobnego? W ogóle orientuje się ktoś za co teraz się dostaje fragmenty kluczu do skrzynek? Bo nie widzę tego jako nagrodę za Comendations.

Odnośnik do komentarza

Odbpaliłem tą walkę z Łowcą ale skoorwiel jest strasznym kotem i walka z nim jest katorgą przypominającą walki z bossami w DarkSouls. Chwila nieuwagi, jeden strzał i pozamiatane. Randomy za bardzo rush'ują i padają jak muchy dosłownie w kilka sekund. Gdyby ktoś jutro chciał go dojechać drużynowo i przy okazji zdobyć pierwszą maskę to dawajcie jutro wiczorem znać (ja na PSN jestem z reguły niewidoczny więc piszcie)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie polecam w ogóle brania impulsu, takie to gunwo teraz w tej grze jest, ledwo 25 metrów zasięg, czas działa 10 sekund, a cd coś koło 130 sek. To samo drona strzelca też nie polecam. Najlepiej jak dla zwiedzania i robienia solo, to lepiej wziąć dron naprawczy i jakiś tradycyjny stojak karabin. Jezu, ten impuls do zaorania, a w jedynce cały czas go używałem.

Odnośnik do komentarza
Odbpaliłem tą walkę z Łowcą ale skoorwiel jest strasznym kotem i walka z nim jest katorgą przypominającą walki z bossami w DarkSouls. Chwila nieuwagi, jeden strzał i pozamiatane. Randomy za bardzo rush'ują i padają jak muchy dosłownie w kilka sekund. Gdyby ktoś jutro chciał go dojechać drużynowo i przy okazji zdobyć pierwszą maskę to dawajcie jutro wiczorem znać (ja na PSN jestem z reguły niewidoczny więc piszcie)
Jaki na niego trzeba mieć lvl? Jestem chętny.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...