Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka z grupy The Division Polska PS4 by Paweł Mastek

 

"Siema, zrobiłem porównanie naszej ukochanej gierki między SSD na HDD. Różnice są jak dla mnie ogromne. Czas ładowania drastycznie spada a dodatkowo nie ma problemów z doczytywaniem tekstur - sami oceńcie."

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie lepsza!

Począwszy od rozbudowanych lokacji i zróżnicowanych miejscówek nawet przez moment nie pomyślałem że Waszyngton może być tak fajny i ciekawszy od NY.

Strzelanie  względem jedynki jest bardziej elastyczne do tego stopnia że czasami skojarzenia miałem z Uncharted4 :D

AI i animacja NPC powędrowała o półkę wyżej.Teraz sprawia większą przyjemność w przejmowaniu czy odkrywaniu punktów kontrolnych, osad,kanałów itp. zachęcając przy tym do wędrówek bez używania szybkich podróży.

Modyfikacje, rozwijanie postaci przemodelowane względem jedynki jest przemyślany i znacznie lepszy.Misje poboczne są na tyle ciekawe że czasami myślałem że to główny wątek.

 

Wciąga jest klimatycznie i co-op rządzi! 

 

 

Edytowane przez Oldboy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ryo-San napisał:

Taka ciekawostka z grupy The Division Polska PS4 by Paweł Mastek

 

"Siema, zrobiłem porównanie naszej ukochanej gierki między SSD na HDD. Różnice są jak dla mnie ogromne. Czas ładowania drastycznie spada a dodatkowo nie ma problemów z doczytywaniem tekstur - sami oceńcie."

 

 

Ciekawe, chyba trzeba będzie się rozglądać za jakimś SSDekiem do konsoli.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, gamerTHC napisał:

W menu głównym nic się nie wyświetla , ale w grze już tak. Ciekawe czy chwilowe czy na dłużej.


ef16ddd3d12a1bbc0472f06e4c9bd256.jpg

1.5 h. Właśnie co się zalogowałem żeby w ten weekend coś pograć. 

 

Ech... No cóż. Ale chociaż pracują jak mrówki w tym Massive. Jak na razie nie przypominam sobie drugiej tak udanej premiery looter shootera. :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Faka napisał:

 

Ciekawe, chyba trzeba będzie się rozglądać za jakimś SSDekiem do konsoli.

No po tym co zobaczyłem to też zaczynam się rozglądać za SSD 1tb ale nie rozumiem skąd taki rozstrzał cen tych dysków (wszystkie w takim samym rozmiarze) od 500zł do nawet 2500. O co tu biega? Bo ja kompletnie zielony w temacie. 

@easye Ty jesteś PC Masterace więc może coś doradzisz, podpowiesz.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...