Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak solo gram, to najlepszy wydaje sie leczacy chem launcher i hive revive. Pierwszy co 10 sekund mozna uzyc, a drugiego wystarczy miec, zeby nas automatycznie podnioslo. Anyway, ostatnia misja skonczona, level 29 i chyba tylko jedna misja poboczna zostala.

Zamek ma byc szary a z wierzyczkami i skilami to jest bug.

 

Aha, i serio, misje poboczne, tylko po 20 levelu robic, bo przyspieszaja na maxa levelowanie w pozniejszej czesci gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Voytec napisał:

W ogóle Ubi is being Ubi. Wpisując wczoraj nazwę Druga Fala nie moglem przejść dalej bo nazwa zawierała słowo dyskryminujące. Fala przeszło, wiec rozchodzi się o Druga. 

 

No tak, w świecie politycznej poprawności wszyscy są zwycięzcami. Jak nazwiesz kogoś drugim to go dyskryminujesz :)


No algorytm pewnie zadziałał, bo w słowie druga masz słowo drug :V (a algorytm, jak to algorytm, na kontekst nie patrzy, chyba, że się nauczy, hehe)

Ten bug z wieżyczką i skillami jest randomowy, też raz go miałem, pomogło postawienie wieżyczki i szybkie skasowanie jej, po tym w danej sesji wszystko było ok. Ech, w weekend miałem malutko czasu na granie, w tygodniu trzeba będzie trochę nadgonić. Pierwsze wrażenia są pozytywne, podoba mi się większy nacisk na taktykę, A.I jest dobre (oprócz okazjonalnych wpadek). Waszyngton i lato wypadają dużo lepiej niż zakładałem po materiałach z E3 (ale to już po becie wiedziałem).

Odnośnik do komentarza

Laboratorium w końcu pchnąłem. Wystarczyło lepszą snajperkę wziąć i końcowy tank padł. Ja to w ogóle gram w ten sposób, że primary u mnie snajpa, a secondary jakiś dobry obrzyn, głównie na te wybiegane rozwrzeszczane baby z pałkami. Grałem ile się dało w sobotę i niedzielę. Jedenasty level. Jutro trzepię dalej. Gierka jak na Ubi wyjątkowo dobra.

 

PS. Oczywiście bug z wieżyczką u mnie również występuje.

Odnośnik do komentarza

Interaktywna mapa, ze wszystkim co się znajduje w grze.

 

 

 

E: mam kolejnego buga nie można zaznaczać jako śmieci modów wyposażenia bo menu skacze. Tzn można , ale tylko pierwszy przy następnym zamiast przeskoczyć na następny item przeskakuje cała kategorie. Jedyna opcja to przenieś wszystko do skrzyni i tak się bawic.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, gamerTHC napisał:

 

 

 

 

Interaktywna mapa, ze wszystkim co się znajduje w grze.

 

 

E: mam kolejnego buga nie można zaznaczać jako śmieci modów wyposażenia bo menu skacze. Tzn można , ale tylko pierwszy przy następnym zamiast przeskoczyć na następny item przeskakuje cała kategorie. Jedyna opcja to przenieś wszystko do skrzyni i tak się bawic.

 

dokładnie mam to samo pierwszy zaznaczasz i już kolejne lecą w dół po całej stronie

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Ryo-San napisał:

Grałem kilka h temu i wszystko śmigało pięknie. Może ten bug jest wtedy jak ma się założone jakieś konkretne rzeczy albo coś w tym stylu. Bo ludzie zgłaszają problemy tylko z wieżyczką z tego co widzę ale też nie wszyscy. 

Nagrałem filmik, zobacz na koniec jak przywoluje drona i on znika po prostu 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Faka napisał:

No nie da się grać w solo w żadnych misjach fabularnych, bo Cię zjadą jak szmatę.

A bez przesady, grałem solo misja na 20 ja na 22 i szło gładko może jak jesteś na równi z sugerowanym lub pod levelem to wtedy tak. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Hendrix napisał:

A.I jest dobre

Tego bym nie powiedział, oczywiście jest lepsze niż w jedynce ale i tak nadal zdarzają się asy, które w momencie ataku wpadają na genialny pomysł wejscia na jakąs przeszkodę i stanie na niej będąc łatwym celem, gdzieś tam flankują i się kryją ale nadal raczej ameby, których teraz moc polega na tym, że moment nie uwagi i mogą ci zjechać cały pancerz a leczenie pancerza trwa długo więc nawet zwykłe czerwone moby mogą uwalić cię jak niepotrzebnie przyrushujesz w jedynce było się tankiem w porównaniu do tego co jest w tej części, ale to raczej na plus :usmiech:

17 godzin temu, Hendrix napisał:


No algorytm pewnie zadziałał, bo w słowie druga masz słowo drug :V (a algorytm, jak to algorytm, na kontekst nie patrzy, chyba, że się nauczy, hehe)

No Wojtek się nie popisał, stworzył swoją teorie dlaczego ubi nie pozwala mu użyć slowa DRUGI XD i ch,uj 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, _Be_ napisał:

No Wojtek się nie popisał, stworzył swoją teorie dlaczego ubi nie pozwala mu użyć slowa DRUGI XD i ch,uj 

Można wręcz powiedzieć że zawstydził Ubi, Google, FB i wszystkie inne pro LGBTQWERTY korporacje xD A z tymi drug to też pojechali. Chce nazwać klan Apteka czyli DrugStore i nie mogę? To jest dyskryminacja farmaceutów grających w Dywizję.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...