Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli oprócz klawiatur gdzie przytrzymuje się kwadrat, żeby otworzyć i kłódek, które się rozwala są też jakieś skrzynki które trzeba rozwalić (strzelić w nie), żeby otworzyć dane drzwi. Dobrze wiedzieć. 

@Figuś momentami trochę chyba jednak z tym przegięli. W prawdziwym świecie, to by się drzwi wyważyło, albo rozbiło szybę, a nie szukało wejścia w promieniu kilkudziesięciu albo i więcej metrów. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Ja to mam chyba problem z wzięciem jednej skrzynki SHD w Downtown. A poboczne zadanie już dawno mam ukończone i nie mam jak się dostać na górę do skrzynki w takim jednym rozwalonym budynku. Lina nie jest opuszczona :/. Jedyny sposób to zagrać na hoście u znajomego, który by robił te zadanie.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, PiotrekP napisał:

Czyli oprócz klawiatur gdzie przytrzymuje się kwadrat, żeby otworzyć i kłódek, które się rozwala są też jakieś skrzynki które trzeba rozwalić (strzelić w nie), żeby otworzyć dane drzwi. Dobrze wiedzieć. 

@Figuś momentami trochę chyba jednak z tym przegięli. W prawdziwym świecie, to by się drzwi wyważyło, albo rozbiło szybę, a nie szukało wejścia w promieniu kilkudziesięciu albo i więcej metrów. 

 

To żeś teraz dowalił. W prawdziwym świecie zginąłbyś od jednej kulki wystrzelonej przez takiego mobka, gdzie ty chcesz szukać realizmu :)

Odnośnik do komentarza
Ja to mam chyba problem z wzięciem jednej skrzynki SHD w Downtown. A poboczne zadanie już dawno mam ukończone i nie mam jak się dostać na górę do skrzynki w takim jednym rozwalonym budynku. Lina nie jest opuszczona :/. Jedyny sposób to zagrać na hoście u znajomego, który by robił te zadanie.


Tutaj masz jak tam się dostać
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, PiotrekP napisał:

@jaro a mobek by nie wytrzymał całego magazynku z kałacha wystrzelonego w korpus. Nie szukam realizmu na siłę, tylko to jest takie trochę utrudnianie na siłę. 

 

Na siłę?  Właśnie jest ciekawiej i nie jesteś prowadzony za rączkę do celu. Jak dla mnie świetne urozmaicenie i fajną stronę seria zmierza i liczę na bardziej rozbudowane patenty w D3 bo w końcu ile można tylko strzelać?  ;)

Odnośnik do komentarza

 W Jedynce to tylko tajna misja na Nabrzeżu 93 była owiana lekką tajemnicą i wymagała większej rozkminki, natomiast w dwójce już w tydzień po premierze jest tego bardzo dużo. Secret roomy, rozkminy, zagadki, wskazówki na mapach . Licze że będzie tego jeszcze więcej a Raid nie będzie bazował tylko na DPSie ale też na mocnym pobudzeniu szarych komórek jak to ma miejsce w genialnych raidach w Destiny!

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...