Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ich nie uruchamiałem, ale zdaje się że widziałem stacje w Białym domu. Na prawo od wejścia, pod lądowiskiem helikopterów. Gdzie swoją drogą jest też crafting station i rekalibracja. I najważniejsze, NIKOGO tam nie ma i nie słychać tego ciągłego pie.rdolenia "Hello agent" "Is that this agent?" "Suck my dick agent" etc.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem misję z akumulatorami. Tzn. pierwszą część. Uwolniłem technika i myślałem, że to tyle, ale potem (jak sobie szedłem ulicą) odezwał się i kazał mi się spotkać w jakimś sklepie. Problem w tym, że umknęła mi nazwa i nijak nie mogę tej misji znaleźć, także po mapie. 

Google też nie pomaga. Ktoś to kojarzy i wie gdzie to jest, albo jak to sprawdzić? 

Sorry, ale dalej trochę tu nie ogarniam. 

 

@El Loco Chocko edit: dobra, nieważne, nie mogę oznaczenia na fonie skasować 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Dobiłem do 450 i pojawiło się małe rozczarowanie względem Dark Zona, bo to co w jedynce było priorytetem gdzie wspólne wypady po lepszy drop z dawką adrenaliny grały pierwsze skrzypce tak tutaj w Strefie Mroku pustki na serwerach i do niczego nie motywuje.Wczoraj przez dobre 3h spotkałem tylko jednego gracza.

O singla tym razem  bardzo sie postarano tak DZ wypada blado a szkoda bo na to drugie głównie się nastawiłem :(

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Oldboy napisał:

Wczoraj przez dobre 3h spotkałem tylko jednego gracza.

O singla tym razem  bardzo sie postarano tak DZ wypada blado a szkoda bo na to drugie głównie się nastawiłem :(

Jak dla mnie to jest niemożliwe. Może coś się zyebalo. Ja jak biegałem po DZcie to co chwila migały podjęcia a jak ktoś do mnie dołączał to przenosiło na inny serwer bo ten był full. Na każdym z 3 DZtow był zawsze full więc dziwne. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PlastikowySmalec napisał:

 jestem w już w klanie i można coś oddawać jakieś itemy itp żeby się klan rozwijał i exp? jak to wygląda ?

Jak wejdziesz w zakładkę klan to tam masz postępy. Rób przy okazji to co jest tam napisane no i po prostu graj. Klanowe punkty doświadczenia lecą też jak grasz sam więc cały czas pomagasz klanowi.

Kurde do odblokowania wszystkich skillowów brakuje mi jeszcze aż 14 zasobników SHD a wszystko na mapie poczyszczone. WTF? 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Ryo-San napisał:

Jak wejdziesz w zakładkę klan to tam masz postępy. Rób przy okazji to co jest tam napisane no i po prostu graj. Klanowe punkty doświadczenia lecą też jak grasz sam więc cały czas pomagasz klanowi.

Kurde do odblokowania wszystkich skillowów brakuje mi jeszcze aż 14 zasobników SHD a wszystko na mapie poczyszczone. WTF? 

Prawdopodobnie masz do zebrania 4 ukryte przy białym domu, oraz nie odblokowałeś 2 misji pobocznych.

 

P.s: podobno na ten moment najlepszy set ma wartość 470, choć ludzie mają po 469 i ciężko to dopiac.

 

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Odnośnie wyposażenia to jestem pod wrażeniem, jak każdy najmniejszy jego element (plecaki, holstery, klaty) jest wymodelowany. Każda marka, rodzaj, ma inny wygląd, różni się masą szczegółów i to na etapie początkowych leveli, gdzie przecież co chwila mielimy te goowienka. Masa pracy została w to włożona - niezły kontrast w stosunku do Anthem, gdzie wszystko wygląda tak samo.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego Campus mam zamknięty? Dziennik nakazuje mi się tam udać, ale wszystkie wejścia są zamknięte. Jak je otworzyć? Nawet "linia kompasu" kieruje mnie do bramy. 

Dodam, że kiedyś robiłem misje u znajomego dla kampusu "Siedziba Banku" i mam ją oznaczoną jako ukończoną. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Pierwsza walka z Łowcą :obama: To naprawdę było piękne. Ten scoorwiel jest tak ogarnięty że w pewnym momencie człowiek myśli że gra z prawdziwym graczem.  We 4 walczyliśmy z nim naprawdę bardzo długo(co chwilę odnawiał pancerz).  A.I jak i sama moc Huntera miażdżą jajca.

BTW co oznaczają te ikonki w okręgu pod talentami?

97a6f1b62f9a5.jpg

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...