Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Darion93 napisał:

Mój agent w nocy przeszedł operację plastyczną twarzy - całkowicie zmieniona morda. Fajny bug po 30h gry -dziękuję pan Ubisoft :hi:


To akurat występuje od samego początku - mój panopek też czasem staje się latynosem, bo to był default, z którego go stworzyłem - czasem wraca mu ciemniejszy kolor skóry i pierwotne rysy twarzy :)

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że ta rekalibracja broni/sprzętu jest bardzo ujowa w porównaniu do jedynki. Zbieraj od uja tona śmieci loota, żeby znaleźć jakiś paramert lub talent, nie wspominając o Tym, że połowa tej rekalibracji coś nie działa, bo nie chce przenieść talentu, nie bo nie i uj. Nawet nie wiem o co kaman.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Nie, bo to nie jest częścią season passa.
 
Choć w sumie teraz jak jeszcze raz poczytałem, to jednak chyba jest lol. Więc domyślam się że piątego będzie dostępny dla posiadaczy SP, a tydzień później, dla reszty.



Chyba będzie dla wszystkich w jednakowym terminie

"The addition of Tier 5 and Tidal Basin to The Division 2 represents a significant amount of new content for the game, however, it is not one of the game’s three planned content updates. Massive has also said that the first raid is on the way soon, but it isn’t a part of these three content updates either. According to an infographic from Ubisoft, these updates will release later this year with the first arriving in the summer, the second in autumn and the last one in winter."
~polygon

"Titled Invasion - Battle for D.C., the first content drop is not part of the three planned episodes that form the current post-launch roadmap, meaning that everyone will gain access to this update on the same day. The Tidal Basin Stronghold is the biggest addition to the endgame, with players who complete The Division 2's toughest test yet gaining access to World Tier 5."
~ pushsquare
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Faka napisał:

Na razie póki co tej opcji w rekalibracji nie ma, żeby podnosić sobie GS. Dziadostwo te całe rekalibracja na dzień dzisiejszy.

No właśnie jakoś chyba można. Cytat z grupy TD

"Rekalibracja to nic innego jak zamiana telentow. Masz główny pancerz nałożony na sobie i kilka dodatkowych. Teraz tak ta kamizelka ma 2,500 do życia a drugi pancerz ma 5,000 do życia, klikasz na główna kamizelkę na ten atut 2,500 życia znajdujesz w innej kamizelce 5000 i jak dobrze pamiętam to masz rekalibruj (czyli zamień) i wytwarzasz go. Teraz jedna mała uwaga nie masz 100 % szans że przeniesie 5000 życia bo może być tak, że przeniesie tylko 3500. I patrz na wynik jaki masz w prawym górnym rogu tej tabeli gdzie rekalibrujesz przedmiot np. Z 450 dostaniesz przedmiot na 469 i zarazem ci się zwiększy Gear"

Odnośnik do komentarza

No ja parę przedmiotów podniosłem i te +15 GS (450 sprzętu do 465, co praktycznie cały GS wskoczył mi na 454 lol) w górę wchodzi na każdy przedmiot, ale szkoda, że kosztem parametru. Chcesz dać kryta 15% ale nie dostaniesz i prędzej będziesz miał te 5%.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No, podnosi bo zamieniasz coś gorszego czymś lepszym, tak..

Wczoraj kombinowałem żeby podnieść sobie staty umiejętności i w swoim plecaku miałem oryginalnie +887 do umiejętnośći ale dropnął mi inny z większa wartością +1440 do umiejętności, całości nie przeniosło ale po rekalibracji ta wartość w moim plecaku wzrosła do +1100 do umiejętności  czyli sprzęt który wcześniej nosiłem jeszcze bardziej podnosi mi staty to chyba normalne że wartość GS wzrosła?! Kaburę udało mi się zrobić na 470GSa po kombinowaniu z obrażeniami krytyków 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:yao::yao:

 

Skończy się znowu na liczeniu wszystko na kalkulatorze. A to chyba, że tak. W takim razie musiałbym poszukać śmieć itema z większym parametrem, co by jeszcze wyżej podnieść statystykę w moim głównym przedmiocie to i zarazem podniesie znowu poziom gs.

 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

@Figuś a potem 20 minut kopiowania :shotgun:Dalej nie ogarniam, czemu to tyle schodzi.

 

Edit: Mam póki co 19lvl, wbiła 26 godzina. Zrobionych dużo rzeczy, ale też sporo eksplorowałem szukając stuffu. Stworzyłem sobie też M60 i póki co będzie to mój "automat" bo ma kopa i jest stabilny. 

FB_IMG_1553805224199.jpg

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, PiotrekP napisał:

@Figuś a potem 20 minut kopiowania :shotgun:Dalej nie ogarniam, czemu to tyle schodzi.

 

Edit: Mam póki co 19lvl, wbiła 26 godzina. Zrobionych dużo rzeczy, ale też sporo eksplorowałem szukając stuffu. Stworzyłem sobie też M60 i póki co będzie to mój "automat" bo ma kopa i jest stabilny. 

FB_IMG_1553805224199.jpg

 

to tylko Ci podpowiem, że nie opłaca się robić wszystkiego na zerowm świecie. Później skasują Ci się wszystkie punkty kontrolne i będziesz musiał robić wszystko jeszcze raz. Najlepiej cisnąć fabułe i jak najszybciej wbić na 4 świat, a najlepiej poczekać do 4 kwietnia i zacząc zabawe w 5 świecie ze wszystkim

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...