Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jaro napisał:

 

to tylko Ci podpowiem, że nie opłaca się robić wszystkiego na zerowm świecie. Później skasują Ci się wszystkie punkty kontrolne i będziesz musiał robić wszystko jeszcze raz. Najlepiej cisnąć fabułe i jak najszybciej wbić na 4 świat, a najlepiej poczekać do 4 kwietnia i zacząc zabawe w 5 świecie ze wszystkim

Generalnie craftowanie czegokolwiek innego niż modów do broni, jest bezużyteczne w tej części. Ich score jest praktycznie zawsze mniejszy niż nasz obecny. Nie da się ich kalibrować i nie da się z nich "ukraść" talentów, zakładając, że coś dobrego się wylosuje. A craftowanie, poniżej 30 levelu to już w ogóle imo bez sensu. 

Odnośnik do komentarza

Jak mi dropią albo strzelby, snajperki albo gorsze jednostrzałowce i automaty, to sobie to m60 zrobiłem. I sprawdza się. 

Skrzynię mam już niemal zapchaną stuffem który mi nie będzie potrzebny, kasy mam 4300 i nie wiem czy sprzedać to wszystko, rozmontowac czy 50/50. Bo to co miałem dać na projekty to już poszło. 

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś się czai na platynę to dwie trofki są zglitchowane. Za podniesienie agenta który potrzebuje pomocy i polowania z każdej z kryjówek. Pierwsza można obejść w ten sposób że przyjmujemy prośbę o wsparcie i w tym samym momencie dołącza do nas znajomy który daje się powalić, podnosimy go i trofka wpada, natomiast polowania trzeba zrobić podczas jednej sesji i też zaliczy(to w sumie może nie jest nawet glitch tylko zbyt mało konkretny opis trofki)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No i jest pierwszy tysiak w aktach. Mimo że na chwilę obecną akta/wyróżnienia w TD2 nie mają startu do tych z Jedynki pod względem trudności jak i samego grindu to i tak jest frajda z ich wbijania. A pewni sukcesywnie będą dochodzić nowe (heroic w drużynie bez padnięcia? bez używania skillow leczących? Flawless Raid? Jestem jak najbardziej za). Jedziem dalej:shotgun:

9b0057352faa2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, jaro napisał:

 

to tylko Ci podpowiem, że nie opłaca się robić wszystkiego na zerowm świecie. Później skasują Ci się wszystkie punkty kontrolne i będziesz musiał robić wszystko jeszcze raz. Najlepiej cisnąć fabułe i jak najszybciej wbić na 4 świat, a najlepiej poczekać do 4 kwietnia i zacząc zabawe w 5 świecie ze wszystkim

Możesz rozwinąć. Kończę fabułę i co zaczynam wszystko od nowa? I tak 4 razy żeby zdobyć najlepszy gear? 

Odnośnik do komentarza

To ja mam pytanie z innej beczki, każdy wyjadacz pisze że nie warto teraz robić tych aktywności pobocznych typu propagandowe audycje, egzekucja itp bo później od nowa to będziemy robić... No więc jak ten level ubijać ? czym expić ? tylko misjami fabularnymi i pobocznymi ? np teraz mam 16 level i dużo aktywności porobionych a i tak następna misja jest na 16 levelu i mam trochę obawy że będzie za ciężko.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

Możesz rozwinąć. Kończę fabułę i co zaczynam wszystko od nowa? I tak 4 razy żeby zdobyć najlepszy gear? 

Nie do końca bo jak wejdziesz na tier1 to później z każdą kolejną twierdzą wskakujesz na wyższy tier. Twierdze odblokowujesz robiąc konkretne misje z najazdem. Te misje różnią się od tych które były wcześniej. 

 

@PlastikowySmalec jak czujesz że nie dajesz rady to podbijaj lvl tymi punktami czy innymi aktywnościami one właśnie po to są. Ewentualnie możesz odpalić misje na poziomie trudnym wtedy Ci wpadnie więcej expa. Oczywiście nto musi być taka misja którą już robiłeś.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...