Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ;)

 

Ktoś ogarnął tą nową misję poboczną, która się pojawia na WT5? Bo jest taki problem, jak miał ktoś wyżej, że nie pojawia się znacznik, wisi ona w zadaniach pobocznych i myślałem, że się odpali jak się pójdzie do tej lokacji, ale nic, pusto i cicho. W necie trochę tego jest, że może jest zbugowana, albo ja nie wiem, w jakieś inne miejsce trzeba się udać? Albo jest jakiś trik, który ją odpala?

 

Tak btw, wczoraj dostawałem białej gorączki na tej twierdzy po lewej stronie mapy, ni cholery nie dało się jej ukończyć z randomami na trudnym, nie do przejścia jest ostatnie starcie po rozwaleniu tych 2 dużych zbiorników paliwa, ludki tak nieogarnięte, że zaliczają momentalnie zgon... Mam tutaj podejrzanego, czyli magiczny GS, który chcą podbić wszelkimi możliwymi sposobami, masakra.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

 

Nie sprecyzowałeś dokładnie więc wolałem chłopakowi dokładnie opisać proces niszczenia przedmiotów i używania rekalibracji. 

 

No ale sam użyłeś słowa mod xd że raz sie nie niszczą a raz że się niszczą 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Mardok1986 napisał:

Siemka ;)

 

Ktoś ogarnął tą nową misję poboczną, która się pojawia na WT5? Bo jest taki problem, jak miał ktoś wyżej, że nie pojawia się znacznik, wisi ona w zadaniach pobocznych i myślałem, że się odpali jak się pójdzie do tej lokacji, ale nic, pusto i cicho. W necie trochę tego jest, że może jest zbugowana, albo ja nie wiem, w jakieś inne miejsce trzeba się udać? Albo jest jakiś trik, który ją odpala?

 

Tak btw, wczoraj dostawałem białej gorączki na tej twierdzy po lewej stronie mapy, ni cholery nie dało się jej ukończyć z randomami na trudnym, nie do przejścia jest ostatnie starcie po rozwaleniu tych 2 dużych zbiorników paliwa, ludki tak nieogarnięte, że zaliczają momentalnie zgon... Mam tutaj podejrzanego, czyli magiczny GS, który chcą podbić wszelkimi możliwymi sposobami, masakra.

 

Pewnie chodzi Ci o Judiciary Square metro poboczne? To jest zbugowane, to zadanie już wcześniej robiliśmy. Tak samo mam zbugowane specjalizacje, gdzie najazd kła mam na 92%. 

 

Po pierwsze randomy mają ujowy gear i ujowe bronie, stąd w pizdeczkę nuby dostają na trudnych misjach. GS nie równa się dobry gearem. Tak samo jak wchodziłeś w T4 i też nie było kolorowo. Trzeba trochę czasu zanim ten T5 się ułatwi graczom, którzy już zdobędą dobre przedmioty i sensowne buildy, to będziesz z automatu robił te trudne misje, a potem wymagające, a jak się zachce to i heroiczne.


Spokojnie sobie zbieraj gear, dobre przedmioty i nie z łapanki, co podbija gs, bo potem się wszyscy dziwią jakie baty dostają na trudnych misjach :yao:

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma chrapkę na egzotycznego LMG odradzam chodzić samemu po okupowanym DZcie (największa szansa na drop tej broni). Wszędzie same rogale biegają, strzelają do wszystkiego co się rusza lub czaja się po 4 przy podjeciach. Jak nie jesteście co najmniej w 3-4 osobowym teamie to nawet nie próbujcie nic podejmować.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Generalnie egzotyki w tej części to słabo wyglądają. No bo jeśli jedynym sensownym powodem, by go mieć w ekwipunku jest jego skil aktywny gdy broni nie używamy, to coś jest nie tak. Ten Lmg to gruby żart. Liberty bell to już dawno się pozbyłem i tylko chatterboxa używam dla +20 do ROF.
A zielone sety? Jedno xd

Odnośnik do komentarza
No to trzeba misiu polecieć na wymagającym albo heroicznym a odbijałeś punkt kontrolny na 4 poziomie zaalarmowania? Pamiętam że na T4 leciał tam z magazynu zaopatrzenie loot ponad 20GS większy od capa.
Robiłem jedynie na 3 lvl ale prócz schematów to różnicy w dropach nie zauważyłem. Twierdz na heroicznym sobie póki co nie wyobrażam, skoro na hardzie idzie ciężko i trwa to z godzinę :) z ostanim paczem coś pozmieniali, bo na t4 jak dobiłem do 450 to każdy drop był na tyle, a teraz mimo 500 leci syf nawet na 480 :/
Odnośnik do komentarza

Dziś wróciłem na dłużej, zrobiłem parę aktywności, dwie misje główne, odyebauem kilku patrolujących ulice bossów, znalazłem kilka fajnych giwer, fajne spodnie i dżinsową kurteczkę...
Ta gra jest niesamowicie udana pod tym względem - z każdą wykonaną czynnością jesteśmy nagradzani, nie ma poczucia straconego czasu - czy to skrzynka w ciemnym zaułku, czy też drop gearu po przejęciu głośniczka np - zawsze będzie jakaś nagroda i rozkmina, czy lepsze niż to co już mam, czy może jednak na przemiał :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...