Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że to Sony dało dupy dajac licencję na Cronusa czy myszkę i klawiaturę. Cronusiarzy cheaterów nie da się wyeliminować dopóki gra będzie miała autoaima sama w sobie. Do tego te shity nie ingerują w kod gry dlatego tak ciężko z tym walczyć. Teraz w jedynce po update 1.8.2 zapowiedzieli walkę z osobami korzystającymi z Cronusa. Ale powstanie kolejny skrypt który to obejdzie. Odwalą cronusiarzy to ludzie się przesiądą na myche i klawiaturę. To jest ku$&a dramat co Sony odwala w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

@Ryo-San trzymaj zwieracze ziom :)
Będziesz mógł w końcu wyciągnąć płytę z The Division z napędu :kaz:
Aż mi dygnął, jak to obejrzałem... I kurde, też pierwszy kwartał 2019, zaledwie miesiąc po Anthem/Days Gone i METRO Exodus... Chyba trzeba już odkładać kasę na to wszystko.
A poniżej gameplay:
 

 

Odnośnik do komentarza

No ale co by nie mówić Wredny jeszcze te 10 miechów jedynka się pokręci :D
Po wczorajszym trailerku wszystko supcio. Core gameplay został ten sam i dzięki Bogu bo to najlepsza strzelanka tpp w jaką kiedykolwiek grałem :D Wzięli pod uwagę opinię graczy czyli widzimy teraz swój pancerz, będą 3 klasy postaci, będą klany, będą rajdy do 8 graczy!!! Mapa ma być o 75% większa od tej z jedynki :* Tylko ta pora roku cholera jakoś mi nie siedzi. Dywizja to śnieg, zamieć, zimno no jakoś tak jest to dla mnie nieodłącznym elementem Dywizji jak cycki u dziewczyn! No i ten odgłos chodzenia po śniegu :(Do tego czasami pogoda potrafiła mocno wpłynąć na samą walkę plus ten mistrzowski survival. A teraz co? Zamiast konserw i wody będziemy szukali japonek i kremu UV? Nie wiem może to normalna reakcja na taką zmianę a gdyby tego nie zrobili to większość by może TD2 zarzucała wtórność. Czekam i jaram się mocno. Jakby ktoś chciał się zarejestrować (oczywiście nie każdy kto się zarejestruje to zagra) do bety to link poniżej:

 

https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-us/beta

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Klimat podobny trochę do tego z TLoU. Rozgrywka niestety wypadła sporo wolniej niż w jedynce ale zakładam że to na oficjalnej prezentacji musiało tak wyglądać. Do tego te drewniane gadki "graczy" w coopie. Każdy kto grał w jedynkę wi wie że tam wszystko dzieje się jakieś 10 razy szybciej niż w tym gameplayu. Ale zapewne taki rush w wykonaniu zje.bów na moim poziomie mógłby odstraszyć casuali.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wredny napisał:


@Ryo-San Będą RAIDy na 8 osób! :)

Ależ to będzie epickie :banderas:

Szkoda że w sumie to nic nie powiedzieli/pokazali z PVP. Lubie ogarniać misję, ubijać moby, farmić itp itd ale Dywizja to dla mnie przede wszystkim gra PVP. Lanie się po mordach w Strefie Mroku, odcinanie lin, kradzież lootu, krojenie frajerów, pościgi za rogalami czy ucieczka jako manhunt przed połową serwera!!! Żeby tylko nie wpadli na ten idiotyczny pomysł który chcieli wprowadzić już w jedynce czyli podział DZta na PVE i PVP. Gracze im to wybili ze łbów więc mam nadzieje że na stałe. DAWAĆ BETE!!!!!!!!!!!!!!! DAWAĆ DZ TRAILER!!!!! CHCE KRWI!!!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ej, ale ja nie wchodzę do DZ z obawy że spotkam tam takiego @Ryo-San który bije wszystko co się rusza :)

Najlepiej żeby było 3 wersje DZ: PVE, PVP i PVE+PVP

 

Ja z nowego najbardziej zapamiętałem te pogawędki podczas walki... Dramat, poczułem się jak podczas gry w FFXV (odinstalowałem po godzinie gry). 

Faktycznie wszystko działo się b wolno w porównaniu do obecnej gry.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, yab napisał:

@Ryo-San

Najlepiej żeby było 3 wersje DZ: PVE, PVP i PVE+PVP

NIE! NIE! I jeszcze raz NIE! W tym cała magia Strefy. Masz tam najlepszy loot w grze ale musisz się liczyć z tym że ktoś może strzelić Ci w łeb i okraść. To tak jakbyś mógł pójśc do centrum miasta w którym możesz brać wszystko za free ale musisz się liczyć z tym że jakaś banda dresów oklepie Ci ryja i wszystko zabierze xD Zresztą 3 strefy to już wogóle masakra. Strefa ogólnie jest PVP+PVE (tak naprawdę to PVP jest tylko Potyczka/Skirmish) bo przecież nikt nie karze Ci walczyć z innymi graczami. Możesz tam ubijać tylko moby. Oczywiście jak 4 graczy odpala się na 1 to słabo to wygląda ale tak już w strefie bo tam nie ma ŻADNYCH zasad morlanych :D A i żeby nie było że zabijam wszystkiego co się rusza. Czasami też zamianiem się w dobrego samarytanina i pomagam świeżakom w Strefie jak się ktoś na nich odpali - ale to rzadko jak mam dobry humor ; )

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Mimo że jestem cienki w PvP to zgadzam się z @Ryo-San - DZ musi być na obecnych zasadach, ewentualnie dać więcej szans samotnikom, gdy zostaną napadnięci przez bandę łysego :)
W każdym razie nie ma nic bardziej emocjonującego, niż oczekiwanie na podjęcie z plecakiem wypchanym dobrociami - to nerwowe obracanie kamerą, skanowanie otoczenia...
DZ ma być hazardem - duża nagroda tylko za cenę najwyższego ryzyka :)

Odnośnik do komentarza

Nawet pamiętam jak jeszcze za czasów Dywizyjnego słabeusza jak się szło na farmę to przy czyszczeniu punktów i ubiciu Bossa na DZcie, zostawiało się jednego mobka tylko po to żeby punkt nie zaświecił się na szaro jako oczyszczony bo wtedy sępy widziały że ktoś farmi i szły w tą stronę się odpalić. Albo strzelało się fakeowe podjęcie powiedzmy na DZ3 i bieglo szybko odpalić to prawdziwe na DZ5 :D Nie zapomnę też nigdy jak podejmowałem ze strefy (sam) ostatni element swojego pierwszego tajnego seta. Booooże co za adrenakina, co za emocje :obama:

 

A tak wracając do tematu TD2 to specjalny robot zaczyna powoli grawerować nicki graczy którzy dostali się do Bety. Nabór chyba jeszcze trwa ale skoro już pojawiają się pierwsze nicki tzn że niedługo rekrutacja zostanie zamknięta. Więc jak ktoś chce to spinać tam pośladki :D

fef1499396e4b.jpg

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.