Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Ryo-San napisał:

Wydaje mi się że najpierw powinni odpalić "private" a później "open" ale to się okaże za 7h. 

 

No kumam. W sumie i tak do dziś dnia żadnego maila nie dostałem, co by się dostać do beta testów, a i tak się zgłaszałem, no ale nie byłem godny wg Massive xd

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale coś mi się edycja wali na telefonie. Info z Official PlayStation Magazine:

 

3 DZ’s confirmed with ‘Normalisation’

There’s an Occupied DZ - where the “gloves are off”

You can loot a downed player asking to be revived 

New Grey Rogue state - won’t be broadcast but flags you as untrustworthy 

Friendly fire is turned on in one of the DZ’s

There are ‘Monuments’ in the DZ, as opposed to ‘Landmarks’

PvP - Conflict Mode, which includes Skirmish, Team Deathmatch and Domination game types.

In Skirmish mode each team has a set number of respawns.

Conflict Mode has a separate progression system for gear unlocks, skill levelling and class upgrades.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No więc ciekawym będzie to okradanie graczy z lootu przy ekstradycji. Niech bardziej doświadczeni się wypowiedzą.

 

Za to trzy strefy DZ... Eeeeehhhh.... no nie powiem, jest to niebezpieczne. Gra chyba będzie mniej popularna od jedynki, a wyobraźcie sobie pustki za 2 lata, gdzie każda część graczy będzie w innej części DZ. Coś czuję, że trzecia Dywizja wróci od układu z jedynki. 

 

Za to Skirmish jak najbardziej mile widziany.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, creatinfreak napisał:

W jedynke grało mi się naprawdę przyjemnie (dzięki @blantman), po tych filmikach nahajpowałem się srogo na dwójeczkę. Wjeżdża day one. 

Widzisz @Mojave ktoś się ze mną dobrze bawił w coopie !:ragus:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Figaro napisał:

Za to trzy strefy DZ... Eeeeehhhh.... no nie powiem, jest to niebezpieczne. Gra chyba będzie mniej popularna od jedynki, a wyobraźcie sobie pustki za 2 lata, gdzie każda część graczy będzie w innej części DZ. Coś czuję, że trzecia Dywizja wróci od układu z jedynki. 

 

 

 

Na początku też miałem mieszane uczucia ale po chwili refleksji stwierdzam że to jest bardzo dobre rozwiązanie z kilku powodów. Po pierwsze w jedynce jakieś 90% graczy biegało po DZcie tylko od 6stki do 9 tki (czyli obszar porównywalny z DZtami z dwójki), reszta DZta w zasadzie świeciła pustkami. Teraz wszystko będzie skondensowane na mniejszyn obszarze więc będzie się więcej działo mimo tego że liczba graczy w nowych DZtach została okrojona o połowę. Do tego dojdą jeszcze granatniki więc ta liczba wydaje się ok. Manhunci i rogale też będą mieli teraz trochę oddechu bo na starym DZcie jeżeli gonił ich cały serwer to byli w zasadzie z góry skazani na porażkę. Teraz to wszystko wydaje się być dużo lepiej zbalansowane. Nowe DZty będą też różnić się zasadami jakie tam panują(np w jednym będzie system Rogue 1.0 czyli firendly fire włączony a co za tym idzie wystarczy byle strzał w innego gracza i automatycznie zostajemy buntownikiem). Bardzo fajną sprawą będą wieżyczki zamontowane przy wejściu/wyjściu z DZta co ograniczy idiotów stojących tam i nabijających sobie manhunta. Oglądając te filmiki z PvP jaram się mocno i nie mogę się doczekać marca. Do tego klany i raidy na 8 osób! Fuck Yeah. Mam tylko nadzieję że raidy będą mocno zbliżone do tych z Destiny gdzie nie liczy się tylko sam DPS.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że przy wybieraniu graczy do bety 7. lutego, Ubisoft będzie kierował sie nie RNG, a tym że ktoś zapisał się wcześnie i grał w jedynkę :D Zawiodę sie, jeżeli nie znajdę zaproszenia na mailu :) 

 

Swoją droga liczę, że poza tworzeniem zupełnie nowej postaci będzie można przenieść swojego agenta z jedynki. Tak jak miało to miejsce w Destiny. To prosty mechanizm psychologiczny ale przywiązałem się do gęby swojego Agenta tak jak wcześniej do swoich Guardiansow. :)

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Voytec napisał:

Mam nadzieje, że przy wybieraniu graczy do bety 7. lutego, Ubisoft będzie kierował sie nie RNG, a tym że ktoś zapisał się wcześnie i grał w jedynkę :D Zawiodę sie, jeżeli nie znajdę zaproszenia na mailu :)

Przecież beta która startuje 7 to tzw private beta do której dostęp będą mieli automatycznie WSZYSCY którzy złożyli i opłacili preordera TD2. Natomiast open beta będzie już dostępna dla każdego.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ryo-San napisał:

Przecież beta która startuje 7 to tzw private beta do której dostęp będą mieli automatycznie WSZYSCY którzy złożyli i opłacili preordera TD2. Natomiast open beta będzie już dostępna dla każdego.

To po chuy kazali zapisywać się do jakiejś bety w ubiclubie?

Odnośnik do komentarza

Pewnie chcą przetestować swoje serwery z kartofli na większej liczbie graczy.

A i pamiętajcie ze tylko 4 sklepy w PL maja autoryzacje na Prywatną Bete. Są to Media Markt, Media Expert, Euro RTV i Empik. Tylko zakup w tych sklepach (na chwilę obecną bo lista może ulec jeszcze zmianie) gwarantuje Wam dostęp do Prywatnej bety przeznaczonej dla preorderowców.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ryo-San napisał:

Pewnie chcą przetestować swoje serwery z kartofli na większej liczbie graczy.

A i pamiętajcie ze tylko 4 sklepy w PL maja autoryzacje na Prywatną Bete. Są to Media Markt, Media Expert, Euro RTV i Empik. Tylko zakup w tych sklepach (na chwilę obecną bo lista może ulec jeszcze zmianie) gwarantuje Wam dostęp do Prywatnej bety przeznaczonej dla preorderowców.

Spoko, W Euro i ME można kupować na premierę. Ale nie preorderuje już gier, wiec jak trzeba opłacić z góry żeby dostać kod do bety to odpuszczam.

 

Ale... bez sensu by było, żeby zbierali w lipcu chętnych do... otwartej bety dla wszystkich. Na pewno będzie tak, że preorderowcy bedą mieli bankowy dostęp + ludzie którzy dostaną zaproszenie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...