Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam figurkę z jedynki i jak na swój przedział cenowy prezentuje się zayebiscie, podobnie zresztą jak ta z DZ edition. Ta z Phoenix Shield wygląda zdeka jak wyciosana w drewnie ale tylko na zdjęciach. Można w niej wymienić caly szpej i ustawić w bardziej agresywnej pozie : ] No i ogólnie to kwestia gustu.

phoenix-shield-figurine.jpg

Odnośnik do komentarza

Kurła zdziwiłbyś się

 

Jako dzieciak zajarany byłem konstrukcją spadochronów i balonów. O ile budowanie z klocków lego balonów kończyło się tylko i co najwyżej spaleniem chustek, to przy próbach tworzenia spadochronu nie zlicze ile zabawek zniszczyłem zrzucając je z balkonu.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, devilbot napisał:

Czyli dwójka to to samo co The Division 1 ale bez klimatu zimy który czynił tę serię unikatowym loot shooterem? Czy może czegoś nie zauważyłem?

Zima w NY była genialna to prawda (a ta zamieć w Survivalu to było mistrzostwo świata) ale nie mogą dowalić kolejnej zimy w innej miejscówce bo zarzucono by im wtórność, dlatego jak najbardziej rozumiem zmianę klimatu na wiosenno/letni. Wygląda to spoko jedynie Survivalu(który został już potwierdzony w TD2) nie czuje w tym klimacie bo jedynce ta walka z zimnem, zbieraniem ciuchów, spadek temperatury ciała, ogrzewanie się przy beczkach itp to było nierozerwalnie związane z zimą. W TD2 póki co tego nie widzę :(

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako, że niedawno odpaliłem sobie The Division z powodu eventu, który niedawno się zaczął - problem w tym, że ja już w tych eventach nie mam co robić (no może te medale ale nie chce mi się), zdobyłem co chciałem i tyle. Ale nasunęła mnie jedna myśl - ciekawe gdzie będzie strefa Dark Zone w drugiej części. Wydaje mi się, że chyba coś w okolicach białego domu, bo do dziś nic nie ujawnili na temat obszaru DZ.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ludzie grający w Alphe na grupach pisali coś o 3 DZtach ale nie wnikałem o co dokładnie chodziło. Żeby tylko nie zrobili tego co chcieli zrobić w jedynce przy którymś patchu. Dwie strefy - jedną standardową czyli PvP+PvE a drugą PvE only. Całe szczęście zostali tak zyebani przez społeczność TD że odpuścili, ale chooy wie czy im to dalej w bani nie siedzi :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...