Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie demo było ograniczone czasowo, może z 5 minut trwało i koniec.
Jest kilka zmian. Grałem klasą postaci która miała shotgun, karabin maszynowy, pistolet i broń specjalną granatnik, czyli 4 bronie.
Było trudno, ale to zależy od teamu, kolega nie ogarniał więc wiele nie pomógł, jeśli się nie mylę to grało 8 osób na raz.
Aha, inaczej używa się apteczek, trzeba przytrzymać w prawo.
Czułem klimat Division, podobało mi się

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

3 dni spędzone w Waszyngtonie i ponad 20km które zrobiły moje tenisówki tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że to miasto nadaje się doskonale do rozwnięcia uniwersum Division. Bardzo zróżnicowana architektura budynków (od nowoczesnych apartamentów i budynków biurowych, przez setki punktów historycznych które dadzą pole do popisu na niezłe znajdzki i lore, fantastyczne muzea, budynki rządowe, wielkie hotele, kończąc na budynkach o unikatowej architekturze z XVIII i XIX wieku). Nie udało mi się nawet sprawdzić metra i ogólnie mam wrażenie, że dopiero co liznąłem to miasto ale to tylko udowadnia skalę z jaką deweloperzy musieli się zmierzyć. Na reddicie znalazłem link do mapy Division 2 pokazywanej na Gamescom zmapowanej do rzeczywistej topografii miasta. Biorąc pod uwagę, że NY był olbrzymi, a DC ma być 20% większy do zapowiada się niesamowita gra.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Zeratul napisał:

chcesz zostac moderatorem?

Tam już w zasadzie nic się nie dzieje i nie ma co moderować, ale jak coś będzie związane z Dywizją 2 to mogę pomóc jak najbardziej. Bo nie wiem czy będziesz zmieniał nazwę grupy czy zakładał nową?

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2018 o 09:57, Ryo-San napisał:

Tam już w zasadzie nic się nie dzieje i nie ma co moderować, ale jak coś będzie związane z Dywizją 2 to mogę pomóc jak najbardziej. Bo nie wiem czy będziesz zmieniał nazwę grupy czy zakładał nową?

 

Idea jest taka, ze jest to grupa dla serii Division. Jak wyjdzie dwojka to wiadomo, ze bedzie tematem glownym. Nie mam za bardzo na nia czasu, ale kasowac szkoda, zawsze moze sie przydac do znalezienia ludzi na rajdy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

@Matriks_1111 nikt jeszcze nie dostał kodów do bety bo nikt ich nie wysyłał. Natomiast wczoraj niektórzy gracze (tylko PC) dostali zaproszenia do testów alpha, które będą trwały przez weekend.

Invite wyglądał tak:

1ef7cdc6e96df.jpg

 

a jak zamówiłeś przedpremierowo Dywizje 2 to na 100% dostaniesz dostęp do private beta.

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jedna z opinii z grupy TD2 po weekendowej alphie

 

"A więc.... zagrałem w TD2...

RUSH jak zawsze do max lvla czyli do poziomu 7. i potem darkzone jak to ja.... czyli 100% pvp

- wielkie zmiany w pancerzach i modach zmiany na plus w generowaniu bildow
- bronie ktore były egzotykami sa juz broniami z lootu.
- mody do skilow sa modami fizycznimi ( niestety nie mogę pokazać )
- zmiany w systemie rouge ( to co najlepsze z 1 plus pare zmian po czerownej czaszce )
- mody do broni... czasem warto nie zakładać bo broń będzie gorsza
- AA12 nerf this shit xD
- overall mapa ... poprostu wow. wow i jeszcze raz wow.
- graficznie jak na alphe okej koledze ledwo na low szlo na 50 klatach
- 3 różne zony DZ.
- random activity na mapie generowane losowo ( konent pve )
- antycheat poszedl w easyanticheat co bardzo dużo firm go używa i jest ok.

to tyle jak na 10h gry.

moja opinia jest tego taka.... kupujcie bo to będzie sztosik gra."

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.