Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

Co oni odyebeli z tą misją w porcie albo zatoce roosvelta po lewej na dole... nie dość że w uj ammo idzie na rozwalenie dwóch kontenerów z paliwem to jeszcze jak się padnie to trzeba praktycznie od początku maszerować... lipa magiczna.

jakbyś się rozejrzał to widziałbyś miniguny, którymi rozwala się te beczki.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Ryo-San napisał:

@czak92

Teraz po prostu zakładaj to co daje Ci najwiekszy GS, wskakuj szybko na T5 i tam dopiero można się bawić rekalibracją. Tylko nie zapomnij ulepszyć co Tier stołu montażowego.

 

jak się ten stół montażowy ulepsza? mam co prawda na 30 levelu go ale same niebieskie "przepisy", oprócz misji lecą gdzieś te "przepisy" ?

Odnośnik do komentarza

Nope, po kolei trzeba robić. Jak chcesz postać podnieść do T5 to trza te twierdze po prostu rozwalać. Jedna twierdza t1, kolejna rozwalona t2 i tak do t5. Najdłużej zejdzie Ci się ze zrobieniem na t4 do t5, bo tam już inwazję masz i trochę czasu to zajmuje, żeby odbić wszystkie twierdzy. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, yab napisał:

Stół możesz później upgradeowac. Byłem na t4 i dopiero wtedy ogarnąłem to

No właśnie nie do końca. Są tacy którzy pominęli jakiś update stołu i będąc na Tier 5 mogą wytwarzać rzeczy max 330GS i nie mają już opcji podkręcenia stołu. Nie wiem czy to jakiś bug czy coś innego miało na to wpływ ale ten problem kilka osób na grupie ma. Także ja bym dmuchał na zimne i robił update co każdy Tier.

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

To niezłe plastikowe smalce

 

no i takom odpowieć to ja szanuje

 

 

A pytanie jeszcze o te specjalizacje, bo kurła robię misje juz na 30 levelu ,wszystkich nie zrobiłem, no i dalej nie mogę wybrać specjalizacji, to się gdzieś questa robi konkretnego ?

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Wyjaśnicie to sobie wszystko na DZcie.  @Wrednywidze odrzucił zaproszenie do naszego klanu. Wyciągnęliśmy do Ciebie rękę agencie a Ty ją odrzuciłeś. Jeszcze przyjdzie koza do woza ale historia zapamięta!!!! 

 

no już mam specjalizację i tier 2 bo wszystko się pozmieniało

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w końcu udało mi się zasiąść do gry i mogę coś sprostować, ponieważ lekko zamotaliście. 

 

Fakt - nie da się przeskoczyć z np: T2 na T4. Wczoraj wskoczyłem z 2->3 i od razu chciałem zrobić twierdzę na T3 (wymagany GS 375). Co ciekawe, nie mając 375 jednak przystąpiłem do misji (błąd gry?). Po zakończeniu misji byłem na T4, jednak po opuszczeniu grupy wyrzuciło mnie na T3.

 

Sprawa z stołem rzemieślniczym - nie ma według mnie konieczności ulepszania stołu w każdym świecie. Ja wczoraj na T3 zrobiłem 3x upgrade z rzędu.

 

Ogólnie to głupota gry, że mogę zrobić misję, która wymaga określonego GS 375, a ja sobie w niej biegałem na poziomie ~340. Nie powiem, jej ukończenie przynajmniej znacząco podreperowało mi ekwipunek więc po jej zakończeniu mam już 352. Co nie zmienia faktu, że trzeba dobić do 375, żebym przeskoczył do T4. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ryo-San napisał:

@Wrednywidze odrzucił zaproszenie do naszego klanu. Wyciągnęliśmy do Ciebie rękę agencie a Ty ją odrzuciłeś. Jeszcze przyjdzie koza do woza ale historia zapamięta!!!! 

 

No pewnie przyjdzie, bo łatwiej na gotowe, niż samemu coś kombinować, ale wciąż nazwa klanu ch#jowa, stąd niespieszno mi do niego :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...