Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Zawartość bety, która rusza 7. lutego:

 

- 2 misje główne (Grand Washington Hotel i Jefferson Trade Center)

- 5 misji pobocznych 

- punkty kontrolne i inne aktywności

- Dark Zone East

- Skirmish 4V4 PVP

- 1 misja inwazji

- 3 specjalizacje 

 

 

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj złożyłem bezinwazyjnego (płatność w sklepie) preordera na edycje Gold za 269. Za taka cenę to mocno kusi, dostęp do bety pewny (jak dostanę kod na maila to go rozdam). 

 

O jakość D2 jestem spokojny. Martwią mnie jednak passy Year 1, Year 2 itd. Jedynka miała wzorowe jak na taka grę wsparcie dodatkami. Jak wyglada to w przypadku Wildlands? Tam tez są roczne passy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2019 o 00:46, jaro napisał:

 

a wiesz ze SP wszyscy bedą mieli za free? Ubi zapowidzialo DLC do D2 za free

A wiesz że na E3 to był czysty marketingowy bełkot i SP nie będie za free a jedynie elementy wchodzące w skład SP. Będzie to wyglądać zapewne tak jak w Destiny 2 w przypadku Annual Passa czyli będziesz miał jakaś tam biedną zawartość za free a cała reszta będzie dostępna w passie który zresztą kosztuje (patrząc na różnice na PSNie w przypadku edycji standard i gold  to ok 125 zł. Po premierze zapewne sam Y1P będzie jeszcze droższy)

 

@bartiz Tak jak napisałem wyżej. Będziesz miał  bieda zawartość darmową i duże rzeczy które wejdą w year 1 passie. Z tego co można wyczytać to bankowo Survival(to na 100%) i Raidy(prawdopodbnie) będą dostępne tylko dla posiadaczy passa.

 

@Figaro Survival został potwierdzony i pojawi się ale nie na premiere. Prawdopodobnie będzie to zwartość year one passa.

 

Ulitma od dwóch dni wysyła już kody na private (mimo że nie było jej na liście Ubi ale pewnie mają laga w updateowaniu tej list w końcu to Ubi) natomiast sklepy które były na tej liście chyba jeszcze nic nie wysłały xD

 

Preoload w środe od 10 rano a start w czwartek o tej samej godzinie (chociaż znając życie to serwery z kartofli nie dadzą rady i pewnie da się ograć ale o 10 wieczorem : D

A ta promocja na Golda to naprawdę jest PROMOCJA.

79b23c27f5f99.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Private beta - zbiorcze, oficjalne i dosyć szczególowe info odnośnie zawartości

https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/pl-pl/news-updates/343240/welcome-to-the-division-2-private-beta?fbclid=IwAR0leUhLtFK4n66X8tlWjsVdpkt2fD2YiNtt1oUIxdihgv_SaTpLlyQRpHw

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...