Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Wredny ma racje. Preordery to naciąganie na niepewny produkt, zawsze. 

 

Przyszlosc dodatków do Division 2 wydaje się mocno niepewna. I tak jak jedynka miałam świetne wsparcie tak dwojka zapowiada się jak niewiadoma z pójściem nawet w stronę Destiny 2, gdzie nie mając dodatków jesteś wykluczony z podstawowej zawartości gry. Ta cena mnie skusiła, bo jest zbliżona do podstawki, ale nigdy nie zamówiłbym tego gdyby nie możliwość odbioru w sklepie, bo dostęp do bety dzięki temu będę miał pewny, ale w każdym momencie będę mógł się wycofać. I to chyba mój pierwszy preorder od wielu lat. Złamałem się, nad czym ubolewam, ale usprawiedliwiam to aktualnie dalej ogrywana jedynka i doskonała zabawa z nia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Ja pyerdolę, biorę podstawkę i mam wyrąbane na te ich dodatki. Na grze w ekipie mi nie zależy, więc nie muszę "nadążać" za innymi - będę grał sobie solo, podobnie jak w przypadku jedynki, a dodatki dokupię kiedyś i tyle.


No spoko, ale różnica cenowa podstawki od golda to ile? 30zł teraz? Nawet jakby miały być serio te dodatki obes.rane, to i tak chyba za tę kwotę warto. Zreszta, nie wierzę, że po takim SP jaki był w jedynce, tutaj by mieli zawalić sprawę...
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. 20 Zeta różnicy za coś co będzie kosztować pewnie po premierze ok 2 stów. Mi tam już wystarczy że potwierdzili Survival. Za DLC do jedynki zapłaciłem 169 zł i nie żałuję ani grosza. Gry Ubi szybko tracą na wartości ale taki pass do jedynki cały czas kosztuje jakieś 150-160 Zeta(a sama podstawkę można kupić na płycie za 20 zł). Oczywiście można go wyrwać w promo za  6 dyszek ale te przeceny zaczęły się jakieś 2 lata po premierze. A 20 zeta to i tak mniej niż 60. Do tego na premierę jak dla mnie deal, no ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza

Jest kilka czynników, dla których wolę podstawkę - brak konieczności pre-orderowania, czego bardzo nie lubię, 30zł (nie 20) różnicy, no i... okładka podstawki dużo bardziej mi się podoba - po roku/dwóch będę miał rozeznanie, które dodatki warto kupić, więc nie czuję potrzeby zaklepywania wszystkiego teraz :)
SP do The Division kupiłem za 84zł... A tutaj mają być dwa, albo i więcej... G#wniany model z Destiny - nie mam zamiaru wydawać na ten tytuł łącznie z 500zł, albo i lepiej.

Odnośnik do komentarza

W RTVeuraAGD różnica jest 30zł :lapka:
Nie wiem, zastanawiam się - niby miałem ten tytuł na liście must-have, bo jedynkę uwielbiam, ale chyba za bardzo im odyebauo z krojeniem graczy na hajs i mam coraz większe wątpliwości.
Na pewno nie będę czekał 2 lat, jak w przypadku pierwszej części, ale też już nie jestem taki pewien, czy wezmę na premierę. Tak czy siak postanowione i max podstawka.

Odnośnik do komentarza

Preorder za który płacisz przy odbiorze to jak nie preorder :) 

Zawsze masz tą możliwość rezygnacji, więc słowo preorder w tym przypadku całkowicie mi nie pasuje.

 

Gdzie są te kody na bete ja się pytam? Na wszelki wypadek zrobiłem preorder w dwóch sklepach, kto pierwszy ten lepszy, niech walczą o mnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No z tymi kodami to brechta bo jak pisałem Ultima której do tej pory nie ma na liście autoryzowanych sklepów wysyła kody od poniedziałku (wystarczy złożyć preordera, nawet takiego z płatnością przy odbiorze, potwierdzić zamówienie i kod pojawia się automatycznie w zakładce "moje kody DLC"). Ale jak już tu ktoś pisał to duże sieci mają zacząć rozsyłać kody od 4tego lutego więc stay tuned :empathy: A i kod jest uniwersalny w sensie sami wybieramy czy chcemy betę na PC, PS4 czy Xboxa.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ryo-San napisał:

Będą jakieś dodatki za free ale nie licz na to że będzie to coś dużego. Wszystkie grube rzeczy bez dwóch zdań wylądują w year one pass.

Wprowadzasz ludzi w błąd. Zgodnie z obietnicą, trzy duże rozszerzenia, zwane bodajże epizodami, są darmowe dla wszystkich. Gold Edition to jedynie wcześniejszy dostęp - do gry (3 dni) i wspomnianych epizodów (7 dni). Potem grają wszyscy bez względu na posiadaną edycję. Nie wiadomo jedynie co kryje się za przypisanymi do Year 1 Passa "additional activities".

Odnośnik do komentarza

To czy będą duże to już się okaże w praktyce. Mi chodziło o to że bankowo w year one passie (który kosztuje nie mało porównując oficjalne ceny chociażby golda i standard) napewno będą dorzucane większe rzeczy niż te darmowe(to zresztą logiczne. Po coś w końcu płacisz za tego passa). Czyli np. odblokują raidy i będzie to darmowe rozszerzenie ale darmowo powiedzmy będzie tylko jeden a w passie np 4. Survival też darmowy raczej nie będzie. Oczywiście gdybanie ale glownie chodziło mi o to że year one pass(czy tam season pass. zwał jak zwał. Nie jest darmowy jak niektórzy myślą)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ryo-San napisał:

To czy będą duże to już się okaże w praktyce. Mi chodziło o to że bankowo w year one passie (który kosztuje nie mało porównując oficjalne ceny chociażby golda i standard) napewno będą dorzucane większe rzeczy niż te darmowe(to zresztą logiczne. Po coś w końcu płacisz za tego passa). Czyli np. odblokują raidy i będzie to darmowe rozszerzenie ale darmowo powiedzmy będzie tylko jeden a w passie np 4. Survival też darmowy raczej nie będzie. Oczywiście gdybanie ale glownie chodziło mi o to że year one pass(czy tam season pass. zwał jak zwał. Nie jest darmowy jak niektórzy myślą)

 

Biorąc pod uwagę ostatnią politykę UBI to year pass może być taki jak w R6 albo w For Honor, czyli mając przepustkę grasz wcześniej i masz od razu odblokowaną zwartość, natomiast wszystko to możesz też odblokować jakąś walutą zdobywana w grze.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ryo-San napisał:

To czy będą duże to już się okaże w praktyce. Mi chodziło o to że bankowo w year one passie (który kosztuje nie mało porównując oficjalne ceny chociażby golda i standard) napewno będą dorzucane większe rzeczy niż te darmowe(to zresztą logiczne. Po coś w końcu płacisz za tego passa). Czyli np. odblokują raidy i będzie to darmowe rozszerzenie ale darmowo powiedzmy będzie tylko jeden a w passie np 4. Survival też darmowy raczej nie będzie. Oczywiście gdybanie ale glownie chodziło mi o to że year one pass(czy tam season pass. zwał jak zwał. Nie jest darmowy jak niektórzy myślą)

No właśnie nie będzie tak, jak sobie to wyobrażasz. Cała główna zawartość, przynajmniej w pierwszym roku, jest darmowa dla wszystkich, a jedynie wcześniejszy dostęp i jakieś bonusowe pierdoły są w passie. Tak samo w Rainbow Six możesz zapłacić albo po prostu odblokować operatorów. W The Crew 2 możesz zapłacić za siedem dni wcześniejszego dostępu albo poczekać na darmowe samochody. Ta przepustka z The Division 2 ma działać na takiej zasadzie. Oczywiście przy różnicy 20zł podczas obecnej promocji równie dobrze można brać Gold Edition i mieć tych kilka pierdół.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, mugen napisał:

Orientuje się ktoś jak w kwestii kodów do betki ME będzie traktować preordery z odbiorem i zapłatą w sklepie?

Tak bez problemu.

 

Możliwe że wrog i jaro macie rację chociaż ja jednak obstawiam że większe rzeczy będą tylko w passie. Poczekamy zobaczymy. Zresztą ten pass teraz takie grosze kosztuje że w sumie to niewiele się ryzykuje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ryo-San napisał:

Tak bez problemu.

 

Możliwe że wrog i jaro macie rację chociaż ja jednak obstawiam że większe rzeczy będą tylko w passie. Poczekamy zobaczymy. Zresztą ten pass teraz takie grosze kosztuje że w sumie to niewiele się ryzykuje.

 

Jeżeli bierzesz pod uwagę płytę to tak, ja staram się gierki w które wiem że będę długo grał kupować w cyfrze, a tam różnica w cenie jest kosmiczna.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
22 godziny temu, Wredny napisał:

Właśnie widziałem tę cenę na strone RTVeuroAGD... Niech się bujają - kupię 30zł taniej podstawkę, a dodatki kieeeedyś tam. Pre-ordery to patologia, nie mam zamiaru wspierać tego procederu.

Dlatego lepiej w ogole poczekać z TD 2 jak już się ustabilizuje sytuacja, spadną ceny za używki albo kupi się golda cyfrowo pózniejszym terminie jak to mialo miejsce jedynką bo rzucać się tak na niedopracowany i niepełny produkt na premiere to tylko proszenie się o wtopę :usmiech:

Odnośnik do komentarza

W przypadku TD2 jakoś im wierzę, że to będzie dobre od razu na starcie. UBI to nadal nie EA i jakiś kredyt zaufania do nich mam. Plus za grę odpowiada Massive, które praktycznie naprawiło pierwszą część i wypełniło ją contentem, więc nie powinno być źle. Opinie z beta-testów i zamkniętych pokazów są pozytywne i piszę tu o ludziach, których opiniom ufam, więc zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.