Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ryo-San napisał:

LoL już wiem czemu mi kody nie wchodzą. Przez @PlastikowySmalec i jego kod z ostatnim znakiem w formie znaku zapytania. Wpisywałem tyle razy żeby znaleźć tą yebaną literkę że dostałem time outa na kody w PS Store na 24 godziny. Zatłuke Cię!!!!!!:angry:

 

No co ja Ci poradzę kolego

Odnośnik do komentarza

Jutro specjalne wziąłem wolne, red bulle już się chłodzą w lodówce, budzik ustawiony na.9:55 i co? I muszę czekać do 14 żeby odpalić ściąganie 50gigowej bety która mi się będzie ściągać kolejne 5 godzin (tak mam dosyć wolny net) xD śmiech przez łzy :beksa:

Edytowane przez Ryo-San
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ryo, przestań, jest zbyt śmiesznie :rofl:

Wiem, że nie powinienem, ale jak sobie pomyślę, że to spotkało największego Division-czubka tego forum, jak do mnie dotrze ironia tegoż kosmicznego zbiegu okoliczności, to serio mam niezłą polewkę :nosacz3:
Oczywiście życzę wszystkiego najlepszego i obyś jak najszybciej to ogarnął :lapka:

U mnie kodzik od @Voytec już wpisany i Private Beta się zasysa - dziękuję bardzo :hi:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to że oczywiście chwile później miałem już pincet kodów i zaproszeń do bety tylko że nie wchodziły :angry: Sony też mogłoby by łaskawie poinformować że "jeszcze 3 próby" i dostaniesz bana na 24 godziny. No tak poyebana akcja że aż już sam się z tego koorwa śmieje (bo co mi zostało ¯\_(ツ)_/¯):dynia: @PlastikowySmalec wyjaśnimy to sobie w DarkZone :wio:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Długo czekaliście po zarejestrowaniu kodu na stronie ubi, na ten właściwy kod?


https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-gb/beta?isSso=true&integratorSiteUrl=https%3A%2F%2Ftomclancy-thedivision.ubisoft.com%2Fgame%2Fen-gb%2Fbeta%3FrefreshStatus%3DtoDelete&refreshStatus=noLoginData

Wejdz tutaj, kliknij w sprawdzenie statusu i powinien się wyświetlić kod na wybraną platformę. Jest też druga opcja zaloguj się na Ubi Account i tam w sekcji beta, w aktywnych testach będziesz miał swój kod.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Figuś napisał:

Długo czekaliście po zarejestrowaniu kodu na stronie ubi, na ten właściwy kod?

Jak Ci nie przyszedł to zaloguj się na ubi.com, później kliknij w ikonkę takiego ludzika w prawym górnym rogu a następnie w informacje o koncie. Będziesz musiał się znowu zalogować i kliknij w zakładkę beta access i zjedz na sam dół. Powinieneś mieć tam The Division 2 Early Access Private Beta a po prawej stronie 12 znakowy kod do wklepania na storze.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Figaro napisał:

ale świat wydaje się być taki nieciekawy

To widać niestety od samego początku, gra wyglada bardzo podobnie jeśli chodzi o gamplay do jedynki, ale przez ten świat kompletnie nie mam zgrzewy na grę. Ciekawa jest ta frakcja endgame'owa, która ma drony i mechaniczne psy w zanadrzu ale kurczę jakoś to mało nowości jak na sequel. 

 

Btw

 

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Figaro napisał:

Pograłem trochę. Movement czy gunplay dostał parę tweaków, ale świat wydaje się być taki nieciekawy. Hajp opadł.

U mnie na odwrot. Gameplayowo jest kilka poprawek i jest skok do przodu myśle dokładnie taki jak między Destiny i Destiny 2. Świat jest wqoorwe szczegółowy, tak jak Nowy Jork. To dokładnie ten sam silnik i ta sama grafika z paroma tweakami. Jeżeli ktoś bal się downgoradu w stosunku do jedynki to go nie ma. 

 

Niewiele na razie moge powiedzieć bo kończę stronę fabularna bety, ale wieczorem myśle że już będę miał jakiś wstępny ogląd. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...