Skocz do zawartości

Ubezpieczenia na życie + emeryturka


Rekomendowane odpowiedzi

O właśnie przypomniałeś mi, że czekam na decyzję o żłobku publicznym, to byndzie tylko 199 zł miesięcznie + papu. Zapisy rok wcześniej, a potem przypominanie co miesiąc by z listy nie skreślili, a finalnie gdzieś w czerwcu i tak pewnie dowiem się, że w kwalifikacjach wyprzedziły mnie uprzywilejowane trybem życia Karyny (samotne matki, bezrobotne itp.).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MichAelis napisał:

Ja mam grupowe i płace z 70 zl w pzu.

250k jak je.bne w kalendarz, za choroby to nic nie ma.

 

To jak na grupowkę to naprawdę spoko opcja ale nie wiem czy nie warto dopłacić te ok 50 zł dla 500 tys w przypadku epy i 300 w przypadku ostrej choroby, jednak większa szansa niż śmiertelny wypadek. 

Odnośnik do komentarza

Uuu Redziu już zaczyna to brać so siebie. Przecie to twój wybór i każdy stąd wie, że stać było Ciebie na lepsze warunki ale po co? Przecie nic ci się nie stanie, no bo jak to tak?

 

Ps Temat miał być jak najdalszy od beki, a raczej jako wymiana informacji o warunkach i nowych ofertach.

Odnośnik do komentarza

Nie chodziło o spinkę tylko podprogowo wyczułem, że jesteś ciut zmęczony tą moją gadką o 50 tys itp. Z moje strony pas.

 

No Mazzeo dobrze prawi. Sam byłem zdziwiony jak wiele moich znajomych nie ma żadnych ubezpieczeń  i liczy tylko na ZUS :/ . Co więcej są to bardzo często osoby z rodzinami i dużymi kredytami. Ba nawet w tym temacie widać, że nawet mocno "ułożeni" userzy przykładają małą wagę do "zyciówki", no bo oszuści, kruczki, co może mi się stać itp. Faktycznie na zachodzie to trochę inaczej wygląda.

 

Z ciekawości @Maus @raven_raven @Lucek Jak tam u Was w ojczyznach? Macie jakieś grupówki albo inwidualne? Kojarzycie warunki?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...