Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

moze to nie jest tak ekskluzywne jak HBO Go, ale kto lubi obejrzec stare dobre seriale to polecam https://vod.tvp.pl. Na wstępie polecam z seriali:

-Dom (wzruszającą historia o zmieniającej sie Warszawie po zakończeniu II wojny swiatowej + serial byl realizowany byl na przełomie 2 dekad co na tamte lata bylo fenomenem)

-Uklad krążenia (indywidualista z twardym kręgosłupem nie potrafi odnaleźć sie w realiach komunistycznej obojętności, życiowka Edwarda Lubaszenko)

-Dyrektorzy (system łamiący rożne typy charakterów polakow, bardzo ciekawe ze wzgledu na uklady panujące wowczas w wielkich zakładach pracy)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, SetoPL napisał:

I to intro z kawałkiem Liroya. Kurczę to był klimat. Brakuje mi dziś takich seriali.

no ja chcialem byc policjantem po zobaczeniu Halskiego:gsr: bardziej przez to ze pil po służbie niz to ze byl samotnym sprawiedliwym w wielkiej Warszawie.

 

 

Poza tym to byl 1995 rok czyli rok w ktorym Pruszków z Wolominem walczyli w stolicy:diablo: https://polscymafiozi.pl.tl/Historia-Pruszkowa.htm

 

 

No I pozniej Papala

Edytowane przez _M_
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Frantik napisał:

No i oba sezony Ekstradycji są/były


Młoda Renata Dancewicz. Nie było wtedy lepszej polskiej aktorki. No i te cycuszki... <płacz Marka Konrada> 

 

ps polecam oglądnąć Diabelską Edukacje z tym duetem!

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Crunchyroll zaczął rozliczać w złotówkach

I73oeuz.jpg

 

W sumie już jakiś czas temu dopracowali się technicznie (choć nadal brakuje mi chociażby skipowania openingów, czy prostego menu wyboru wersji językowej bez scrollowania wszystkich odcinków danej bajki, aż nie trafimy na tą żądaną) i content w sumie też już jest - wymienię tylko Jojo, One piece, Rising of the Shield Hero, Black Clover, Dragon Ball Super, Doctor Stone, Shokugeki no Soma...

Jak ktoś chciałby oglądać sporą część popularnych chińskich bajek na legalu, to śmiało może rozważyć subskrypcję. Darmowo niby też można, ale reklamy co chwilę, 480p i nowe odcinki z tygodniowym poślizgiem, a na premium z kolei w godzinę po japońskiej premierze

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Frantik napisał:

Crunchyroll zaczął rozliczać w złotówkach

I73oeuz.jpg

 

W sumie już jakiś czas temu dopracowali się technicznie (choć nadal brakuje mi chociażby skipowania openingów, czy prostego menu wyboru wersji językowej bez scrollowania wszystkich odcinków danej bajki, aż nie trafimy na tą żądaną) i content w sumie też już jest - wymienię tylko Jojo, One piece, Rising of the Shield Hero, Black Clover, Dragon Ball Super, Doctor Stone, Shokugeki no Soma...

Jak ktoś chciałby oglądać sporą część popularnych chińskich bajek na legalu, to śmiało może rozważyć subskrypcję. Darmowo niby też można, ale reklamy co chwilę, 480p i nowe odcinki z tygodniowym poślizgiem, a na premium z kolei w godzinę po japońskiej premierze

Napisy PL czy tylko ENG? Ogólnie to ma być w pakiecie też z HBO MAX z tego co wiem. Fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza

No spoko ale jak ja płaciłem kilka miesięcy za crunchyroll to prawie nic z anime które mnie interesowało nie było na regionie polskim (dragon ball super i tym podobne mnie kompletnie nie interesują). Musiałem kombinować aby móc obejrzeć coś na inny region. Dopóki nie ograną licencji na Polskę to ja im kasy więcej nie dam. Ostatnio też w kawaii czytam o 3 anime które mnie zainteresowały. Jeden tytuł dostępny był na amazon prime a dwa szukam na crunchyroll i dupa. Są dostepne ale nie w twoim regionie....  

 

Najzabawniejsze że dostawałem regularnie maile i nadal dostaje z crunchyroll bo płaciłem za ich usługe. Co klikam jakieś polecane anime nowość to nie jest dostepna w twoim regionie. Zabawne bo to oni mi te maile wysyłają XD

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...