Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, II KoBik II napisał:

Ja właśnie wykupiłem samemu Prime. Bo i tak juz kroję Netflixa i HBO. I zaczynam maratony z Expanse, Boys, Bosh i na pewno The Office w końcu. 

 

No jakość 4K i HDR na podobnym poziomu co Netflix. HBO okrutnie w tyle w tym temacie. To już ładniej wyglądają u mnie ripy BR 1080p z zatoki :/

Czeka Cię wiele dobrego. Jeśli chodzi o jakoś to zależy, bo np Grand Tour, Expanse bardzo dobrze wyglądają, a na innych są pixele jak w EZTV

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Nowa seria wskoczyła dzisiaj James may w Japonii. Trailer mnie zaciekawił. Fajnie że 6 odcinków i każdy w innym regionie Japonii. Oczywiście mówię o Amazon prime

 

 

Edycja po obejrzeniu 2 odcinków. 

 

Fajny zabawny program o Japonii. Bałem się że za dużo Maya bez reszty ekipy to będzie nuda ale nie jest źle. Nawet jak próbuje sił w haiku:). Ja polecam zobaczymy czy do końca będzie trzymać poziom. Naprawdę dla fanów Japonii myślę pozycja obowiązkowa. Sam teraz zatęskniłem za Japonia i już zastanawiam się nad zakupem biletów do tego magicznego kraju. 

Edytowane przez blantman
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie mogę znaleść odpowiedniego tematu, więc tu napiszę.

Ktoś się jara This is Us na Amazone Prime? Przecież to jest tak ku rwa dobre, że lepsze chyba być nie może. Chyba moje top 2-3 seriali w życiu. 
Dwa sezony wciągnąłem jak głupi. Dzień w dzień po 2 odcinki na wieczór.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, balon napisał:

Nie mogę znaleść odpowiedniego tematu, więc tu napiszę.

Ktoś się jara This is Us na Amazone Prime? Przecież to jest tak ku rwa dobre, że lepsze chyba być nie może. Chyba moje top 2-3 seriali w życiu. 
Dwa sezony wciągnąłem jak głupi. Dzień w dzień po 2 odcinki na wieczór.

Bardzo dobry serial :lapka: temat dobry bo to na amazonie dostępne.  Z żoną swego czasu też szybko obejrzeliśmy wszystko nawet polecałem ten serial tutaj. Nie jest to jednak serial dla 90% forumowiczów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ja też z żoną ofc. Samemu byłoby nie to samo. Dla nas jeszcze potęguje fakt, że przeżyliśmy trochę podobnych sytuacji... 
 

„Życie jest kwaśne jak cytryny, ale sztuką jest z tych cytryn zrobić wspaniałą lemoniadę!”

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Nie chcę odpowiadać się za blanta i jestem jak najdalszy od szufladkowania oraz mrocznych statystyk, ale wydaje mi się, że na bank ten serial nie nadaje się dla młodych walikoników oraz Frostiego. Wg mnie jest  duża szansa, że im nie podejdzie. No ale mogę się mylić. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, balon napisał:

This is us masz zaliczone.

 

To hmmm, 

 

High Castle (Taki trochę wolf, w sensie alternatywa wygranej rzeszy)

Goliath

 

and? Co polecacie? Sam jestem ciekaw.

Ms maisel, our Man on Japan, grand tour, fleabag, Mozart, Jack Ryan, homecoming, expanse, boys, modern love, undone i koniecznie bosch to tak z głowy te Amazona produkcję. A z klasyków np justified, shield, seinfeld, community czy office ale jest tego więcej.

16 godzin temu, Masorz napisał:

Te pozostałe 10% elity to jacy są?

Nie był to atak. Po prostu to serial typu jak downton abbey bardziej ciepły (może wręcz bardziej kobiecy) z dramatami codziennimi a nie pełen akcji. Dobry dla pewnej grupy ale to raczej mały procent forumowiczów. Coś jak z Supergirl czy arrow też raczej nie polecisz tego większości użytkowników? To dla małej grupy zatwardziałych nerdów. Są seriale za to bardziej uniwersalne jak Bosch, mrs maisel czy shield które można polecać wszystkim. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko Blancik, ja tak odpisałem specjalnie, ale też zero agresji z mojej strony.

No 'Supergirl' to bym nawet 1% forumowiczów nie polecił, gunwo totalne.

'Marvelous Ms Maisel'  natomiast obejrzałem za jednym razem 4 odcinki i wspaniały serial (właśnie taki ciepły i optymistyczny), tylko musiałem wrócić do kupki wstydu i innych zaległości.

Odnośnik do komentarza

Jasne, Amazon pełny jest przegadanych i głębokich seriali, ale ja osobiście wolę się odprężyć przy czymś głupim i fajnym jednocześnie. No i czymś takim jest oczywiście The Purge, czyli Noc Oczyszczenia. Wiecie, dzisiaj ciężko o nowego The Saw czy Final Destination, a tutaj mamy to wysokie stężenie bzdury, która udaje rzeczywistość i tak w ogóle serial pozwala nieco rozwinąć perypetie bohaterów. Zwłaszcza drugi sezon oferuje nieco świeże podejście, bo wprowadza ciekawą intrygę w której tytułowa noc jest punktem wyjścia.

 

Jak ktoś nigdy nie miał styczności z tą serią (która ma swój początek w kinie) to chodzi o nieco dystopijną wersję USA, w której wprowadzono jedną noc, podczas której nie działają żadne służby porządkowe i poza pewnymi wyjątkami, można używać dowolnej broni i nie obowiązuje żadne prawo (tj. nie ma przestępstw). Odpowiednie służby monitorują za pomocą kamer i dronów. Generalnie większa część ludzi chroni się po opancerzonych domach, a dewianci bawią się na ulicach, tak  przypadkowi ludzie akurat w ten czy w inny sposób pakują się w najgorsze g*wno, po czym próbują przetrwać. Schemat prosty i wciągający ;)

Odnośnik do komentarza

Z mniej wykwintnych dzieł: wczoraj odnalazłem na Amazon Prime wszystkie sezony Świata Według Bundych :obama:

 

Nostalgia weszła mocno. Jest tym przyjemniej, że za gówniaka człek nie ogarniał sporej części dowci.pu, gdy na Polsacie to puszczali

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...