Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.02.2021 o 11:06, michal napisał:

a to czemu? zbyt niepoprawny politycznie? :>

po prostu zaplacili licencje na jakis okres i tyle. Tak samo netflix i przyjaciele. Seriale których właścicielem NIE JEST platforma streamingowa beda skakać miedzy rożnymi platformami. Taki dr House był kilka lat na netflix teraz jest na amazon. Ray donovan skakal netflix - hbo go. 

Odnośnik do komentarza

Odkryłem dziś, że poprzez subskrypcję Canal+ mam dostęp do (całego?) contentu HBO Go. Zonk.

Niby to 50 vs 25zł po upływie trzech pierwszych miechów promocji C+, ale rozważam czy w takim wypadku nie zrezygnować z opłacania Go i zostawić sobie C+

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj do Disney + dołącza pakiet Star, w którym wchodzi sporo filmów i seriali po polsku. Z tego co udało mi się sprawdzić to na niemieckim Disney + po polsku jest min. serial Black-ish i filmy z serii o Planecie Małp (te nowe) oraz Ja Robot. Nie ma jeszcze Lost w tej wersji serwisu, ale ma się dzisiaj pojawić, może też będzie po polsku 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Serial Oni na Amazonie. Polecam z całego serca. Sama realizacja przypomina i Uciekaj i To my. Horror opowiadający historię rodziny w latach '70, która przenosi się z Północnej Karoliny bodajże do Kaliforni do dzielnicy białych. Co się dzieje, to możecie się domyślić choć nie tylko naturalne historie są wplecione. Serial ma tylko 10 odcinków i na jednej czy dwóch sesjach można łyknąć. No z żonką bardzo się podobało. Świetny klimat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Mówię od razu jak myślę co się stanie:

Baba przywódca ruchu oporu to córka Star-lorda i zginie pod koniec filmu.

Wtedy Star-lord zamiast próbować wygrać wojnę, spróbuje jej zapobiec i uratować życie córki.

Przypłaci to za pewne swoim życiem.

 

Zapowiada się najmocniejsze 5/10 w tym roku, ale dla sympatycznych aktorów chyba obejrzę. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...