Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bielik napisał:

W sumie nie wiem gdzie sie z tym zgłosić xd byłby ktos chętny na cebulę w player na canal plus? 45zl przy subskrypcji odnawialnej kusi trochę, poogladalbym premier lig jak człowiek a nie jak zwierzę.

Też szukałem wspólnika, ale w końcu wykupiłem abonament przed startem rozgrywek ligowych,. Zostało mi jeszcze kilka dni do wygaśnięcia pakietu .Gdybyś był zainteresowany to podesłałbym Ci dane i przetestowalibyśmy przez ten czas współdzielenie konta.

Nie napisałem tego na priv bo masz blokadę albo pełną skrzynkę albo coś innego.

Edytowane przez wronojad
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie do końca rozumiem jak ma działać Apple TV +.. wiem, że na TV apki nie dostanę, bo mam LG B7, a tylko najnowsze taką dostaną.. wersji przeglądarkowej też nie będzie, więc zostają urządzenia od Apple. Firma ta reklamuje się, że przy kupnie nowego ich urządzenia dostanie się serwis przez rok za darmo. Oprócz tego ma być abonament rodzinny, więc pytanie: czy jeśli żona kupi nowego iphone’a będę mieć serwis za darmo w swojej 8ce i w starym iPadzie czy abonament rodzinny dotyczy tylko serwisu, który wykupię ?

Odnośnik do komentarza

Serial na podstawie książki Saviano (Gomorra) o przemycie narkotyków.   Reżyseruje m. in.  Solima odpowiedzialny za serial Gomorra i film Suburra. Spokojnie można się spodziewać dobrej produkcji.  Premiera na festiwalu w Wenecji, w przyszłym roku.  Prawa do emisji będzie miał C+ i Amazon.  

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wziąłem Amazona na próbę i pomijając to, że przeszkadza mi brak lektora w wielu pozycjach to jestem pod wrażeniem ich katalogu. Żałuję, że tak późno sprawdziłem APV, bo z trzech ich produkcji, które odpaliłem każdą w tym momencie jestem zachwycony. Jack Ryan po pierwszym odcinku zapowiada się jako lekki i przyjemny akcyjniak, Homecoming po czterech odcinkach to najlepszy serial jaki oglądałem w tym roku, a The Grand Tour to dla mnie powrót do najlepszych momentów z Top Gear 

 

Jak skończę Homecoming to co sprawdzać w pierwszej kolejności ? Jakby co to nie lubię fantasy, a jeśli chodzi o superbohaterów to lubię tylko niektórych z Marvela - nie jarają mnie poważne adaptacje, więc The Boys, American Gods i Good Omen odpadają

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, funditto napisał:

Wziąłem Amazona na próbę i pomijając to, że przeszkadza mi brak lektora w wielu pozycjach to jestem pod wrażeniem ich katalogu. Żałuję, że tak późno sprawdziłem APV, bo z trzech ich produkcji, które odpaliłem każdą w tym momencie jestem zachwycony. Jack Ryan po pierwszym odcinku zapowiada się jako lekki i przyjemny akcyjniak, Homecoming po czterech odcinkach to najlepszy serial jaki oglądałem w tym roku, a The Grand Tour to dla mnie powrót do najlepszych momentów z Top Gear 

 

Jak skończę Homecoming to co sprawdzać w pierwszej kolejności ? Jakby co to nie lubię fantasy, a jeśli chodzi o superbohaterów to lubię tylko niektórych z Marvela - nie jarają mnie poważne adaptacje, więc The Boys, American Gods i Good Omen odpadają

The Man in The High Castle, Marvelous Mrs Maisel, Sneaky Pete, Bosch, Fleabag. Jack Ryan akurat ścierwo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, blantman napisał:

Modern love już na Amazon prime. Świetne recenzje a my z żoną już po dwóch odcinkach i zgadzamy się z zachwytami. Polecam

 

Włączyłem trailer i jak Ci się podoba możesz późnie spróbować M jak miłość i Barwy szczęścia, powinno Ci podejść.

 

 

W dniu 6.10.2019 o 21:18, funditto napisał:

Skończyliśmy z żoną Homecoming - nie spodziewaliśmy się czegoś takiego, ale wyszło znakomicie. Moje odkrycie roku. Jutro czas na sprawdzenie Looming Tower 

 

I jak Looming Tower? :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Fanek napisał:

 

Włączyłem trailer i jak Ci się podoba możesz późnie spróbować M jak miłość i Barwy szczęścia, powinno Ci podejść.

 

 

 

I jak Looming Tower? :)

Nie ma tam tej z billboardów (w sumie tak samo jak w serialu niewiarygodne) i nie robił tego kojima ale może nie oceniaj po trailerze czegoś. Dodatkowo nie mówię że serial jest dla wszystkich polecam go bo może ktoś lubi takie ciepłe seriale. W każdym razie do polskich telenowel bym go nie porównywał. To mini seria z wieloma świetnie zagranymi rolami. Kilka różnych ciekawych historii. Odcinki mają 30 minut i na pewno nie nudzą jak niektóre tu hypowane seriale (ballers od sezonu 4 czy prawie wszystkie z facetami w rajtuzach). Ciekawe pewnie Mrs Maisel też dla ciebie jest jak barwy szczęścia? Skoro najlepszy serial na prime to dla ciebie looming tower (takie 7/10).

Odnośnik do komentarza

Jako ze koncze nowy sezon peaky blinders i when they see us i nie ma za duzo interesujacych mnie rzeczy na netflixie to wzialem tego amazona i sztosik w sumie ale serdeczny chuy im w dupe za brak mozliwosci powiekszenia napisow na tv. Niby mozna powiekszyc jak sie przestawi w ustawieniach na kompie ale potem na tv jak wchodze w cc po odpaleniu programu to nic sie nie zmienia. Ta standardowa najwieksza czcionka troche jest mi za mala jak wyciagne kopyta i mam glowe z 4m od tv. Na netflixie czy nawt hbogo jest git a tu jakies male (pipi) i zaraz mi oczy mecza. Ehhhh no ale dla Grand Toura w 4k warto sie przemeczyc 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...