Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.10.2019 o 13:03, krupek napisał:

Wiadomo coś, kiedy Disney+ u nas się pojawi? W necie nic konkretnego nie można znaleźć.

 

No trochę się jaram, bo wszystkie sezony The Simpsons mają tam być.

Jest wstępna zapowiedź na Europę ale jak na razie Disney nie widzi Polski nie ma na mapie

 

Zobaczymy czy wśród tych "more to be announced soon" będzie Polska.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2019 o 20:12, blantman napisał:

Tylko 24 h pierwsze sezony to czyste złoto. Niestety obecnie pełno serialów sci fi, fantasy albo melodramatów. Takich akcyjniakow jak na lekarstwo. Dobrych seriali kryminalnych za to mogę polecić wiele np the wire, shield czy bosch

Dodał bym od siebie do tego jeszcze Homeland :D.

Choć nie powiem 24 wszystkie sezony widziałem i mega mi się podobało, ilość zwrotów akcji jest tam gigantyczna. 

Wiadome sezon pierwszy sztos, ale ze mną najdużej pozostał 5-ty, co tam się działo to głowa mała. Ale pomimo licznych głópotek mam duży sentyment do tego serialu i uważam że każdy trzyma dobry poziom jeden lepszy inny gorszy ale frajda z oglądania jest duża, a przecież to się liczy.

 

A dziś skończyłem Jack Ryan i naprawde spoko, to prawda że takich seriali jest coraz mniej. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Moldar napisał:

Ja właśnie w połowie. Jest lekka forma spadkowa, ale to ciągle świetny serial.

No niestety odrobinę gorsze ale nadal lepsze niż 90 % tego co oferują nam wszelkiego rodzaju platformy streamingowe. Expanse za to mocno daje radę tu widzę raczej formę zwyżkowa po i tak już wyśmienitym sezonie 3

Odnośnik do komentarza
No niestety odrobinę gorsze ale nadal lepsze niż 90 % tego co oferują nam wszelkiego rodzaju platformy streamingowe. Expanse za to mocno daje radę tu widzę raczej formę zwyżkowa po i tak już wyśmienitym sezonie 3

 

 

Moim zdaniem za mało jest rodziców, bo tam aktorzy dają z siebie 200%, no i za mało jak dla mnie Bruce'a.

 

No ale i tak sztos, czekam na kolejny sezon :)

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, messer88 napisał:

Co warto obejrzeć na prime? Man in High Castle już zaliczony, zaciekawiło mnie wstępnie Lore, oglądał ktoś?

Jq gorąco polecam Bosch. Jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem. Pierwszy odcinek nie porywa, ale później to cudo. 

Do tego Boys możesz obejrzeć jak lubisz facetów w pelerynach. Dodatkowo Hanna to z moją dziewczyną bardzo polubiłem. Jednak odstaje od dwóch pierwszych tytułów. Jack Rayan obejrzałem I sezon i nawet spoko jak ktoś lubi takie klimaty to na pewno polubi, ale mi niczego nie urwało

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja właśnie wykupiłem samemu Prime. Bo i tak juz kroję Netflixa i HBO. I zaczynam maratony z Expanse, Boys, Bosh i na pewno The Office w końcu. 

 

No jakość 4K i HDR na podobnym poziomu co Netflix. HBO okrutnie w tyle w tym temacie. To już ładniej wyglądają u mnie ripy BR 1080p z zatoki :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...