Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, schabek napisał:

Jako ze koncze nowy sezon peaky blinders i when they see us i nie ma za duzo interesujacych mnie rzeczy na netflixie to wzialem tego amazona i sztosik w sumie ale serdeczny chuy im w dupe za brak mozliwosci powiekszenia napisow na tv. Niby mozna powiekszyc jak sie przestawi w ustawieniach na kompie ale potem na tv jak wchodze w cc po odpaleniu programu to nic sie nie zmienia. Ta standardowa najwieksza czcionka troche jest mi za mala jak wyciagne kopyta i mam glowe z 4m od tv. Na netflixie czy nawt hbogo jest git a tu jakies male (pipi) i zaraz mi oczy mecza. Ehhhh no ale dla Grand Toura w 4k warto sie przemeczyc 

Dziwne u mnie działa na samsungu powiększanie napisów. Ty chodzisz przez kompa?czy masz apke na tv? Jaki tv może coś z twoim systemem. Na tizenie pięknie można zmieniać kolor i wielkość.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, blantman napisał:

Dziwne u mnie działa na samsungu powiększanie napisów. Ty chodzisz przez kompa?czy masz apke na tv? Jaki tv może coś z twoim systemem. Na tizenie pięknie można zmieniać kolor i wielkość.

 

Samsung niedawno kupiony, wchodze przez apke na tv, a oprogramowanie tv i apka w najnowszej wersji. Tak wyglada u mnie najwieksza czcionka na tv

SHExoxo.jpg

 

i dla porownania na kompie

1MjioLK.jpg

 

Takze na kompie az mozna przesadzic z wielkoscia napisow a na tv nie moge juz ustawic wiekszych. Odinstalowalem apke i wrzucilem na nowo ale bez zmian :/ 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, schabek napisał:

 

Samsung niedawno kupiony, wchodze przez apke na tv, a oprogramowanie tv i apka w najnowszej wersji. Tak wyglada u mnie najwieksza czcionka na tv

SHExoxo.jpg

 

i dla porownania na kompie

1MjioLK.jpg

 

Takze na kompie az mozna przesadzic z wielkoscia napisow a na tv nie moge juz ustawic wiekszych. Odinstalowalem apke i wrzucilem na nowo ale bez zmian :/ 

oUaQYq6.jpg

 

Nie masz takich ustawień?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, schabek napisał:

Mam ale co z tego jak ta niby najwieksza czcionka jest mi za mala. Jedyne rozwiazanie to chyba odpalac przez ps4, tam juz napisy faktycznie duze i oczy sie nie mecza no ale 4k przepada. Ogolnie bez sens

Za małe? Może czas na okulary. Ja mam i polecam. Czcionka wg mnie idealna i taką samą wielkość używam na n i HBO go

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, sprite napisał:

Apple TV+ dzisiaj wjechało. Jak ktoś kupił jakiś nowy sprzęt od jabłka po 10 września, to ma rok subskrypcji za friko.

Coś ciekawego mają tam z seriali lub filmów (ich produkcji).  Czy na razie to się będzie powoli rozkręcać?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Luqat napisał:

Czy ktoś oglądał i może się wypowiedzieć na temat serialu Carnival Row na Amazonie? Trafiłem przypadkiem na trailer i wygląda ciekawie.

Próbowałem jeden odcinek ale kompletnie nie dla mnie ten serial. Wydawał mi się nudny i sztuczny. 

 

Myślę najlepiej obejrzyj jeden EP może to ie się spodoba. Ja spodziewałem się czegoś lepszego. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, blantman napisał:

Nowy sezon Jack Ryan za(pipi)isty. Naprawdę jeżeli chodzi o seriale sensacyjne nie ma nic lepszego obecnie w tv. 

 

Skończyłeś?  ja właśnie po 8 odcinku jestem. Tak do połowy naprawde fajnie się to oglądało, w pewnym momencie wybrali inną drogę i zaczął się lekki John Wick z trupami.

Mogli to lepiej rozegrać cała intryge w dżungli, bardziej tricki ajjj. Akcja w pałacu 8 ep to do przemilczenia... Sama końcówka jedna dobra, tego się nie spodziewałem!

Ogólnie 1 sezon był chyba troche lepszy.

Tak jak piszesz chyba nie ma obecnie nic lepszego, ale jak dla mnie 7/10

 

Czekam mimo wszystko na S3.

 

btw For All Mankind - od apple wyszło, 3 odcinki na raz puścili, dziś mam zamiar jeszcze włączyć :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Fanek napisał:

 

Skończyłeś?  ja właśnie po 8 odcinku jestem. Tak do połowy naprawde fajnie się to oglądało, w pewnym momencie wybrali inną drogę i zaczął się lekki John Wick z trupami.

Mogli to lepiej rozegrać cała intryge w dżungli, bardziej tricki ajjj. Akcja w pałacu 8 ep to do przemilczenia... Sama końcówka jedna dobra, tego się nie spodziewałem!

Ogólnie 1 sezon był chyba troche lepszy.

Tak jak piszesz chyba nie ma obecnie nic lepszego, ale jak dla mnie 7/10

 

Czekam mimo wszystko na S3.

 

btw For All Mankind - od apple wyszło, 3 odcinki na raz puścili, dziś mam zamiar jeszcze włączyć :D

skończyłem wczoraj. No końcówka troszkę gorsza ale i tak realizacja tego serialu to jakbym dobry akcyjniak oglądał w kinie a nie serial. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, blantman napisał:

skończyłem wczoraj. No końcówka troszkę gorsza ale i tak realizacja tego serialu to jakbym dobry akcyjniak oglądał w kinie a nie serial. 


A swoją drogą znasz jakieś inne podobne w tych klimatach? szpiedzy/ CIA

w tej chwili przychodzi mi do głowy tylko Designed Survior i Bodyguard - oba netflixa, ten drugi świetny!!
 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Fanek napisał:


A swoją drogą znasz jakieś inne podobne w tych klimatach? szpiedzy/ CIA

w tej chwili przychodzi mi do głowy tylko Designed Survior i Bodyguard - oba netflixa, ten drugi świetny!!
 

Tylko 24 h pierwsze sezony to czyste złoto. Niestety obecnie pełno serialów sci fi, fantasy albo melodramatów. Takich akcyjniakow jak na lekarstwo. Dobrych seriali kryminalnych za to mogę polecić wiele np the wire, shield czy bosch

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...